Wpis z mikrobloga

@MichailPL: Połowicznie się zgodzę, ale znam ludzi, gdzie partner namawia różowego na laske, przy czym jej średnio się to podoba. Temat zszedł na dodatkowego partnere, to z wielkim oburzeniem powiedział, że nikt jego partnerki nie będzie dotykał.
  • Odpowiedz
@kszyszteex: Mi się wydaje że w większości przypadków jest to tylko taka fantazja, i mało kto naprawdę by na coś takiego poszedł w stałym związku. Takie coś zawsze rodziło by konflikty później obojętnie od konfiguracji. To jest zabawa dla singli xD
  • Odpowiedz
@kszyszteex Ale to dokładnie odnosi się do tego co napisałem. Skoro ani jedna, ani druga osoba nie są komfortowe z takimi rzeczami to odpuszczamy. Jeśli zaś np dziewczyna jest okej i chętna do spróbowania kkm, to nie oznacza automatycznie że muszą spróbować mkm, z którym nie jest okej facet.
  • Odpowiedz
@487328385: bo są reżyserowane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chodzi o miejsce, rzadko kto ma tak duże łóżko, koordynacje, której poświęcić więcej czasu, jedna lubi tak druga inaczej. To przynajmniej dobrze, że były bi i trochę się zajmowały sobą
na plus podwójne #!$%@? gały
  • Odpowiedz
  • 10
@Jan_Kovsky dziwnie się utarło, że homoseksualizm oznacza, że ktoś może wydymać osobę tej samej płci. A to tylko akt fizyczny jest, chyba ważniejsze w byciu homo albo bi jest to, że ma się nie tylko pociąg fizyczny, ale jest się w stanie z kimś stworzyć relację, związek jakiś. Czyli już sprawy mocno związane z psychiką. Osobiście separowałbym te dwie kwestie, bo przecież można siłą kogoś zmusić do fizycznego aktu, a nie
  • Odpowiedz
@kszyszteex ale co jest w tym do kiśnięcia, fantazja do bycia z dwoma kobietami, czy chęć zachowania kobiety wyłącznie dla siebie? Dla mnie obie te sprawy są normalne. To chyba naturalne, że czuje się mniejszy pociąg do kobiety przed chwilą bolcowanej i jednocześnie posiadanie wielu partnerek jest fantazją ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz