Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Invisible_Spirit

Invisible_Spirit

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1503
  • Znaleziska 675
  • Mikroblog 828
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 7
r.....z
r.....z
konto usunięte 26.08.2018, 06:22:44 via iOS
  • 1716
Ale #rakcontent z samego rana
r.....z - Ale #rakcontent z samego rana

źródło: comment_iC5vZygvjoRdMV3VQxBkOEJMcHhr3MAR.jpg

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 26.08.2018, 06:28:15
  • 340
@rafalek_marynarz: Byście zobaczyli, jakie dzbany są na Alfaholikach, gdzie na ślub gość sobie spinki do mankietów Alfy założył.

Albo czytasz bzdety typu: "To właśnie jest istota bycia Alfisti jedyna słuszna marka... Miłość i wierność jednej doskonałej formie." (ಠ‸ಠ)
  • Odpowiedz
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 26.08.2018, 06:36:21
  • 188
@rafalek_marynarz: Właśnie dlatego sam jako posiadacz Alfy Romeo uważam, że to, co się dzieje na fanklubie Alfaholicy, to wygląda powoli jak zlot chorych psychicznie ludzi.

Cieszą japy i wmawiają sobie, że Alfa jest najlepsza pod słońcem. A większości prawda jest taka, że jeżdżą Alfą, bo jest tania i dobrze wygląda.
  • Odpowiedz
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 26.08.2018, 06:46:55
  • 60
@Prokurator1990:
Invisible_Spirit - @Prokurator1990:

źródło: comment_6PG4iM6Xf2AoNpvhiH1Be6lKXe3LOulH.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 26.08.2018, 07:06:14
  • 2
@ravau: Ja teraz mam założone ramki klubowe, ale postanowiłem, że ściągam to wpiździet :D
  • Odpowiedz
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 26.08.2018, 09:36:50
  • 0
@advert: Trafiasz w sedno!
  • Odpowiedz

1

Zagrajmy w crapa #85 - Ja...

Pokaż treści 18+

Z okazji świąt wracamy do gier religijnych. Ja jestem to gra przygodowa, jako Filip szukamy Jezusa, jak wyszło? No cóż skoro widzisz nazwę serii, wyszło jak zawsze.

Invisible_Spirit
z
youtube.com
dodany: 26.08.2018, 08:38:20
  • 0
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    crap
  • #
    bekazkatoli

1

Zagrajmy w crapa #85 - Ja...

Pokaż treści 18+

Z okazji świąt wracamy do gier religijnych. Ja jestem to gra przygodowa, jako Filip szukamy Jezusa, jak wyszło? No cóż skoro widzisz nazwę serii, wyszło jak zawsze.

Invisible_Spirit
z
youtube.com
dodany: 26.08.2018, 08:34:36
  • 0
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    crap
  • #
    bekazkatoli

1

Zagrajmy w crapa #85 - Ja...

Pokaż treści 18+

Z okazji świąt wracamy do gier religijnych. Ja jestem to gra przygodowa, jako Filip szukamy Jezusa, jak wyszło? No cóż skoro widzisz nazwę serii, wyszło jak zawsze.

Invisible_Spirit
z
youtube.com
dodany: 26.08.2018, 08:33:28
  • 0
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    crap
  • #
    bekazkatoli

6

Wiedeń najlepszym miastem do życia na świecie

Wiedeń najlepszym miastem do życia na świecie

Według raportu Economist Intelligence Unit (EIU) to właśnie Wiedeń jest najlepszym miastem do życia na świecie. Warszawa znalazła się na 65 miejscu.

konto usunięte
z
o2.pl
dodany: 15.08.2018, 12:41:52
  • 4
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    wieden
  • #
    austria
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 15.08.2018, 12:45:07
  • 0
Pozdrawiam z Wiednia ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 14.08.2018, 07:20:02
  • 23
A mówią, że koty chodzą własnymi ścieżkami :D Mój się zachowuje, jak pies (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#atencynykot #pokazkota #dziendobry
Invisible_Spirit - A mówią, że koty chodzą własnymi ścieżkami :D Mój się zachowuje, j...

źródło: comment_usSuWuPq96whg1U9D1kbmeHF3Gxcs42h.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kizi
kizi
14.08.2018, 07:54:44
  • 5
@Invisible_Spirit: To kocię jest przecież. Jeszcze nie ma swoich ścieżek, chodzi za Tobą.
  • Odpowiedz
co-to-ma-byc
co-to-ma-byc
14.08.2018, 13:26:26
  • 0
@Invisible_Spirit: psy nie kładą się na stole :(
  • Odpowiedz
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 13.08.2018, 11:50:34
  • 78
Kot pilnuje myszki i pozdrawia Mirków :D

#atencyjnykot #pokazkota
Invisible_Spirit - Kot pilnuje myszki i pozdrawia Mirków :D

#atencyjnykot #pokazko...

źródło: comment_WWGbyplxjoTttQEV8SVvKE9sMXAxgyxA.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit
Autor
13.08.2018, 12:25:38
  • 1
@W1Nch3st3r: Mam odwrócone kanały w systemie ;) Jestem praworęczny, ale lepiej mi regulacja głośności z lewej.
  • Odpowiedz
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 13.08.2018, 10:23:43
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit
Autor
13.08.2018, 10:31:08
  • 0
@Czimchik: Książkę piszesz?
  • Odpowiedz
k.....l
k.....l
konto usunięte 13.08.2018, 06:44:55 via iOS
  • 2654
Dzisiaj na magazynie dostalismy sporo zwrotów, które niestety mamy poddać utylizacji z powodu uszkodzonej folii. Trochę szkoda, więc zagadałem z moim kierownikiem i zgodził sie na małe #rozdajo #cebuladeals
k.....l - Dzisiaj na magazynie dostalismy sporo zwrotów, które niestety mamy poddać u...

źródło: comment_QGoLubcFZ6PjjbohfWAtBce4AbzQG7lh.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 13.08.2018, 07:37:50
  • 98
Kisnę z was cebulaki ( ಠ_ಠ) Sami pieprzycie na Grażyny i Januszy z OLX, a tu zarzutka taka, że aż mi okno wybiło, a komentarze:

"Pewnie bait, ale i tak wziąłbym PS3 xD", "Zbyt piękne, by było prawdziwe, ale chętnie się przekonam, że się mylę :-)"

ZA DARMO, TO NAWET W RYJ NIE DOSTANIECIE.
  • Odpowiedz
jabukasiga
jabukasiga
jabukasiga
13.08.2018, 06:29:46
  • 1
Jakieś kody na #xiaomi redmi 5A?

#gearbest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 13.08.2018, 06:31:37
  • 2
@jabukasiga: AEZAKMI w gratisie dają żytko i pićko
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
12.08.2018, 07:14:41
  • 289
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 12.08.2018, 07:24:17
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: 2/10, bo odpisałem.
  • Odpowiedz
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 11.08.2018, 08:23:21
  • 47
A kto to taki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#pokazkota
Invisible_Spirit - A kto to taki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#pokazkota

źródło: comment_WJxVDOWKTeMyHr1nOOQ6fjS5RKVmfrmC.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit
Autor
11.08.2018, 08:26:50
  • 0
@Samcro: Do tego rudy!! :D
  • Odpowiedz
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit
Autor
11.08.2018, 08:28:20
  • 1
@poxie: Może wziąłeś go z tego samego pudła! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

4

16-latek miał naubliżać dziewczynce. Jej ojciec brutalnie go pobił

Pokaż treści 18+

16-latek miał naubliżać dziewczynce. Jej ojciec brutalnie go pobił

Patologia z miasta.

