Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lsrd

Lsrd

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11052
  • Znaleziska 1363
  • Mikroblog 9689
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 37
KKKas
KKKas
28.12.2023, 07:14:35
  • 917
„@KKKas: Dołączył 18 lat temu”

Kolejna rocznica na #wykop. Co ja tu robię?! XD
KKKas - „@KKKas: Dołączył 18 lat temu”

Kolejna rocznica na #wykop. Co ja tu robię?! ...

źródło: IMG_9593

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 28.12.2023, 09:20:56 via Wykop
  • 0
@tajemniczy-motorniczy: o, to ja poproszę
  • Odpowiedz

1398

Izrael obdarowuje prezentami chanukowymi dzieci Palestyny

Pokaż treści 18+

Brak słów na to co tam się dzieje...

sztuk1
z
twitter.com
dodany: 21.12.2023, 09:08:57
  • 224
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    prezent
  • #
    chanuka
Lsrd
Lsrd 21.12.2023, 11:29:21 via Wykop
  • 22
@Krakussimus: potwierdzam
kubas_782
kubas_782
kubas_782
20.12.2023, 17:10:53
  • 211
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 20.12.2023, 21:11:44 via Wykop
  • 2
@kubas_782: a wie ktos co to za łysy debil z brakami w logicznym myśleniu? bo aż ręka świerzbi
  • Odpowiedz
koronaswirus12
koronaswirus12
koronaswirus12
21.11.2023, 14:34:03
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 21.11.2023, 14:37:32 via Wykop
  • 1
@koronaswirus12: https://www.pap.pl/aktualnosci/co-dalej-z-ue-parlament-europejski-bedzie-debatowal-na-temat-zmian-w-traktatach
  • Odpowiedz
m.....k
m.....k
konto usunięte 16.11.2023, 07:59:19
  • 40
Takie pytanie z rana - 177cm (na tyle urosłam) to dużo wg Was jeśli chodzi o dziewczynę?

Jakby ktoś pytał "a przy jakiej wadze?" - jak odejmiecie od wzrostu numer alarmowy to Wam wyjdzie xD

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 16.11.2023, 10:45:50 via Wykop
  • 0
Dziewczyna może ważyć 75 kilo i mieć doskonałą figurę i nie być ani trochę gruba


@Operator_imadla: 75 kilo przy tym wzroście to szczupła? to 10kg więcej od Igi Światek (176 cm), która ma d------e mięśnie czworogłowe co swoje ważą i zwykły niewyrzeźbiony brzuch. Chyba że opka jakiś powerlifting n------a
  • Odpowiedz
Lsrd
Lsrd 16.11.2023, 10:51:39 via Wykop
  • 0
@magazynierka_4k: to typ podał hipotetyczna wartość pod dyskusję, dla mnie twoje 65 kg to właśnie w normie ale bliżej niż dalej granicy tej normy
  • Odpowiedz
bojackHorsemanPatataj
bojackHorsemanPatataj
bojackHorsemanPatataj
19.10.2023, 06:02:01
  • 149
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 357
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 19.10.2023, 08:01:30 via Wykop
  • 7
@bojackHorsemanPatataj: Też to rozkminiałem kiedyś i odpowiedź to rutyna. Odkad przestałem chodzić nonstop na imprezy (wtedy mogłem wytrzymać dużo) i żyję mniej więcej tak jak wy (trochę mniej umysłowa praca bo klepanie w IT, ale obstawiam że trochę więcej sportu bo 9x w tyg), to jak już gdzieś pójdę też trudno mi wytrzymać. Często nawet mi się nie chce iść gdziekolwiek. Takie pary, które daja radę, nigdy tej rutyny od
  • Odpowiedz
Lsrd
Lsrd 15.05.2020, 09:03:53
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd
Autor
27.09.2023, 08:50:15 via Wykop
  • 0
@Riv31: kurde nie pamietam bo dawno to bylo, chyba jakis typ przyszedl z Toyi. Sprawdz jeszcze czy masz wlaczony dzwiek na dekoderze bo raz mi sie wylaczyl zupelnie sam nie wiem do tej pory jak
  • Odpowiedz
d.....a
konto usunięte 20.09.2023, 08:39:12
  • 1146
#heheszki
#humorobrazkowy
d.....a - #heheszki
#humorobrazkowy

źródło: FB_IMG_1695198572292

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 20.09.2023, 11:42:48 via Wykop
  • 4
@dotankowany_noca:
Lsrd - @dotankowany_noca:

źródło: Capture

Pobierz
  • Odpowiedz
gharman
gharman
gharman
16.07.2023, 08:08:17
  • 4
czy wy jestescie normalni? 25 zl za croisanta w #lublin ?
wiecie ze w nowym jorku #nowyjork w craftowych piekarniach croisant kosztuje 4-5$ czyli ze 20 zl?

#gastronomia #ceny #inflacja #gospodarka #polska #jedzenie #piekarnie #chleb #zarobki
gharman - czy wy jestescie normalni? 25 zl za croisanta w #lublin ?
wiecie ze w nowym...

źródło: ceny

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 16.07.2023, 16:12:23 via Wykop
  • 5
@Vadzior: czy ty serio nie widzisz, że na zdjęciu to nie żadna kanapka tylko zwykły croissant z nadzieniem? bo już od dawna bronisz tych powalonych cen i biednych restauratorów do tego stopnia, że czasem przypomina to aż prowo
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
12.06.2023, 06:26:00
  • 1619
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 12.06.2023, 08:36:01 via Wykop
  • 2
@Lolenson1888: wygladaja jak cioty
  • Odpowiedz
Kapitalista777
Kapitalista777
30.05.2023, 19:44:27
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 31.05.2023, 09:18:35 via Wykop
  • 0
@Kapitalista777: Może to wynikać z faktu, że to PiS niszczy ludziom życia i pcha kraj ku zagładzie. Czemu pisowiec miałby życzyć śmierci politykom PO, którzy popchnęli kraj do przodu?
  • Odpowiedz
hegemon777
hegemon777
hegemon777
24.03.2023, 12:07:20
  • 0
To mój pierwszy wpis na tej stronie bo Jestem ciekawy opinii doświadczonych życiem Mirków, którzy poratują poradami młodego zbłądzonego człowieka.
Mianowicie jestem typowym #pracoholizm , który nienawidzi spać przez co dość dużo w życiu już zrobiłem ale z drugiej stronie nic nie robię w technikum i w tym problem.

Prowadzę kilka różnych biznesów, które zbudowałem nocami z zakrwawionymi oczami na kawach i redbullach i przez zrozumienie nauczycieli miałem wolną rękę przez całe
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 24.03.2023, 12:38:24 via Wykop
  • 24
@hegemon777: prowadzisz projekty za dziesiątki tysięcy i nie możesz nauczyć się do matury, co zajmie ci naprawdę niewiele

dobry bait
  • Odpowiedz
Lsrd
Lsrd 24.03.2023, 12:47:09 via Wykop
  • 0
@hegemon777: Tez nie przeczytalem zadnej lektury i zdałem. Zdania składasz ładnie, więc podejrzewam, że też zdasz minimalnym wysiłkiem. Ale uważaj na ten pracoholizm, bo może się okazać, że za jakiś czas nie matura będzie problemem, tylko zdrowie.
  • Odpowiedz
fanmarcinamillera
fanmarcinamillera
08.03.2023, 10:50:10
  • 472
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 08.03.2023, 12:45:08 via Wykop
  • 3
@jxvbqw: innym, ale poziom czynu ten sam
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
29.12.2022, 18:59:10 via AMWv2
  • 0
#anonimowemirkowyznania
Nie lubię pisać z anonimowych, ale parę osób mnie tu zna, a chciałabym powiedzieć otwarcie o paru detalach.

TLDR: dylemat, czy zmieniać pracę na dwa razy lepiej płatną

Głupie pytanie, prawda? Konkrety: jestem na B2B, rozliczam się dniówkami, moja obecna stawka to 550 zł dniówki, co w normalnym miesiącu daje to coś około 8-9k na czysto. W tej pracy jest mi całkiem zajebiście. Mam tu super znajomych, bardzo luzacką atmosferę,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 29.12.2022, 19:10:26
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: a jakie perspektywy na podwyżkę w obecnej firmie bez dużej zmiany obowiązków?
  • Odpowiedz
Sl_w_k_1
Sl_w_k_1
Sl_w_k_1
07.12.2022, 18:59:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałem coś zjeść na szybko-
McDonald's na Matecznym.
Miejsc parkingowych brak.
Drive thru kolejka.
I niech mi ktoś powie że jest kryzys.
#gastronomia #krakow #kryzys
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lsrd
Lsrd 08.12.2022, 09:56:40
  • 0
@Sl_w_k_1: Jaki kryzys? Chciałem zarezerwować stolik z wyprzedzeniem dwutygodniowym to dopiero w szóstej knajpie się udało. Jak gdzieś przechodzę to wszędzie pełno ludzi, a ceny już od dawna urosły znaczaco. Jedna z tańszych potraw w mojej ulubionej knajpie 39 -> 53 pln.
  • Odpowiedz

887

How I Built Muscle At Home (Without Weights)

How I Built Muscle At Home (Without Weights)

Styczeń tuż tuż, więc może się komuś przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 29.11.2022, 12:10:47
  • 226
  • #
    sport
  • #
    mikrokoksy
  • #
    kalistenika
  • #
    silownia
  • #
    streetworkout
  • #
    mirkokoksy
Lsrd
Lsrd 30.11.2022, 08:30:27
  • 42
@BrakWolnegoLoginu: ćwiczysz z ciężarem i mówisz, że coś jest nudne?
Lsrd
Lsrd 26.11.2022, 13:47:26
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
  • Strona 3 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.12.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.11.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking