Wpis z mikrobloga

Wpis z cyklu: Niemcy mnie bijo! Na emigracji jesteś gunwem! Tylko w chlewie jest szansa na rosfuj! Volksdojczu jedwabny!

Krótka historia konwertera - znanego na wypoku jako tepy #!$%@? bez szkoły ;)

Polska (mój dom,moja ojczyzna,)

- 8 lat "kariery" zawodowej.Droga przez mękę,na twoje miejsce jest tysionc innych!
- zarabiaj powyżej średniej bo wypruwasz żyły ale pracodawca tylko czeka żeby Ci #!$%@?ć cokolwiek za cokolwiec żebyś przypadkiem za duzo nie zarobił.
- zarabiasz powyżej średniej więc bierzesz kredyt 50k na remont apartamentu (46m2) bo chcesz aby Twoja karyna wychowywała Brajanka w godziwych warunkach.
- cieszysz się że udało Ci się upolowac okazyjnie limuzynę w TDiku po niemcu,15lat i przejechane 150kk bo do koscioła tylko jeździł...
- przychodzi "kryzys" i w końcu Januszowi udało się #!$%@? Cie na wypłacie
- Powiesić się czy emigrować?

Niemcy (odwieczny wróg,bijo Polaków)

- Za chwilę stuknie 7 lat pracy dla "oprawcy"
- zarabiasz dobrze bo o dziwo, nazista Cie nie bije tylko ocenia za wyniki!
- Nie musisz chodzić żebrać o podwyzkę bo po prostu dostajesz z "automatu"
- Co robić panie prezesie? Zacznij zwiedzać świat - 4 długie urlopy w ciągu roku w tym 3 zagraniczne
- Samochód z salonu bo dlaczego nie? Najwyżej będę płakał przy sprzedaży.
- Zamiast kryzysu przychodzi Twój niemiecki przełozony i oznajmia Ci że przenosi się do innej branży gdzie o wiele więcej płacą i czy chcesz iśc z nim bo dobrze się z toba współpracuje.
- Od robaka w 2 osobowym pokoju,po 4 miesiącach we własnym wynajmowanym mieszkaniu.Po 3 latach przeprowadzka na lepszy standard bo możesz.....

Po 6 latach i 11 miesiącach,zaczynając od zera....kurfa jakiego zera od -50k zł !
-Spłaciłem długi w chlewie obsranym gównem
-Zwiedziłem połowe europy
-Wymieniłem kilka samochodów,obecny z salonu
-przeprwoadzałem się 2 razy w celu poprawy komfortu aż w końcu.....

#chwalesie #wygryw na swoim. Ciasne 300m2 ale własne ;)


#niemcy #polska #polak #chwalesie #wygryw no i tag #wyjsciezprzegrywu bo mój wyjazd z polski to taki wyjazd z przegrywu ;)

Konwerter - Wpis z cyklu: Niemcy mnie bijo! Na emigracji jesteś gunwem! Tylko w chlew...

źródło: comment_6Rlb4STn46GmTqg0RBhfpvqoaVGN9h0r.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
osiągnięciem jest stworzyć miejsce pracy.


@sodomek: No właśnie. Jezeli znasz kogoś bezrobotnego kto jest chetny na aktywizacje zawodową,pije ale potrafi pic z umiarem,szanuje pracę,chce pracować.To słucham propozycji.Przyjme do pracy osoby sumienne,pracowite,lojalne.Dodatkowym atutem bedzie podstawowa znajomośc budowlanki/wykończeniówki.
  • Odpowiedz
@lastro: Wiem, ale wtedy to była jedyna mozliwa opcja mieszkania za 300zł. Teraz płacę za to 430zł wraz z CO. porównaj sobie ceny z najmem prywatnym teraz. mając 20+lvl i gówniaka w drodze to była najlepsza opcja.
  • Odpowiedz
@1989: Usuwam zaraz po weekendzie.W weekend pije to zdaze jeszcze poszkalowac troszeczkę ;) Później załoze nowe z innym kontentem bo bede szukał leszczy do niewolniczej pracy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Konwerter: porównuj Niemcy które po wojnie nie trafiły do związku radzieckiego i nakradły ile się da wyzyskując po drodze inne kraje do Polski która trafiła za żelazną kurtynę i dopiero się rozwija. Fuck logic :) to już wiem czemu w Polsce tak Ci źle jak wnioskuję z wpisu :)
  • Odpowiedz
) to już wiem czemu w Polsce tak Ci źle jak wnioskuję z wpisu


@matejkoo: Nie wiesz,błednie wnioskujesz. To mentalność świń z chlewu mnie odpycha nie pieniadze. Ja przez 20 kilka lat byłem taki patriotą że dzisiejsze sebixy w bluzach z kotwica to przy mnie pedały ;)
  • Odpowiedz
@Konwerter, pracowałem z Niemcami parę lat, w firmie przy projektach gdzie przewalało się kupę hajsu, paru z nich było spoko ale dla reszty choćbym nie wiem jak udowadniał swoją wartość byłem Polaczkiem co jest z biednej prowincji zwanej Polska gdzie kradnie się auta. Swoje zdanie o nich mam, wiem jak przycinali na nas. I tam znajdziesz Januszy i tutaj znajdziesz Januszy. U nas jest ich może więcej ale jak pisałem, porównywać
  • Odpowiedz
choćbym nie wiem jak udowadniał swoją wartość byłem Polaczkiem co jest z biednej prowincji zwanej Polska gdzie kradnie się auta


@matejkoo: Ja mysle że to tylko dlatego że nie pokazałes się z innej strony.
Mnie traktuja całkiem inaczej, moze dlatego że nie kradnę i nie bumeluje w pracy?
  • Odpowiedz
@Konwerter Nie wiem, pracowałem w dużych firmach, wprost nam mówili że nie dadzą nam całych projektów bo jesteśmy za dobrzy technicznie i co najważniejsze tańsi. Ja zawsze byłem nastawiony pozytywnie ale jak zaczynało się wyśmiewanie że Polacy biedacy i wieś bo i takie żarty się pojawiały to szybko im przypominałem że to dzięki nim i Hitlerowi. Płacili dobrze, super ale to dalej o wiele mniej niż sami sobie. Nigdy nie byliśmy traktowani
  • Odpowiedz