Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MLeko29

MLeko29

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 140134
  • Znaleziska 1369
  • Mikroblog 138765
  • Obserwujący 183
  • Obserwowane 390
bo-banley
bo-banley
10 godz. i 20 min temu
  • 25
#mecz

brakuje mi tego mordercy
bo-banley - #mecz 

brakuje mi tego mordercy

źródło: qerhntuynqragverey

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 10 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 19
@bo-banley: fun fact: Portugalia gra w czerwonych koszulkach, żeby nie było na nich widać krwi ofiar Pepe
  • Odpowiedz
17_zjedz_skreta_feat_zary
17_zjedz_skreta_feat_zary
10 godz. i 25 min temu
  • 34
Kiedy jakiś śmieć śmie śmieć #mecz
17zjedzskretafeatzary - Kiedy jakiś śmieć  śmie śmieć #mecz

źródło: giphy

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 10 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 2
@17_zjedz_skreta_feat_zary: ależ ściekły ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 10 godz. i 24 min temu
  • 8
Dlaczego Portugalia gra z Call of Duty? ( ಠ_ಠ)
#mecz
MLeko29 - Dlaczego Portugalia gra z Call of Duty? ( ಠ_ಠ)
#mecz

źródło: 123123

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
10 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@MLeko29: bo z lolem grała Hiszpania (i zremisowała).
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 10 godz. i 29 min temu
  • 1
Ledwo odpalilem i gol. Nie dziękujcie
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 10 godz. i 34 min temu
  • 5
Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo zmień się w rum
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
12 godz. i 58 min temu
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 11 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
@PorzeczkowySok: a ja wczoraj właśnie myślał o takim analogu co by znowu pochodzić po krzakach za zwierzyną. To by dopiero była przygoda jakbym jeszcze z aparatem walczył. No ale na razie odkładam ten pomysł na czas nieokreślony
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
15 godz. i 7 min temu
  • 15
W sobotę wycieczka w nieodległe od Odessy stepy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 13 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
@PorzeczkowySok: dzikie pola?
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 11 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@PorzeczkowySok: Na wykopie? Ciężko o nie
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 13 godz. i 42 min temu
  • 4
MLeko29

źródło: 1000063388

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 20 godz. i 25 min temu
  • 5
Jakie masz dzisiaj obowiązki?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
Autor
17 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@r5678: zdrowiej
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
Autor
16 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
@NaczelnyAgnostyk: cos poważnego?
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
Autor
14 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 2
@NaczelnyAgnostyk: Ło panie. Zdrówka
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 16 godz. i 26 min temu
  • 6
Jezusie Krystusie jak się dla mnie chce spać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 17 godz. i 11 min temu
  • 10
Suwałki nie istnieją
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
Autor
16 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 3
@jezdzilemmercemipalilempopularne: podobno istnieje ale nie widziałem
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 11:23:39
  • 15
MLeko29

źródło: 1000071161

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
Autor
przedwczoraj, 17:42:21 via Wykop
  • 0
@trablach: możliwe
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 17:39:48
  • 10
idzie chłop z psem typu świniak, a za bramą u sąsiada pies typu wilczur. Jak tylko zwęszą się nawzajem to zaczyna się ujadanie głośne na całą okolicę. Chłop ledwo świniaka utrzymuje, a wilczur prawie wyskakuje przez płot. Jest akcja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
przedwczoraj, 17:40:36 via Wykop
  • 2
@MLeko29: WHO-i im w d00pe obu
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
15.06.2026, 14:27:08
  • 15
Tytułem podsumowania Waszej postawy w #mirkomundial:
Tym razem nie byliście tak zaskoczeni rezultatami spotkań - no, może poza remisem Holandii z Japonią, gdzie typującym udało się zgarnąć mały bonus za ryzyko. Tu należy wyróżnić @PaniSmall, która połączyła go z JOKEREM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak wyszły Wam zakłady dodatkowe?
Niemcy - Curacao: ci pierwsi zdominowali spotkanie, czego przejawem było m.in. to, że oddali strzał jako pierwsi i
@plackojad +38
Zakład dnia: Drużyny sklasyfikowane w każdej z par niżej w rankingu FIFA otrzymają łącznie więcej żółtych kartek niż ich rywale.
więcej
plackojad - Tytułem podsumowania Waszej postawy w #mirkomundial:
Tym razem nie byliśc...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 15:08:19 via Wykop
  • 0
@plackojad: o kurde, to w każdej kolejce są trzy jokery. Czemu myslałem, że jest po jednym na kolejkę? ლ(ಠ_ಠ ლ) xD
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
przedwczoraj, 13:58:43
  • 16
Drożdżówka i mleczko cze ko la do we
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 14:00:17 via Wykop
  • 7
@bArrek: dlaczego nie woda czekoladowa??
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
przedwczoraj, 11:41:02
  • 54
obiad
JaNieGejJaPapiesz - obiad

źródło: 1000005563

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 11:54:08 via Wykop
  • 22
@JaNieGejJaPapiesz: wypełnię bieniasowe obowiązki jako że on chyba zajęty
MLeko29 - @JaNieGejJaPapiesz: wypełnię bieniasowe obowiązki jako że on chyba zajęty

źródło: 1000071084

Pobierz
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 12:02:18 via Wykop
  • 2
@koneser_progresywnego_discopolo: też możesz
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 09:51:28
  • 3
Jak pijecie z butelki to obejmujecie warami cały jej gwint czy tylko od dolnej strony?
MLeko29 - Jak pijecie z butelki to obejmujecie warami cały jej gwint czy tylko od dol...

źródło: 1000071159

Pobierz

Jak chwytasz wariacie?

  • Cały gwint 23.8% (10)
  • Tylko dolną część, dolną wargę 76.2% (32)

Oddanych głosów: 42

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
Autor
przedwczoraj, 10:01:30 via Wykop
  • 0
@winsxspl: a jak nie ma szklanki w pobliżu?
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 09:35:18
  • 11
Należy ustawowo zakazać bycia smutnym, zmęczonym i biednym
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jegertilbake
jegertilbake
przedwczoraj, 11:08:09 via Wykop
  • 1
@MLeko29: Wystarczyłoby zakazać jednej z tych rzeczy, pstryknąć jak Thanos i by w------o 95% użytkowników wykop.pl
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
przedwczoraj, 11:44:15 via Wykop
  • 2
@MLeko29: no tak
zdelegalizujcie bieniasa
  • Odpowiedz
LRF1000W
LRF1000W
przedwczoraj, 08:21:21
  • 23
#kartkanarano
LRF1000W - #kartkanarano

źródło: gify-na-wtorek-n_12

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 08:30:43 via Wykop
  • 3
@LRF1000W: miłego dzionka L3r3f
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 09:26:52 via Wykop
  • 3
@PorzeczkowySok: dziękuję i wzajemnie Soczek (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29 przedwczoraj, 06:08:13
  • 9
Daj mi palec a obgryzę Ci paznokcia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
Autor
przedwczoraj, 06:44:20 via Wykop
  • 3
@orkako: mmm z grzybem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >

Mleko Okelm

  • einm O
  • Mleczna kraina
  • http://mleko.pl/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.02.2020

    Komentator
  • VIP
    od 06.05.2021

    VIP
  • Rocznica
    od 15.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.11.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.01.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking