Wpis z mikrobloga

@ThrashMetal: Tutaj moja historia napisana w mailu do Pyszne.pl, sytuacja z przedwczoraj. Odpisali tylko, że są pośrednikami i to nie ich problem. :/

Po złożeniu zamówienia wyświetlał się czas oczekiwania na dowóz: 90 minut.

Po dwóch godzinach czekania zadzwonił do nas właściciel i łamaną polszczyzną powiedział, że "albo przyjedziemy sami po kebaby za 30 minut albo nie będzie kebabów".

Ku naszemu zaskoczeniu na aplikacji od razu pojawiło się oznaczenie, że kebab
@zajete1: Zamawiałem wielokrotnie i tylko ten jeden przypadek mi się przytrafił. Restauracja z przyczyn technicznych nie mogła zrealizować mojego zamówienia. Zwrócili mi kasę oraz dali kupon. Poza tym zawsze wszytko okej, bez żadnych problemów.
@ThrashMetal: fajnie że wrzucasz ludzi oglądających patostreamy czyli gówno do anime które potrafi być ambitne, często ciężko dostępne i poprzez to wymagające umiejętności płynnego czytania w języku angielskim. Nie żeby to był jakiś wyczyn (chociaż mam wielu znajomych, którzy nawet z polskimi napisami mają problem, co dopiero po angielsku).
Reasumując, przykro mi że wrzucasz do jednego worka ludzi którzy pewnie używają max 1000 różnych słów i są jedną wielką #!$%@?ą patologią