zależy jaką definicje tego słowa przyjmiemy ale dla mnie to on właśnie wygląda jak modelowy oskarek tyle że z większym peselem bo z wyglądu to własnie taki 20latek
Ten NEET to twierdza, w której się obwarowałem i w której nikogo nie ma. Jestem w niej sam. Kiedyś wedrze się do niej brutalna rzeczywistość, a mimo to jestem tu na tym "posterunku" który sam sobie stworzyłem. Wewnątrz murów mojego świata nic nie wyrośnie. Jedynie tam na zewnątrz jest ziemia mająca jakąkolwiek płodność. Tu są gruzy, błoto i pogniłe szczątki. I jestem ja - szalony dowódca i żołnierz tego fortu, który go
@Hieronim_Josif_Bruegel: Zawsze kiedy myślę, że gorzej być nie może, to jest gorzej niż było tak jakby jakieś bydle siedziało i sterowało moim losem na krzywo pomóż mi wstać, bo ja już nie mam siły a nie mogę iść spać, za dużo czuję winy chyba wolę iść kraść, ale to wszystko prowadzi do zła ( ͡°ʖ̯͡°)
Ta pustka w sercu mi coraz bardziej ciąży. Nie da się tego znieść.
Z tej nicości zradzają się uczucia, które rozdzierają mnie wewnętrznie. Jest we mnie tyle gniewu na siebie i na świat, a z drugiej strony tkwię w tym swoim romantyźmie - w nadziei, że coś się ruszy. Wierze że może coś się odwróci na moją korzyść. A później przychodzi ta brutalna myśl, że to wszystko jest już skończone, choć wcale
@SzmaragdowySmok: Bardzo ważne jest nie tylko ilość dht ale stosunek dht do estrogenu jeśli zablokujesz konwertacje testosteronu do dht to zwiększy ci sie poziom estrogenu. Estrogen zacznie przywiązywać sie do receptorów androgenowych tam gdzie normalnie powinno znajdować sie dht i to bedze powodować z czasem wile problemów. Ludzie piszą ze biorą fina/duta rok i nic im nie jest ale nie wiadomo w jakim stanie bedzie ich organizm po 5 letniej