Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Harry87

Harry87

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2866
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 2864
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
matixrr
matixrr
27.02.2021, 20:03:23
  • 36
P---------e akcji na zlecenie i bez zlecania.
#mecz #legia
matixrr - P---------e akcji na zlecenie i bez zlecania.
#mecz #legia

źródło: comment_1614456175pumwmQN4wXM4znEwv1bBv7.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 27.02.2021, 23:59:32
  • 0
@matixrr: przegrali z Górnikiem?
  • Odpowiedz
maniek74
maniek74
23.02.2021, 17:22:24 via iOS
  • 3
#gielda banan na pysk to i XTB odżyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 23.02.2021, 20:34:38
  • 0
@maniek74: Myślicie, że jutro XTB w górę?
  • Odpowiedz
Harry87
Harry87 15.02.2021, 19:15:02
  • 0
Mirki, myślicie, że dzisiejsze samozachwyty nad bananową w #tvpis i wywiad z prezesem GPW, który podkreślał znaczenie spółek biotechnologicznych i gamingowych wpłynie w jakiś sposób na kurs spółek tego sektora na #gpw na jutrzejszej sesji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2xpapanalepiku
2xpapanalepiku
2xpapanalepiku
15.02.2021, 19:36:34
  • 2
@psi-nos: pójdą w górę przy zakupach PKC, później widły i za chwilę zjazd w stylu ratuj się kto może, znaczy komu działa apka
  • Odpowiedz
przeciwko78
przeciwko78
15.02.2021, 19:38:44
  • 3
@Harry87: ulica wchodzi na pełnej, czas s--------ć. Pytanie tylko dokąd, wszystko jest drogie.
  • Odpowiedz
C.....a
C.....a
konto usunięte 15.02.2021, 18:44:40
  • 64
Zarządzam ewakuację z GPW bo na TVP1 wlasnie mowia, ze polacy przechytrzyli Wall Street xD
#gielda
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 15.02.2021, 18:58:46
  • 18
@MinimalMusic:
Harry87 - @MinimalMusic:

źródło: comment_16134155198OXPc3x7MHNu3yluHm23MP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
chosenon3
chosenon3
chosenon3
11.02.2021, 11:12:57
  • 8
Zalecam wam inwestować na giełdzie. Można zarobić 300 tysięcy. Łatwy zysk.
Jakiś wykopek dzwonił chyba xD
#gielda #heheszki #radio357
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 11.02.2021, 12:22:06
  • 0
@chosenon3: a dziś nie było o wieku emerytalnym?
  • Odpowiedz
Harry87
Harry87 11.02.2021, 12:23:15
  • 0
Już widzę jak 50-60 latkowie w Polsce dorabiają się na giełdzie, zeby mieć coś więcej niż 1200 emerytury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Harry87
Harry87 11.02.2021, 12:38:12
  • 1
@chosenon3: To pewnie Pan Kuba w swoim zwyczaju jakoś dyplomatycznie to skwitował. BTW. Ostatnio w 357 przez godzinę mówili o #gme. Znak, że to już koniec przygody ;))
  • Odpowiedz
s.....m
s.....m
konto usunięte 11.02.2021, 10:03:50
  • 3
Braster, jaki widzicie potencjał na najbliższe dni?
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 11.02.2021, 12:28:42
  • 0
@sradam: dzisiaj rekordowe obroty na spółce, IMO mogą być duże stonksy, warto śledzić kolejne ESPI.
  • Odpowiedz
Harry87
Harry87 11.02.2021, 12:20:48
  • 0
Mirki, co oznacza sytuacja, kiedy liczba obrotów wolumenu > liczba wolumenu spółki na rynku. Free float ponad 100% jak to interpretować?

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....h
R.....h
konto usunięte 11.02.2021, 12:23:53
  • 9
@Harry87: jeżeli ja ci sprzedam jabłko, potem ty mi i znowu ja tobie to sprzedamy 3x więcej jabłek niż w ogóle mielismy
  • Odpowiedz
2xpapanalepiku
2xpapanalepiku
2xpapanalepiku
11.02.2021, 12:32:39
  • 1
@Harry87: innymi słowy, jak rośnie wolumen to robi się spiętrzenie i kurs najprawdopodobniej wybije lub spadnie bo rośnie zainteresowanie tzw. inwestorów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
07.02.2021, 21:00:30 via Zakop
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 07.02.2021, 21:37:18
  • 11
@Miguelos: Edek blackpillowiec
  • Odpowiedz
susuke15
susuke15
04.02.2021, 07:45:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#gielda mam akcje xtb ale dziś zaboli...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 04.02.2021, 08:19:08
  • 0
@Czysto: Kto czytał raport ten wie ile nowych klientów pozyskało XTB w Q4 i jak zwiększyli nakład na marketing. Reklama mają z rozmachem, pół tagu ma konto na XTB. Dlatego to dobry moment na kupno, a uciekają panikarze. Pamiętajcie, że na giełdzie kupuje się przyszłość, a ta przed XTB rysuje się dobrze. Jeszcze będziecie dokupywać za 25-30 zł :)
  • Odpowiedz
LewCyzud
LewCyzud
04.02.2021, 07:50:14 via iOS
  • 0
Zainwestowałem w akcje tzw. śmieciowych przedsiębiorstw. Są to akcje spółek, które mają trudną sytuację finansową, stoją u progu bankructwa. Wobec kryzysu rynkowego w tych czasach nikt nie wierzy w możliwość istotnego dorobienia się na inwestycjach w akcje. Jednak ja pod wpływem koncepcji gospodarczo-socjologicznych Poppera, zdecydowałem się zainwestować w nie posiadane fundusze, wychodząc z założenia, że skoro spółki owe przetrwały najgorszy kryzys, muszą mieć istotną zdolność do kreowania zysku, która w przyszłości spowoduje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 04.02.2021, 08:15:18
  • 2
@LewCyzud: i ten tag z gme xd
  • Odpowiedz
Harry87
Harry87 27.01.2021, 13:24:11
  • 0
Mirki, ktoś poleci przewoźnika, realizującego importy z UK do Polski i agencje celna w UK w okolicach Bristolu (BS34)? Płacę jak za prezydenta.

#logistyka #transport
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 09.01.2021, 23:10:13
  • 0
Mirki, chodzi mi po głowie zakup radia internetowego. Ktoś doradzi jakiś dobry sprzęt? Chodzi mi o dobra jakość dźwięku, dostęp do stacji internetowych (RNS/Newonce/357/zagraniczne) dobre połączenie Wifi, tak żeby nie zrywało co chwilę, sterowanie z pilota, wyświetlacz LCD. Najlepiej jasne kolory, minimalistyczny design. Pierwszy raz szukam takiego sprzętu, ale z klasycznych stacji nadawanych UKF nie ma czego słuchać, a lubię jak coś w tle leci w domu. Słuchanie z laptopa i telefonu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87
Autor
10.01.2021, 10:32:29
  • 0
@AgentGRU: Nie
  • Odpowiedz
Harry87
Harry87
Autor
10.01.2021, 10:35:14
  • 0
@cce53780: Ferguson ponoć spoko, na YT jest recenzja. Niestety na stronach widzę tylko czarne, a czarny zbiera kurz i nie pasuje mi do pokoju.
  • Odpowiedz
Harry87
Harry87
Autor
26.01.2021, 21:26:13
  • 2
@Harry87: Zachęcony recenzją, postawiłem jednak na coś małego i taniego, wszak to tylko radio, a do słuchania płyt mam lepszy sprzęt. Ferguson i100s. Dla ciekawych, sprzęt oceniam po 1 dniu na 4/5. Jakość spasowania elementów ujdzie, jakość dźwięku jak na takie radyjko jest nawet ok, plus za głośność i equalizer, łatwo łączy się z siecią, konfigurować polecam przez apke, bo przez pilot ciężko. Ładny, minimalistyczny design. Jak za 300 ziko
Harry87 - @Harry87: Zachęcony recenzją, postawiłem jednak na coś małego i taniego, ws...

źródło: comment_1611695609vBrwxVOdrxqx3b5pKdl8rA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
red7000
red7000
13.01.2021, 20:37:02
  • 213
Hej, jestem importerem w korpo na 3 spore hale produkcyjne. Filmik to fajne wyjaśnienie w 7 minut, co takiego się stało ze światową logistyką w 2020 r. Dla osób niezwiązanych z logistyką: możecie zobaczyć, jak od marca 2020 działa świat i fabryki. Dlatego też nie uważam, że Chiny są wygranym na koronawirusie. Te problemy dotykają również ich. Po prostu świat, planeta Ziemia, jako zamknięty zbiór ludzi i ich mocy przerobowych przestał wystarczać
red7000 - Hej, jestem importerem w korpo na 3 spore hale produkcyjne. Filmik to fajne...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 14.01.2021, 00:24:10
  • 5
@red7000: Zgadzam się z OP. Dodajmy także, że w ciągu roku stawka za TEU z Chin do Europy wzrosła o 800% a listopad 2020 był pierwszym miesiącem gdzie transport kolejowy stał się bardziej opłacalny od morskiego na lini Chiny-Europa.
  • Odpowiedz
mietek111
mietek111
08.01.2021, 07:53:43
  • 3
Najlepszy rachunek maklerski do trzymania akcji to? Chcę kupić trochę róznych akcji na longa, potrzymaćc to powiedzmy 6-12 msc i zobaczyć co z tego wyjdzie. Myślłem o XTB bo tam nie ma prowizji ale znowu są jakieś opłaty jak nie ma ruchu, chyba 10 euro jak nie ma wpłat na konto powyzej 90 dni, a ja nie chcę sie bawić w daytrading tylko kupić trochę akcji kilku firm i zakisić na dłuższy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 08.01.2021, 09:49:15
  • 0
@mietek111: Podbijam pytanie.
  • Odpowiedz
Crisu
Crisu
08.01.2021, 08:33:30
  • 2
Panowie gdzie janusz taki jak ja, może założyć konto żeby kupić kilka akcji zagranicznych koncernów ? XTB,Revolut ?
#gielda #inwestycje
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 08.01.2021, 09:45:51
  • 0
@Crisu: Podbijam do pytania. XTB wysyła PIT pod koniec roku? To dobry pomysł dla kogoś kto chce wejść na GPW i zagraniczne akcje. Chodzi mi o akcje, ewentualnie giełdę towarową, bez instrumentów z dźwignią, czy wtedy jest brak opłat jak zrobi się jedną transakcje rocznie? Dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
anthoris
anthoris
anthoris
07.01.2021, 10:01:04
  • 34
33 + 1 = 34

Tytuł: Ostre cięcie. Jak niszczono polską kolej
Autor: Karol Trammer
Gatunek: Litereatura faktu
Ocena: ★★★★★★★★
anthoris - 33 + 1 = 34

Tytuł: Ostre cięcie. Jak niszczono polską kolej
Autor: Kar...

źródło: comment_1610013662QhAFwNVLZWAgOjlITCNTrG.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harry87
Harry87 07.01.2021, 12:12:37
  • 0
@anthoris: brzmi ciekawie
  • Odpowiedz
Harry87
Harry87 03.01.2021, 20:51:00
  • 5
Nawałka to chyba z wykształcenia był dyrektorem.
#sanatoriummilosci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 6 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking