@zuru1337: Ten Szympek to chyba największa odklejka z ich trójki dzieci. Taki bez wyrazu zamknięty w swoich jazdach na punkcie zwierząt. Dziwny dzieciak.
Nadia z tymi kolczykami wyglada bez kitu jak nasza Kasieńka, jak ktoś już wcześniej pisał xD Jasiu może kupisz w końcu córce aparat na wystające zęby? #kikiswiat
#kikiswiat apropos narzekania na brak mediów w jego nowej dziurawej hacjendzie - są wszystkie media podprowadzone, nawet kanalizacja do kibla kamila ukochanego - prąd, woda, gaz, kanaliza + telefon stacjonarny miedz. 20 mbs jesli znowu zasięgów nie będzie miał.