rozumiem że brak zainteresowań u różowych byłby turn offem ale nie rozumiem czemu wykopki mają taki problem z podróżami xD to jest bardziej rozwijające niż owe gierki. Ponadto z Netflix korzystają sami niebiescy.
Ja nie mam żadnego problemu z podróżami, uwielbiam też motocykle ale np. Netfix to mnie nudzi i zasypiam, także nie oceniaj tak pochopnie :)
@AlienFromWenus: no większa cześć tych produkcji wywołuje u mnie ziewanie, więc no jednak szkoda mi czasu aby to sprawdzać, chyba że ktoś mi coś poleci i po dokładnym riserczu to się nada, jest duża szansa że nie usnę :P
Panowie/Panie czego używacie do smarowania pach żeby nie śmierdziało. Ja używam żelu Gillette w sztyfcie i zawsze ubrudze tym koszule bez względu na to czy posmaruje pachy przed czy po założeniu koszuli i jakoś zawsze dotkne koszule. Może jest jakiś skuteczny spray albo coś co nie brudzi. Nie wiem już sam co robić #mezczyzna #niebieskiepaski #rozowepaski #higiena #pytanie
@Hotonum: @TiniMini_pl Straszne że ktoś może takie rady pisać, to nie ma prawa się udać, to tak jak kazać komuś pływać w oceanie gdy ten nie nauczył się pływać :(((
@mirko_anonim: nie znam takiej książki, moja rada jest taka że po prostu zacznij rozmawiać z ludźmi, poczuj z nimi vibe, czy się z nimi dobrze czujesz. Tyle z twojej strony jak druga strona będzie czuła to samo to masz nawiązaną znajomość :) . I tyle
@wqeqwfsafasdfasd: Myślę że jest sens, jeśli to przynajmniej jednej osobie pomoże to już warto było takie coś napisać. W sumie można to całe radzenie w kryzysie streścić do jednego zachowania czyli "co mogę zrobić". A co kto może zrobić to każdy sam najlepiej wie
@wqeqwfsafasdfasd: O dobrze to opisałeś, źle to napisałem, miałem na myśli że jak coś nam w życiu przeszkadza to sami będziemy lub powinniśmy szukać możliwości polepszenia swojej sytuacji. Z tym spędzaniem wolnego czasu to bym nie generalizował, to jest moim zdaniem bardzo indywidualne. Pewnie jest wiele osób które tak właśnie spędzają czas jak to opisałeś ale jaki procent z nas wszystkich to nie śmiem na 100% stwierdzić
@SorosSugarDaughter: nie rozumiem twojego żalu, czemu poprostu nie możesz ich ignorować, a skupić się bardziej na tych facetach, którzy tacy nie starają się być. No mnie taki wygląd nigdy nie kręcił, wystarczyłoby mi abym był tylko proporcjonalny
#powodz Dzisiaj tag urósł dziesięciokrotnie a wraz z tym zmienił się klimat. Jeszcze wczoraj było spoko, dane pogodowe, heheszki itd. Obecnie na tagu rozpychają się wszelkiej maści przypi£rdalacze, bambiniści, płatki śniegu itd.
Kobita z dzieckiem w Nysie,zamiast opuścić miejsce zamieszkania przed udeżeniem fali,to została,i jak już nie było szans by opuścić samemu mieszkania,to ratownicy musieli ewakuować ją z dachu wraz z córką.
Ludzie nic a nic się nie uczą. Babka jest tego dowodem.Sama w wywiadzie stwierdziła że pamięta powódź z 1997 roku,gdzie też była ewakuowana przez odpowiednie służby. #powodz
Mam najnowsze informacje na temat tego chłopa, co stoi na zewnątrz. Podobno pokłócił się z żoną i stwierdził, że woli stać w powodzi po pas niż siedzieć z kretynką w domu. No w sumie mu się nie dziwię. #powodz #glucholazy
#logikarozowychpaskow #nienieskiepaski #rozowepaski
źródło: temp_file8608315384656287599
PobierzJa nie mam żadnego problemu z podróżami, uwielbiam też motocykle ale np. Netfix to mnie nudzi i zasypiam, także nie oceniaj tak pochopnie :)