#tinder #zwiazki Miał ktoś z was sytuacje na aplikacjach ze piszecie sobie z kimś ,może nawet dochodzi do spotkania a tu okazuje się ze to jeden z użytkowników wykopu xd?
@Hemingwayy: sam o tym myślałem- będzie usługa "pay for date" Przy takiej dużej dysproporcji pomiędzy facetami a kobietami i przy takiej desperacji facetow to może być super biznes
#mecz #pilkanozna Jak myślicie,odejście lewego z kadry sprawi ze zaczniemy lepiej grać czy wręcz odwrotnie? Bo może to on jest problemem w tym wszystkim. W 2008 roku nie mieliśmy gwiazd jakiś a widać było monolit w kwalifikacjach mocno.
#switch #nintendoswitch #gry #konsole #kiciochpyta Hej ,chce kupić siostrze na urodziny jakaś gierkę ,myśle nad just dance ale jakoś playlisty mnie nie przekonują w 100%. Ma już Animal crossing i dwie gierki z serii Mario. Zastanawiam się nad Splatoon 3 i Zeldą.
Przez wejście w życie nowej dyrektywy unijnej organizacja nie będzie miała możliwości sprzedaży nakrętek. W ramach akcji udało się zebrać dotychczas ponad milion złotych
#gry #nintendoswitch Ktoś się orientuje czy do Just Dance potrzebna jest jakaś kamerka dodatkowa czy można normalnie sparować z tv? Jak to wyglada ogólnie?
@anonimowy_obserwator problem w tym ze ja nie mam switcha i kompletnie nie znam się na tej konsoli,temu pytam. To ma być prezent dla siostry. I Just dance jest jedna z opcji.
#arcticmonkeys #muzyka #rock Od zawsze miałem jakaś awersje do tego zespolu ,a jak przypadkowo mi puściło na yt to słucham teraz w kółko drugiego albumu z 2007 (⌐͡■͜ʖ͡■)
#facebook Myśl typu Paulo Coehlo ale te awarie zawsze ładnie pokazuja i przypominają ,w jaka stronę idziemy i czemu warto ograniczać social media do minimum. Ludziom powolutku odpierdziela i tu chodzi o wszystkie popularne aplikacje czy strony.
#tinder Tez tak macie ze jak druga strona używa suchego zimnego pisma o zabarwieniu neutralnym ,bez żadnych dodatków to macie wrażenie ze piszecie autystykiem xd?
@Hemingwayy w sensie bez emotek? Mam wtedy wrażenie że pisze z kimś normalnym. Kiedyś jedna panna się do mnie przyczepila że nie odpowiedziałem jej na pytanie które nie zakończyła znakiem zapytania tylko jakaś emotka. Myślałem że to zdanie twierdzace.
@TonyMalin Chodziło mi caloksztaltowo na zasadzie ze piszesz z takim dystansem i żartem ,a druga strona odpisuje na poważnie ciagle i jakby miała kija w tyłku.
Idzie wyczuć jakie kto ma intencje po samym pisaniu.
@youknowthisxd: no bo sejwa masz w psn, ewentualnie kombinujesz z pendrajwem. Frontier przyjazny graczom nie jest ale Sony tu też na pewno nie pomogło.
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz