@josedra52: i potm obsrane gowneem wykopki mi pisza, ze jestem odklejony jak mowie, ze Arsenal ma sedziow po swojej stronie... Chelsea najwiecej czerwonych i najmniej karnych w lidze plus puchar FA tez skandal byl, a tutaj Kanonierzy ciagle maja z gorki
#mecz i widać jak na dłoni że arsenal sobie sędziów musiał kupić. Jak oni grają to var działa i daje decyzję a tutaj totki czysty karny i g---o, nie było... Śmiech na sali te londynskie cwoki czerwone
@typeczek: bul jest o to że nagle var działa i potrafi sędzia podjąć słuszna decyzję, ale jak w meczu Chelsea miała mieć 4 karne to kurna ani razu var nie zadziałał. Przez t kanoniery mają 3 punkty więcej i szanse na ligę a nie powinni mieć.
W sumie arsenal zawsze miał fory z Chelsea jeśli chodzi o sędziów i od finału fa cup 2017 to widzę
@Mikka: to k---a oddawaj 5 punktów które arsenal zdobył z Chelsea dzięki sedziom. Mecz na emirates to typowa kradzież, tam 3 karne się należały. Zapomniałeś co?
#mecz pier.... Jak nie Arsenal dostani 5 punktow z Chelsea przez sedziow, to United tez sedziowie pomagaja, to i teraz Liverpoolowi... Ja wiem, ze Czelski posysa, ale zygac sie chce na poziom sedziowania w meczach Chelsa
#mecz
źródło: image
Pobierz