runnerrunner
z
rmf24.pl
dodany: 01.08.2018, 18:38:19
  • 4
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalistyka
  • #
    kryminalne
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 01.08.2018, 18:42:24
  • 6
Szkoda tylko ojca. Bardzo często się zdarza, że taka patologia zaczepia szczególnie słabszych od siebie. A później jak przychodzi do konsekwencji, to "ja mam tylko 16 lat".
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dziadekmietek
Dziadekmietek
29.07.2018, 16:53:23 via iOS
  • 452
Ktoś mi wytłumaczy co było w głowie producentów, którzy wypuszczają dwa filmy o Dywizjonie 303 w sierpniu tego roku? Jeden robiła międzynarodowa ekipa, a drugi jest w całości polski. Zgadnijcie, który jest z Polski...

#film #historia
Dziadekmietek - Ktoś mi wytłumaczy co było w głowie producentów, którzy wypuszczają d...

źródło: comment_fEJGgKBYBt7lVMnCzcSpK4qKl7m8eIt3.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 30.07.2018, 03:03:47
  • 0
Jak widzę tych samych aktorów po raz enty, to już wiem, że nie obejrzę ani jednego filmu. Polscy producenci mają to do siebie, że boją się zainwestować w nowe twarze.
  • Odpowiedz

4

Krótka opowieść o Renault Clio V6

Krótka opowieść o Renault Clio V6

W programie #szybkiLCM w luźny sposób opowiadam o Renault Clio V6. Będzie coś o wyglądzie, silniku, zawieszeniu, charakterze i jeszcze czymś... ;) \n\nW każdym razie seria szybkiLCM, to krótsza wersja programu LCM i tutaj w Luźne Ciekawostki Motoryzacyjne, dotyczą tylko jednego samochodu,...

Invisible_Spirit
z
youtube.com
dodany: 29.07.2018, 12:20:52
  • 2
  • #
    zainteresowania
  • #
    sport
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
j.....p
j.....p
konto usunięte 29.07.2018, 08:47:14
  • 7
Kierwa, jak to jest, ze taki 3, 4, 5- letni samochod uzywany zza granicy potrafi miec lakier w nienaruszonym stanie, a kiedy tylko sprowadzi sie go do Polski, to w ciagu raptem kilku tygodni pojawiaja sie sznity powstale w wyniku n-----------a drzwiami, niczym wrotami gospodarstwa rolnego?

Przyjrzalem sie ostatnio zachowaniu ludzi na parkingach i to jest dramat. Lap za klamke i JEB drzwiami w samochod obok. Ewentualny rzut oka, czy nie uszkodzilo sie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 29.07.2018, 08:57:03
  • 0
@jaca_pump: Ja mojego również miałem w idealnym stanie lakierniczym... Z tyłu ktoś narysował sobie linię, z boku ktoś p--------ł drzwiami.. Patologia.
  • Odpowiedz

1

Gra w łyżki

Gra w łyżki

Czyli jak odegrać się na wkurzającym #rozowypasek :D

Invisible_Spirit
z
sadistic.pl
dodany: 29.07.2018, 08:53:46
  • 0
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    rozowepaski
Khraell
Khraell
26.07.2018, 14:55:21 via Android
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 26.07.2018, 15:04:24
  • 1
@Khraell: I dobrze. Powoli wstyd przyznawać się, że przegląda się wykop. Same przegrywy, które raz po raz piszą o tym, jak bardzo są nieszczęśliwi.

Banda pajaców.
  • Odpowiedz
Invisible_Spirit
Invisible_Spirit 26.07.2018, 15:09:38
  • 1
@Khraell: Mi to się czytało śmiesznie do pewnego momentu. Ale jak widzę takie akcje, gdzie przebijają się o to, kto nigdy nie trzymał kobiety/dziewczyny za rękę, to myślę, że administracja powinna coś z tym zrobić.

Bo czy to jest portal dla ludzi z problemami psychicznymi :D?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 20
  • Strona 6 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.11.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.07.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking