Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hemingwayy

Hemingwayy

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5837
  • Znaleziska 44
  • Mikroblog 5793
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 4
Hemingwayy
Hemingwayy przed chwilą
  • 3
#mecz Na Haiti taka bieda ,a połowa stadionu to ich flagi xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
przed chwilą via Android
  • 0
@Hemingwayy: na Haiti może tak ale dużo imigrantów z Haiti mieszka w Stanach, to nie są turyści tylko obywatele Stanów xd
  • Odpowiedz
KAFF
KAFF
przed chwilą via Wykop
  • 0
@Hemingwayy: diaspora
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy 9 min temu
  • 1
#mecz Lukaku zmienił obywatelstwo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 2 godz. i 56 min temu
  • 2
#mecz Brazylii włącza się tryb z półfinału z 2014
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 4 godz. i 26 min temu
  • 22
#mecz mamy już frajera turnieju ,dobrze im tak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 5 godz. i 8 min temu
  • 10
#mecz Jezu ale paździerz, a oni jeszcze zwalniają grę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0sk1
0sk1
5 godz. i 40 min temu
  • 11
#mecz Katar to by dostał z 5:0 od wybrzeża klatki schodowej a Szwajcaria się z nimi męczy XD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 5 godz. i 38 min temu via iOS
  • 0
@0sk1: też po co się męczyć za bardzo jeśli kontrolują mecz ,lepiej na kolejne spotkania się spiąć
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy 5 godz. i 36 min temu via iOS
  • 1
@0sk1: Ja rozumiem ale tak to trochę wygląda xd , jakby trochę na wyjebce grali.
Coś wpadnie ,coś nie wpadnie i tak strzelimy zaraz kolejna
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy 5 godz. i 33 min temu via iOS
  • 0
@Skorvez_957_: Ten Katar to już cztery lata temu był ekstremalnie daremny i odstawał,jakieś puchary Azji nic nie znaczą w większej skali szczerze.
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy 5 godz. i 40 min temu
  • 13
#mecz czuję się jak na wuefie w piątek w samo południe gdzie każdy już myśli o powrocie do domu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 6 godz. i 12 min temu
  • 1
#mecz główny bohater spotkania na ten moment :stroje Szwajcarii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 11.06.2026, 19:44:31
  • 18
#mecz jeśli narzekacie na poziom RPA to poczekajcie na szlagiery z Curacao albo Irakiem xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
11.06.2026, 19:44:52 via Wykop
  • 7
@Hemingwayy: nie oglądałeś Curacao i nie masz pojęcia jak grają ale piszesz bo hehe mam 0iq i nie znam nazwy obcego kraju, prawda???

  • Odpowiedz
NadchodziKryzys
NadchodziKryzys
11.06.2026, 19:45:39 via Wykop
  • 1
@Hemingwayy: Czemu? W Afryce zazwyczaj mało bramek,tamci mogą postrzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
30.05.2026, 17:07:23
  • 75
#mecz jeśli myślicie ze to jest obrzydliwe to poczekajcie w czerwcu jak zmierzą się ze sobą takie potęgi piłkarskie jak Uzbekistan i demokratyczna republika konga XDDDDDD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 30.05.2026, 21:16:07 via iOS
  • 1
@RealnyMadrysta: śmiechy śmiechami ale nasi ostatnio lepiej nie wypadli xd
  • Odpowiedz
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
16.05.2026, 23:01:55
  • 7
12 miejsce, fajnie, że jednak jury nas lubi, ale teraz znowu trzeba zostać polubionym przez widownię xe
#eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 16.05.2026, 23:03:41 via iOS
  • 0
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: wysyłajmy dalej nijaki generyczny pop to tak będzie xd
Chociaż dzisiejszy zwycięzca też meh.
  • Odpowiedz
bolsonn
bolsonn
16.05.2026, 23:01:40
  • 2
Nagle Bułgaria dobre? #eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 16.05.2026, 23:02:04 via iOS
  • 1
@bolsonn: z deszczu pod rynnę
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy 16.05.2026, 23:01:22
  • 8
#eurowizja
Hemingwayy - #eurowizja

źródło: IMG_1598

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 01.04.2026, 02:03:18
  • 6
#mecz #pilkanozna
Jak sobie pomyślę że na miejsce lewego nie mamy dosłownie nikogo perespektywicznego czy zawodników pokroju Piątka ,Świderskiego to dobija mnie to tak samo jak dzisiejsza porażka xd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyszniarz
pyszniarz
01.04.2026, 02:29:13 via Wykop
  • 3
@Hemingwayy: śmieszny jesteś xd
  • Odpowiedz
kaorle84
kaorle84
01.04.2026, 03:45:01 via iOS
  • 1
@Hemingwayy: nie oglądam już od paru lat dawałem im szansę ale ile można, polecam ten stan jest tyle innych sportów wszystkiego nie obejrzysz. Znajdź nowy.
  • Odpowiedz
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
31.03.2026, 20:54:44
  • 56
Jest mi totalnie obojętny ten wynik, ile razy można żyć złudzeniami, że "ten turniej na pewno siądzie" 2016r nie powtórzy się przez najbliższe 50 lat. Przy tym wszystkim szkoda mi tylko Lewego, bo ten last dance mógł być zakończony w inny sposób.

#mecz #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 01.04.2026, 01:58:55 via iOS
  • 1
Tu już nawet nie chodzi o wynik naszej kadry.
Mi osobiście inaczej się przeżywa mundial z polską drużyną, wszystkie turnieje na jakich graliśmy dały pewne wspomnienia czy pozwoliły coś fajnego przeżyć.
  • Odpowiedz
roman_erotoman
roman_erotoman
roman_erotoman
31.03.2026, 21:32:36
  • 1
#mecz nie no mundial bez Włochów trochę wykastrowany. a tu się na to zanosi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 31.03.2026, 21:34:45 via iOS
  • 0
@luczyk: czwarty chyba xd
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy 17.03.2026, 09:12:42
  • 2
#kingdomcomedeliverance #kingdomcomedeliverance2 #gry

Po 260 godzinach spędzonych w dwójce postanowiłem nadrobić sobie jedynkę i nie wiem w sumie co o tej części myśleć.
Troszkę taka drewniana i nie mogę się na 100% przekonać.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy
Autor
19.03.2026, 14:10:44 via iOS
  • 1
@patrykoo09: Nie twierdzę że mi się nie podoba,tylko ma sporo archaicznych naleciałości do których osobiście nie mogę przyzwyczaić.
Tak samo jest z błędami,Henryczek w menu ekwipunku robi np wiecznego „pajacyka”.

A grę ukończyłem raz z dodatkami,poprostu to typ gry którą lubię się na spokojnie rozkoszować,tu pojadę sobie na kości, a to tam pojadę na polowanie czy nazbieram kwiatków.

Samo przebywanie w tym świecie czy słuchanie każdego dialogu,mycie się xd etc sprawiało mi
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy
Autor
19.03.2026, 21:11:17 via iOS
  • 1
@patrykoo09: mało jest gier na poziomie kingdom come pod względem wolności świata czy poziomu narracyjno fabularnego
Wiesiek i rdr 2 plus Baldur ,a tak to ciężko

Ja w jedynkę kingdoma pograłem kilka godzin w 2019 roku i na dwójkę nawet nie czekałem nigdy xd
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy 18.02.2026, 16:50:55
  • 3
#mediolan2026 #skoki #sport trochę może wbije kij w mrowisko ale czy tez komuś skoki kojarzą się głównie z Januszowym wąsem,tanim piwem czy kiełbaską ,a taki zjazd alpejski czy slalom już są cool i skojarzenia raczej pozytywne?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gruboklates
Gruboklates
Gruboklates
18.02.2026, 16:59:47 via Wykop
  • 6
@Hemingwayy: mi jak popatrze na Zakopane xd ale mam to w dupie i se kibicuje bo to fajny sport.
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01
18.02.2026, 21:07:23 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
16.02.2026, 22:13:51
  • 2
#mediolan2026 Ale jutro gówniany dzień - tylko solistki na lodzie ciekawe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy 16.02.2026, 22:20:10 via iOS
  • 0
Mamy jeszcze jakieś potencjalne szanse na medal czy raczej już wszystko będzie sensacją?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 15.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.02.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking