Wpis z mikrobloga

Dlaczego sprzedawca nie chce włączyć opcji przesyłka olx? Większe opłaty, formalności? Bo poza chęcią zrobienia mnie w #!$%@?- nie widzę żadnych innych ;).
#olx
  • 6
  • Odpowiedz
@Papilon: bo sprzedający ryzykuje dużo bardziej niż ty, że zostanie zrobiony w ch..a. On ci prawilnie wyślę przedmiot, ty klikniesz że paczka była pusta i... sprzedający nie ma kasy ani przedmiotu i loteria czy olx uwierzy uczciwemu czy oszustowi.
  • Odpowiedz
@Papilon sam jestem przeciwnikiem wysiłek OLX. Już kilka razy ktoś zakupił przedmiot i nie odebrał. Tracę tylko czas i energię na wysłanie przedmiotu, który do mnie wraca. Nawet teraz mam taką sytuację. Gość zapłacił, paczka na poczcie czeka od czwartku i zero odzewu na wiadomości.

Podobnie ma żona, na vinted, co rusz wracają do niej przesyłki, bo to się ktoś rozmyślił, a to zapomniał odebrać itd. Po wysłaniu przelewu na konto nie
  • Odpowiedz
@Papilon: Niekoniecznie, może czasami opycha na olx tylko cenniejsze przedmioty a każda transakcja liczy się do tych #!$%@? 30 rocznie, kiedy olx musi zglosić to do US. A może ma #!$%@? np na podawanie danych olxowi, kiedys jeszcze chcieli dowód osobisty. Ja np też bym Ci odmówił, mimo ze oceny mam rewelacyjne, bo wlasnie mam w dupie podawanie im konta bankowego po akcjach z dowodami osobistymi. Zawsze zaproponuje Ci odbiór osobisty,
  • Odpowiedz