Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mrjohnsmith

Mrjohnsmith

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31820
  • Znaleziska 907
  • Mikroblog 30913
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 3
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
28.02.2025, 19:00:50
  • 268
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 28.02.2025, 19:33:33 via Android
  • 54
@fraciu przeczytane glosem Trumpa
  • Odpowiedz
120_Dni_Sodomy
120_Dni_Sodomy
24.02.2025, 22:12:01
  • 429
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 25.02.2025, 07:11:57 via Android
  • 0
@Rybak28 co to Chabad?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
23.02.2025, 06:55:19
  • 453
#polityka Ale ekipa. Co jeden to lepszy xd
badreligion66 - #polityka Ale ekipa. Co jeden to lepszy xd

źródło: temp_file733920485611585203

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 24.02.2025, 00:37:08 via Android
  • 0
@Logytaze rzady Milei sa akurat zbawieniem dla gospodarki Argentyny w skali makro. Gdyby taki Milei wprowadził swoje rządy w Niemczech mogłoby to skończyć się katastrofą. Ogólnie Milei do dobry wybór na obecne czasy w Argentynie.
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
21.02.2025, 16:56:36
  • 938
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 21.02.2025, 22:51:07 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
20.02.2025, 20:58:15
  • 461
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 20.02.2025, 22:18:59 via Android
  • 2
@Thorrand wytłumacz mi coś. Powiedzmy ze w PL jest wojna i kacapy zajmują tereny do Wisły. Trwa to 3 lata, w zamrożeniu, jesteś głową państwa Polskiego. Jeden z twoich "sojuszników" który wspieral Cię militarnie mówi "Ja Ci załatwię pokój co prawda stracisz tereny okupowane, nie dostaniesz ode mnie żadnych wojsk do misji stabilizacyjnej ale biore wszystkie kopalnie w PL i jakies inne świecidełka, mamy deal?". Rozumiem ze taki pokój Cię zadowala?
  • Odpowiedz
Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 20.02.2025, 22:42:02 via Android
  • 4
@Thorrand mam wrażenie ze Ty pomijasz kluczowe kwestie. Zapomniałeś juz ze raz "pokój" był wynegocjowany? Trwał 8 lat. Po tym czasie Rosjanie ruszyli na pełną skalę jak tylko poprawili swoją zdolność bojową i ustalili strategię. Ta korzystna sytuacja Ukrainy o której piszesz to prawdopodobnie chodzi Ci o kontrofensywę na Chersoń i Charków. I jak zobaczysz byly spotkania i próby negocjacji zakończone fiaskiem w tym właśnie okresie w tym jedna w Stambule.
  • Odpowiedz
Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 20.02.2025, 23:03:54 via Android
  • 1
@Thorrand no gdzie Ukraińcy ponoszą większe straty od 2023? W ludności? Chyba w kremlowskich statystykach. W terenach ok ale są to na prawdę dziesiąte procenta terytorium UA.
Następną uproszczoną rzecz piszesz - Żeleński zerwał negocjacje. Jest to częściowa prawda i uogólniona. Po ofensywach Żeleński zerwał negocjacje bo zapropowano mu drugie porozumienie mińskie, mam przypomnieć jak pierwsze się skończyło? A może miał się zgodzić? Drugie zerwał Putin bo celem była całość zwrotu
  • Odpowiedz
Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 20.02.2025, 23:27:13 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
washington
washington
20.02.2025, 13:20:21
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 20.02.2025, 16:34:35 via Android
  • 0
@smutny_przerebel takie same szachy mial grac Putin. A wyszlo jak zawsze z mielonką kacapów liczoną w setkach tysięcy a moze i bańka pęknie celem uzyskania obszaru nieproporcjonalnego do strat.
  • Odpowiedz
Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 20.02.2025, 01:28:01
  • 254
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

timeofthe
timeofthe
20.02.2025, 01:32:02 via Wykop
  • 143
@Mrjohnsmith: a mówił że armia USA będzie silna jak nigdy dotąd xd
  • Odpowiedz
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca
20.02.2025, 06:44:21 via iOS
  • 100
@timeofthe Ale nie mówił czy bardziej silna czy mniej silna.
  • Odpowiedz
Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 19.02.2025, 17:08:13
  • 724
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith
Autor
19.02.2025, 17:18:16 via Android
  • 4
@Bill_Kilgore bardzo możliwe że coś mają chociaż możliwe ze ktoś mu powiedział przed wizytą jak mogą działać rosjanie

@twoj_starrry ja myślałem że wygrał, ok, trzeba dać mu szansę. Miesiąc od zaprzysiężenia juz wiem że ja zmarnował, a wręcz szkodzi wszystkim od USA przez Europę po Ukrainę prawdopodobnie dla jakiś własnych jak to lubi mówić -"dealow"
  • Odpowiedz
Mrjohnsmith
Mrjohnsmith
Autor
19.02.2025, 17:19:02 via Android
  • 0
@ActiveekHere są bo pomarańczowy realizuje ich plan
  • Odpowiedz
Mrjohnsmith
Mrjohnsmith
Autor
19.02.2025, 17:29:29 via Android
  • 5
@filozof900 przecież jego wpisów nie biorę z tvn24. Posiłkuje się tym co on pisze i mówi. Jakie filtry?
  • Odpowiedz
Mrjohnsmith
Mrjohnsmith
Autor
19.02.2025, 19:50:44 via Android
  • 2
@wielkifanrapu nie zgadzam się ze powinni oddać bez walki, po prostu nie współgra to z moją wizją życia. Poza tym znając rosyjska mentalność to zaraz by zgłosili się po kolejny kawałek i tak oddawali by i oddawali...

@hipokryzjawkutos prymitywne myślenie. Już pomijam fakt znaczenia sojuszy w ustalaniu zasad itd. a "ustawienia fabryczne" o których mówisz spowodowały zmianę w społeczeństwach. Powrót do tych jak to nazywasz "ustawień" cofnąłby ludzkość. Uważam, że
  • Odpowiedz
Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 05.02.2025, 17:13:59
  • 5
Kurde jak to możliwe ze w PL jest zamach stanu i tylko jedna telewizja o tym mowi?

#republika #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tulipana
tulipana
tulipana
05.02.2025, 18:00:02 via Wykop
  • 2
@Mrjohnsmith: Bo oni sa zawsze trzy dni przed innymi stacjami! :D
  • Odpowiedz
PINKROSE
PINKROSE
PINKROSE
23.01.2025, 13:06:00
  • 0
#tenis można stream poprosić?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 23.01.2025, 13:06:11 via Android
  • 1
@PINKROSE strimsy kropka top
  • Odpowiedz
k.....j
k.....j
konto usunięte 22.01.2025, 09:55:30
  • 8
Nie czytają wykopu dlatego nie wiedzą że AI to bezużyteczna bańka tak jak NFT i zainwestują 500 miliardów $ w jego rozwój, czyli 25 rocznych budżetów Polskie armii

#polityka #ai #sztucznainteligencja #swiat #usa #polska #ai #technologia #informatyka #komputery #ciekawostki #wydarzenia
k.....j - Nie czytają wykopu dlatego nie wiedzą że AI to bezużyteczna bańka tak jak N...

źródło: 22.01.2025_10.50.08_REC

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 23.01.2025, 00:21:41 via Android
  • 0
@fornson23 serio wyciął insuline?
  • Odpowiedz
tony_1
tony_1
21.01.2025, 20:29:08
  • 0
#perfumy #rozbiorka
Może ktoś skusi się na piękną Aqua de Dore

Pana Dora Aqua de Dora - 9 zł/ml

do dobrania mała lista (większa część niszy)
tony_1 - #perfumy #rozbiórka
Może ktoś skusi się na piękną Aqua de Dore

Pana Dora Aq...

źródło: aqua_dora

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 22.01.2025, 23:05:17 via Android
  • 0
@tony_1 wezme 15 ml
  • Odpowiedz
Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 21.01.2025, 20:12:19
  • 2
Poszukuje czegos innego niz streamsy top moze być po angielsku mecz Barcy
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith
Autor
21.01.2025, 20:15:27 via Android
  • 0
@antarhei @muszyna_skarbzycia @revoolution dzięki panowie
  • Odpowiedz
cybher2
cybher2
07.01.2025, 18:55:35
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 07.01.2025, 23:06:53 via Android
  • 2
@cybher2 w ogóle nie wiem od czego zacząć czytając ten post. Po pierwsze to Biden jest od lat w polityce, mial 29 lat jak został senatorem, zjadł zęby na polityce, Trump nie jest żadnym bardziej uzdolnionym politykiem od Bidena... Masz rację co do jednego - jest nieobliczalny czyli taka małpa z brzytwą i tak go postrzegają sojusznicy. Wrogowie natomiast będą chcieli go ograć przez brak politycznego obycia. Wojna nie skończy się
  • Odpowiedz
MrocznyZiemniak
MrocznyZiemniak
24.12.2024, 13:21:39
  • 4
Misiaczki drogie, podzielcie się listą rzeczy/hacków/nawyków które odkryliście a wam ułatwiają życie z ADHD i nie wyobrażacie sobie życia.
Myślę, że to spoko forma aby się podzielić swoimi przemyśleniami abyśmy mogli spróbować wziąć wypisane rzeczy pod uwagę i mieć ciut łatwiejsze życie w 2025. Ja zacznę.
Rzeczy:
1. Przenośna zmywarka (ja mam Medion MD 37217) - dla mnie nieironicznie to był zakup życia, w aktualnym miejscu nie mam miejsca na zmywarkę standardową, ale patrząc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 24.12.2024, 14:17:12 via Android
  • 1
@MrocznyZiemniak co do 4. Nawyki to nie jest dobre. Rozwinie u Ciebie zaburzenia lękowe.
  • Odpowiedz
mmmod
mmmod
08.12.2024, 13:19:47
  • 0
po jakim czasie spada wam energia po medikinecie CR? wziąłem niecałe 4h temu i strasznie chce mi sie spac ;c #adhd #medikinet
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 18.12.2024, 17:10:32 via Android
  • 0
@mmmod jaka dawkę wziąłeś?
  • Odpowiedz
F.....r
F.....r
konto usunięte 16.12.2024, 17:30:56
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 18.12.2024, 17:09:44 via Android
  • 0
@Fishwater jaka dawka?
  • Odpowiedz
moskiii
moskiii
14.12.2024, 16:49:55
  • 2
podbitka #rozbiorka trochę mililitrów do wzięcia:

Marc Antoine Barrois Tilia 7,5/ml

Louis Vuitton L’Immensite 10/ml

wysyłka
moskiii - podbitka #rozbiorka trochę mililitrów do wzięcia:

Marc Antoine Barrois Til...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrjohnsmith
Mrjohnsmith 15.12.2024, 13:19:46 via Android
  • 0
@moskiii wezme 20ml Tilia i 10 ml LV
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 18
  • Strona 6 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.08.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking