#mecz jeśli myślicie ze to jest obrzydliwe to poczekajcie w czerwcu jak zmierzą się ze sobą takie potęgi piłkarskie jak Uzbekistan i demokratyczna republika konga XDDDDDD
#mecz #pilkanozna Jak sobie pomyślę że na miejsce lewego nie mamy dosłownie nikogo perespektywicznego czy zawodników pokroju Piątka ,Świderskiego to dobija mnie to tak samo jak dzisiejsza porażka xd
@Hemingwayy: nie oglądam już od paru lat dawałem im szansę ale ile można, polecam ten stan jest tyle innych sportów wszystkiego nie obejrzysz. Znajdź nowy.
Jest mi totalnie obojętny ten wynik, ile razy można żyć złudzeniami, że "ten turniej na pewno siądzie" 2016r nie powtórzy się przez najbliższe 50 lat. Przy tym wszystkim szkoda mi tylko Lewego, bo ten last dance mógł być zakończony w inny sposób.
Tu już nawet nie chodzi o wynik naszej kadry. Mi osobiście inaczej się przeżywa mundial z polską drużyną, wszystkie turnieje na jakich graliśmy dały pewne wspomnienia czy pozwoliły coś fajnego przeżyć.
Po 260 godzinach spędzonych w dwójce postanowiłem nadrobić sobie jedynkę i nie wiem w sumie co o tej części myśleć. Troszkę taka drewniana i nie mogę się na 100% przekonać.
@patrykoo09: Nie twierdzę że mi się nie podoba,tylko ma sporo archaicznych naleciałości do których osobiście nie mogę przyzwyczaić. Tak samo jest z błędami,Henryczek w menu ekwipunku robi np wiecznego „pajacyka”.
A grę ukończyłem raz z dodatkami,poprostu to typ gry którą lubię się na spokojnie rozkoszować,tu pojadę sobie na kości, a to tam pojadę na polowanie czy nazbieram kwiatków.
Samo przebywanie w tym świecie czy słuchanie każdego dialogu,mycie się xd etc sprawiało mi
@patrykoo09: mało jest gier na poziomie kingdom come pod względem wolności świata czy poziomu narracyjno fabularnego Wiesiek i rdr 2 plus Baldur ,a tak to ciężko
Ja w jedynkę kingdoma pograłem kilka godzin w 2019 roku i na dwójkę nawet nie czekałem nigdy xd
#mediolan2026 #skoki #sport trochę może wbije kij w mrowisko ale czy tez komuś skoki kojarzą się głównie z Januszowym wąsem,tanim piwem czy kiełbaską ,a taki zjazd alpejski czy slalom już są cool i skojarzenia raczej pozytywne?