Zakupy za troszeczkę ponad pięć dyszek ale myśle że warto wrzucić i podzielić się informacją co może kupić tępy wuj bez szkoły pracujący na magazynie za 3h pracy.
Przykładowe ceny:
Masło 250g - 1,59€ około 6,36zł Zelki Haribo 200g - 0,59€ około 2,36zł
Dobijcie mnie,nie chce żyć jak nędzasz. Wiem jak to jest,napatrzyłem się na was przez te lata widziałem jak grzebiecie po nocy w moich smieciach czasami specjalnie wrzucałem wiecej resztek żebyście podjedli a czasami dla żartu.....a nieważne. To było tego dnia co zabrali was do szpitala,ale sami jesteście sobie winni
Tysiące Włoskich restauracji które znasz Setki knajp z azjatyckim żarciem Tysiące fast-foodów z Tureckim kebabem Setki tysięcy amerykańskich fast-foodów
@Konwerter: polskie jedzenie jest dość specyficzne, nie każdemu smakuje kiszona (czyli tak jakby popsuta) kapusta, smalec czy breja zwana bigosem. a taka pizza czy hamburger jest tak zrobiona, że pasuje większości.
@Konwerter: wyjechałem z Polski kilkanaście lat temu i teraz gdy porównam jedzenie z tamtego okresu do dzisiejszego to jest masakra. Niby mówiło się, że jedzenie było drogie, że nie każdego było stać na frykasy. Tak jak piszesz, teraz wszystko jest tanie i niby na każdą kieszeń ale ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, że jedzą papier.
Wolałbym 4 plasterki normalnej wędliny niż całą, próżniowo zapakowaną paczkę z fabryki jak ztego
@Konwerter: bo "powiew zachodu" czuc jedynie w silesi :) i to tylko od strony kina bo od strony tesco kreci sie za duzo biedaków chodzacych na biedazakupy xD
@Konwerter Pewnie dlatego, że Niemcy nie mają mentalności naprawiania tylko kupują od razu nowe, więc jak ona otwarła zakład krawiecki, może nie mieć konkurencji, bo wgl nie było krawca, a Niemcy uznali że takie coś jest jednak potrzebne, bo do niej przychodzą.
Mirki powazna sprawa. Chce zapoznać randoma z twórczoscią ojca Testa. Jaki filmik na początek zeby nie zrazić? Dla mnie większość jest zjebista ale wiecie......normiki rządzą sie swoimi prawami ;)
Co wuju! Szkalujesz mądrzejszy naród wuju! Jesteś robakiem i masz kompleks niższości wuju! Tarzaj się dalej w gównie wuju!
Dziekuje pan Niemiec za technologie i praktyczne jej zastosowanie. 4,4L na 100km z włączona klimatyzacją to nawet beniz mnie obchodzi ochrona środowiska. Robactwo będze szkalować,ale robaki się rozdeptuje a nie słucha,dyskutuje i odpowiada na piski.
@Vincenzo: Tym razem pytałem serio. Mam na oku piękny,wielki teren ze starym zabudowaniem. Problem jest taki że na działce jest tylko studnia. Stare zabudowanie chcę przystosować pod wynajem i zacząć budowac dla siebie. Na budowe mam juz plan sciagnać ekipę z PL,mój znajomy tak zrobił więc mam rozeznanie. Chodzi mi o najwazniejsze,koszt podciagnięcia wody i kanalizacji. Znalazłem cos takiego http://www.baunebenkosten-rechner.de/haus/kosten-hausanschluss-wasser-abwasser-legen-lassen/
Kosten Herstellung Hausanschluss: 980 Euro Meterkosten im privaten Bereich: 45 Euro pro Meter.
Gorol,hadziaj - Uchodźca,emigrant ekonomiczny kery przekludził sie na górny ślonsk żeby nom Hanysom odbiyrać robota.Przijadom tacy i sie wszistkiymu dziwiom i niy szanujom tukejszych wartosci.Chcom zbałamucić nasze frele i myślom że im wszysko wolno. Ich sie powinno zaczimywać na brynicy i do nich szczylać!
@Konwerter: tys sie chyba zatrzymol w czasie jakies 50 lat temu
Konwerter standardów - jest urządzeniem, które zmienia jeden standard transmisji na inny. Zmienia on sposób reprezentacji informacji, nie ingerując w przekazywane dane
Przykładowe ceny:
Masło 250g - 1,59€ około 6,36zł
Zelki Haribo 200g - 0,59€ około 2,36zł
źródło: comment_mR84QeZzhykxjGZNX0A9GWMe1BIZdi3s.jpg
Pobierz@Konwerter: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_57PsYEjBdGOu6i1NuBNRJgao5gQZsoFF.jpg
Pobierz