Wpis z mikrobloga

Ludziska! Wróciłem właśnie z krainy miodem i mlekiem płynącej.Propaganda działa wysmienicie,większość znajomych mnie przekonuje że jest "o niebo lepiej"

Ogunie to wiecie ze Jestem z Katowic,poruszam sie tam najczęściej po 3 dzielnicach.Dzielnica w której mam swoje mieszkanie,dzielnica w której mieszka moja rodzina,dzielnica w której mieszkaja teściowie.Oczywiście centrum super,palmy,fontanny,kostka brukowa itp.

Ale do rzeczy.
W 2010r jeszcze przed moja emigracja działały w niewielkiej dzielnicy moich rodziców,4 knajpy.Zawsze oblegane,zawsze się cos działo,disco.W tygodniu po pracy spotykali sie tam górnicy,hutnicy i ta troche starsza młodzież na małe piwko albo tak zwane "rżnięte" W weekendy dyskoteki i rwanie dupeczek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Teraz umawiam się z kumplem na browara i kruci brakuje mi 3 knajp,gdzie się podziały? Wybieramy ostatnią która nie splajtowała a tam nawet piwa lanego nie maja tylko Tyskie z butelki ( ͡° ʖ̯ ͡°) a my pół dnia siedzimy w świecącej pustkami knajpie sami jak...........

Z dobrobytu się w dupach poprzewracało powiecie,ze w filharmoni siedzo albo na eventach jakichś ( ͡º ͜ʖ͡º)
Taki beniz! Patrzę a teraz się czaja po krzakach albo pod klatkami schodowymi z harnasiem kupionym w biedrze za 1,70pln ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W sumie to dobrze że społeczeństwo dorasta i wie gdzie szukać oszczędności ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polskabieda #polska i dorzucę #niemcy żeby moi "fani" zauważyli ;)
  • 1