Chyba właśnie przed chwilą widziałem jak wykonawca ścieżek wzdłuż Grabiszyńskiej dostaje mandat ( ͡º͜ʖ͡º) Jeden pracownik stał przy radiowozie, a drugi nerwowo przesuwał słupki. Swoją drogą to jest porażka, że chybaod pół roku spora część chodnika jest rozkopana od pl. Legionów do FATu... #wroclaw
@klokupk: właśnie obok Hutmena stali. Jeżdżę codziennie moją #m365 wzdłuż grabiszyńskiej i mam wrażenie, że na niektórych fragmentach nic się nie dzieje, rozkopali coś tam zrobili i przerwa :> W poniedziałek za to rozkopali nowo położony chodnik, żeby położyć jakąś sieć pod spodem xD
Robię #rozdajo na kupon do #pysznepl o wartości 25%. Losowanie wśród plusujących dzisiaj przed 22, a kupon można wykorzystać do 6 września. W losowaniu nie biorą udziału osoby mające cokolwiek wspólnego z patostreamami i chińskimi bajkami.
Dzień dobry. Dzisiaj na próbę postanowiłem skonstruować sobie jakąś animację niepowiązaną z żadnym filmem. W sumie to raczej pierwsze moje próby, więc sporo mnie czeka jeszcze i nie ma pięknej pętli niestety ( ͡°ʖ̯͡°) no ale mimo wszystko enjoy Zapraszam też pod mój tag #pixelemirka i miłego dnia życzę ( ͡°͜ʖ͡°) ps. dopiero teraz widzę konotację z deszczem
#wroclaw