Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Marson1234

Marson1234

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1752
  • Znaleziska 206
  • Mikroblog 1546
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 7
W.....u
W.....u
konto usunięte 31.05.2024, 14:01:49
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 31.05.2024, 20:38:26 via Wykop
  • 0
@WirtuozPrzegrywu: na kicku ci strimerzy co dostali godzinówkę robią 1000$ dniówki
  • Odpowiedz
naksu
naksu
19.05.2024, 10:16:18
  • 0
ta jedna osoba, która sprawia, że masz lepszy humor

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 19.05.2024, 12:58:18 via Wykop
  • 0
@naksu: koreański oskarek kto by sie spodziewał ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Marson1234
Marson1234 20.05.2024, 12:56:14 via Wykop
  • 0
@naksu: to ma być argument świadczący o tym że nie jest oskarkiem?
  • Odpowiedz
Marson1234
Marson1234 20.05.2024, 19:26:15 via Wykop
  • 0
zależy jaką definicje tego słowa przyjmiemy ale dla mnie to on właśnie wygląda jak modelowy oskarek tyle że z większym peselem bo z wyglądu to własnie taki 20latek
  • Odpowiedz
H.....l
H.....l
konto usunięte 19.05.2024, 22:02:52
  • 12
Ten NEET to twierdza, w której się obwarowałem i w której nikogo nie ma. Jestem w niej sam. Kiedyś wedrze się do niej brutalna rzeczywistość, a mimo to jestem tu na tym "posterunku" który sam sobie stworzyłem. Wewnątrz murów mojego świata nic nie wyrośnie. Jedynie tam na zewnątrz jest ziemia mająca jakąkolwiek płodność. Tu są gruzy, błoto i pogniłe szczątki. I jestem ja - szalony dowódca i żołnierz tego fortu, który go
H.....l - Ten NEET to twierdza, w której się obwarowałem i w której nikogo nie ma. Je...

źródło: m1hkkgcab8vb1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 19.05.2024, 22:44:45 via Wykop
  • 1
@Hieronim_Josif_Bruegel: Zawsze kiedy myślę, że gorzej być nie może, to jest gorzej niż było tak jakby jakieś bydle siedziało i sterowało moim losem na krzywo pomóż mi wstać, bo ja już nie mam siły a nie mogę iść spać, za dużo czuję winy chyba wolę iść kraść, ale to wszystko prowadzi do zła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
lukasz5801
lukasz5801
lukasz5801
16.05.2024, 16:37:17
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 17.05.2024, 01:37:39 via Wykop
  • 0
@lukasz5801: to jest hajs z reklam czy za co?
  • Odpowiedz
H.....i
H.....i
konto usunięte 06.05.2024, 13:16:49
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 06.05.2024, 15:06:05 via Wykop
  • 0
@Hugmii: boki mogłeś wycieniować a górę zostawić jest wiele poradników na YT jakie nakładki wykorzystać do cieniowania żeby nie było tzw schodów
  • Odpowiedz
BarBer1987
BarBer1987
30.04.2024, 10:12:13
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 30.04.2024, 12:15:39 via Wykop
  • 1
@BarBer1987: chciwy z cb wgecuck niektórzy nawet jednej nie mają a ty 2 byś chciał mieć smiechu warte
  • Odpowiedz
W.....a
W.....a
konto usunięte 26.04.2024, 23:19:55
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 27.04.2024, 05:22:35 via Wykop
  • 1
@WiadomoscOdWieprza: świnka nie umrze nie nie nie
  • Odpowiedz
jobzpaticzku2
jobzpaticzku2
23.04.2024, 18:29:53
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 23.04.2024, 23:13:14 via Wykop
  • 0
@jobzpaticzku2: over fur wegecuck ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Polacco00
Polacco00
20.03.2024, 14:34:06
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 20.03.2024, 18:16:11 via Wykop
  • 2
@choochoomotherfucker: uśredniając z 30 pomiarów
  • Odpowiedz
hacerking
hacerking
02.03.2024, 16:47:56
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 02.03.2024, 19:46:09 via Wykop
  • 0
@hacerking: promujesz swoją zbiórkę tylko na wykopie czy też na innych mediach społecznościowych?
  • Odpowiedz
szczepan455
szczepan455
27.02.2024, 06:16:24
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 27.02.2024, 14:22:19 via Wykop
  • 0
@szczepan455: wyłudzasz bliki czy robisz jakąś afiliacje na erotyce?
  • Odpowiedz
H.....l
H.....l
konto usunięte 23.02.2024, 12:25:36
  • 4
Ta pustka w sercu mi coraz bardziej ciąży. Nie da się tego znieść.

Z tej nicości zradzają się uczucia, które rozdzierają mnie wewnętrznie. Jest we mnie tyle gniewu na siebie i na świat, a z drugiej strony tkwię w tym swoim romantyźmie - w nadziei, że coś się ruszy. Wierze że może coś się odwróci na moją korzyść. A później przychodzi ta brutalna myśl, że to wszystko jest już skończone, choć wcale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 23.02.2024, 21:27:02 via Wykop
  • 1
@Hieronim_Josif_Bruegel: trzeba próbować nawet głupiego lotka wysłać od czasu do czasu dać sobie promyk nadziei na lepsze jutro
  • Odpowiedz
H.....l
H.....l
konto usunięte 29.01.2024, 16:20:16
  • 0
Łapcie pewniaczki na dziś, a nie do jakichś Veget chodzicie i bulicie hajs.
( ͡º ͜ʖ͡º)

#bukmacherka
H.....l - Łapcie pewniaczki na dziś, a nie do jakichś Veget chodzicie i bulicie hajs....

źródło: Screenshot_20240129_171852

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 29.01.2024, 20:31:57 via Wykop
  • 1
@Hieronim_Josif_Bruegel: jest teraz jakiś bukmacher u którego mozna wpłaci hajs zgarnąć bonus a wpłacone pieniądze bez problemu wypłacić?
  • Odpowiedz
H.....l
H.....l
konto usunięte 26.01.2024, 09:04:38
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 26.01.2024, 19:21:05 via Wykop
  • 1
@Hieronim_Josif_Bruegel: ale tasemki grasz, ja za wyczaj 2-3 zdarzenia mniejsze kursy ale większa skuteczność
  • Odpowiedz
Zoyav
Zoyav
07.01.2024, 14:59:23
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 07.01.2024, 15:47:32 via Wykop
  • 0
@Zoyav: afiliacja
  • Odpowiedz
SzmaragdowySmok
SzmaragdowySmok
26.12.2023, 16:59:00
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marson1234
Marson1234 26.12.2023, 19:52:56 via Wykop
  • 0
@SzmaragdowySmok: Bardzo ważne jest nie tylko ilość dht ale stosunek dht do estrogenu jeśli zablokujesz konwertacje testosteronu do dht to zwiększy ci sie poziom estrogenu. Estrogen zacznie przywiązywać sie do receptorów androgenowych tam gdzie normalnie powinno znajdować sie dht i to bedze powodować z czasem wile problemów. Ludzie piszą ze biorą fina/duta rok i nic im nie jest ale nie wiadomo w jakim stanie bedzie ich organizm po 5 letniej
  • Odpowiedz
Marson1234
Marson1234 31.12.2023, 08:19:32 via Wykop
  • 0
@Major_Kogz: a są ludzie co po kilku miesiącach brania stają sie impotentami bardzo różnie z tym bywa
  • Odpowiedz
Marson1234
Marson1234 31.12.2023, 08:42:15 via Wykop
  • 0
to własnie blokery dht sprawiają ze hormony są niezbalansowane bo blokują 5alfareduktaze, która hamuje konwertacje testo do dht
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • Strona 5 z 10
  • >
  • Boli mnie e inni maj lepiej jestem toksycznym cz owiekiem

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking