Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mooher

Mooher

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2559
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 2558
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
Gaboleusz
Gaboleusz
12.05.2026, 22:34:03
  • 0
#thetraitors
Właśnie sobie uświadomiłem, że snorlax to może mieć cukrzycę - jego notoryczne ziewanie (zmęczenie - typowy objaw) a tymbardziej postura to tylko potwierdza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 13.05.2026, 06:09:12 via Wykop
  • 3
@Gaboleusz: Ma miażdzycę. Brzuch mu jajka miażdży.
  • Odpowiedz
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
12.05.2026, 21:50:34
  • 1
Jakby kolejna edycja miała być z celebrytami - kogo byście chcieli zobaczyć?
#thetraitors
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 13.05.2026, 06:08:49 via Wykop
  • 2
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: Kaczyńskiego i Tuska
  • Odpowiedz
jukees
jukees
12.05.2026, 15:44:35
  • 36
#thetraitors
Patent na wygranie The traitors
SIOSTRA - chora lub zamordowana (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 12.05.2026, 16:07:48 via Wykop
  • 1
@jukees: a to nie to samo?
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 12.05.2026, 06:29:52
  • 19
#thetraitors Jak myślicie, czy na fali popularności jakaś firma weźmie Maćka do reklamy kajaków?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mag_999999
Mag_999999
Mag_999999
12.05.2026, 09:04:32 via Wykop
  • 17
@Mooher: ja bym go wziął do reklamowania leków na sen, te jego ziewanie idealnie nadaje się pod narrację o przemęczeniu oraz zmęczeniu. Plus by maciuś słodko wyglądał w pidżamce śpiący xD
  • Odpowiedz
trolusquad
trolusquad
trolusquad
12.05.2026, 13:14:47 via Wykop
  • 9
@Mooher: Myślę, że nieźle by się nadawał do reklamy usług doradczych.

Nie wiesz co myśleć, jaką decyzję podjąć? My też nie
  • Odpowiedz
Desperat00
Desperat00
Desperat00
11.05.2026, 17:04:34
  • 9
#thetraitors w sumie chciałbym zobaczyć reakcję Doroty, gdy po tygodniu jej nieobecności w programie Wojtek dzwoni i mówi, że wygrał 😅
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 11.05.2026, 17:08:18 via Wykop
  • 85
@Desperat00: Jeśli mam zgadywać to powiedziala mu: Nie TY wygrałeś tylko MY wygraliśmy, beze mnie nic byś nie zrobił Wojtusiu.
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
11.05.2026, 12:51:41
  • 28
Prawdziwa królowa zamku wrzuciła nową storkę (ʘ‿ʘ)
#thetraitors
stasiu84 - Prawdziwa królowa zamku wrzuciła nową storkę (ʘ‿ʘ)
#thetraitors

źródło: 694205706_18453645088114384_6946662612148848670_n

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 11.05.2026, 13:41:17 via Wykop
  • 3
@stasiu84: został bym zdrajcą specjalnie dla niej.
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
11.05.2026, 08:42:01
  • 54
Współczuję Wojtkowi, nie wygrał jakiejś zawrotnej kasy, żona i tak zabierze mu pewnie większość, a teraz przez dłuższy czas będzie musiał udawać kolegę i odbierać telefony od naćpanego z---a, który będzie mu wysrywał te swoje pseudo-intelektualne frustracje.

#thetraitors
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 11.05.2026, 11:47:11 via Wykop
  • 0
@szczurek_87: Ale ma przewidywalnie każdego dnia. A świat jest taki straszny i zły.
  • Odpowiedz
kermi-7
kermi-7
kermi-7
11.05.2026, 11:02:55
  • 14
#thetraitors czy to nasza Izunia?
kermi-7 - #thetraitors czy to nasza Izunia?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 11.05.2026, 11:38:22 via Wykop
  • 9
@kermi-7: Oskar się należy jak nic za tą kreację aktorską.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 11.05.2026, 06:23:08
  • 25
#thetraitors Od jakichś 4 odcinków sytuacja była bardzo klarowna. Przewaga zdrajców była znacząca i nadal rosła. Produkcja nie zrobiła nic żeby ten trend odmienić o lojalnych nie wspomnę. Szkoda. Taki program przyciąga zwrotami akcji i niespodziewanymi przetasowaniami, tu ich zabrakło. Jedyną nadzieją było końcowe pozbycie się antypatycznej Izdy co dało by kilka gram satysfakcji. Niestety tak się nie stało. Ostatecznie fajnym akcentem niejako pokazującym prawdziwy poziom graczy było zdziwienie Pawła,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher
Autor
11.05.2026, 06:30:56 via Wykop
  • 7
@StaraSzopa: Zobacz że Wojtek nawet kartę dostał dobrą w tej grze co trzeba było się kartami wymieniać. Miał dwa głosy na stole, to potężna pomoc.
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher
Autor
11.05.2026, 06:37:33 via Wykop
  • 0
@StaraSzopa: stały przed nimi
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher
Autor
11.05.2026, 06:55:23 via Wykop
  • 5
@StaraSzopa: Produkcja mogła to zrobić tak, aby jednak pomóc odmienić losy lojalnych. Nie zrobiła tego.
  • Odpowiedz
Troey
Troey
Troey
11.05.2026, 06:19:05
  • 18
#thetraitors Dobra, czas na podsumowanie tego co obejrzałem. Wbrew wszystkim głosom, oglądało mi się do pewnego momentu bardzo przyjemnie. Tym momentem było wyrzucenie księdza. Po nim równia pochyła w dół, natomiast nie przez agresywne zachowania, nie przez sympatie bądź antypatię, natomiast przez przewidywalność, kto zgarnie całość- nie jestem w stanie zrozumieć, jak mocna trójka Paweł-Wojtek-Iza mogli wejść do finału bez podejrzeń. Niestety żaden plot-twist się nie wydarzył, tak jak obstawiałem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 11.05.2026, 06:29:28 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
luftwafel
luftwafel
luftwafel
10.05.2026, 20:10:50
  • 46
Ciekawe czy gruby oddał Oliwii 5kola #thetraitors
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 10.05.2026, 20:32:06 via Wykop
  • 23
@luftwafel: ja bym mu pompki do rowera nie pożyczał z obawy że nie odda a co dopiero 4500 pln
  • Odpowiedz
ali_baba
ali_baba
ali_baba
10.05.2026, 20:28:48
  • 16
#thetraitors
Ja mam takie wrażenie, że Dorota szybko p----------i cały hajs co wygrali. Kupi auto i dzindzibołki żeby się popisać przed koleżankami, bo „heloł, wygrauam grem”. A reszta co zostanie to i tak p----------i, bo będzie tego za mało żeby jakkolwiek sensownie wydać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 10.05.2026, 20:30:15 via Wykop
  • 2
@ali_baba: łatwo przyszło, łatwo poszło. Nie ma co się przejmować.
  • Odpowiedz
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
10.05.2026, 19:55:31
  • 68
Pojawia się moment z obrażaniem Natalii przez Izę, a ona się uśmiecha. Obrzydliwe
#thetraitors
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 10.05.2026, 20:02:29 via Wykop
  • 9
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: i jako typowy toxyk odwraca kota ogonem...
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 10.05.2026, 19:33:27
  • 24
#thetraitors Tem program to dowód na to że dobro nigdy nie zwycięża i sprawiedliwość jest ślepa jak jelito grubego Maćka.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 10.05.2026, 18:33:43
  • 7
#thetraitors czy na hbo program idzie dalej?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szcz33pan
szcz33pan
10.05.2026, 18:34:21 via Wykop
  • 3
@Mooher: tak. Już jest ostatni stół właśnie
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 10.05.2026, 18:28:48
  • 1
#thetraitors Pawełek chyba sobie do śniadania więzienny czaj przygotował.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 10.05.2026, 18:25:14
  • 36
#thetraitors Snorlax mógłby robic za kotwicę na Heweliuszu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyuz
kyuz
kyuz
10.05.2026, 18:25:55 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

piotr-glabik
piotr-glabik
10.05.2026, 18:29:22 via Wykop
  • 2
@Mooher: Albo za worek balastowy na Hindenburgu (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Mooher
Mooher 10.05.2026, 18:23:27
  • 18
#thetraitors ale drze p---e snorlax
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 10.05.2026, 18:22:12
  • 9
#thetraitors człowiek - boja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher 10.05.2026, 18:12:52
  • 3
#thetraitors Izda jak czuje że ma kogoś ogarniętego pod butem to milutka i słodka jak aniłołek do niego.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking