Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GrochenMochen

GrochenMochen

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14714
  • Znaleziska 408
  • Mikroblog 14306
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 88
GrochenMochen
GrochenMochen 09.05.2026, 11:31:12
  • 0
#mecz jazda z Liverpolkieem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen
Autor
09.05.2026, 11:49:44 via Wykop
  • 0
@duperele: zartuje przeciez... Ja sie musze pogodzic z tym, ze ten klub albo juz nigdy nie wroci na normalne tory, albo bd to trwalo 8 lat i wiecej. Pozostalo mi tylko pisanie na wykop debilnych komentarzy i jakos luzowac moj bul d--y xd
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen 09.05.2026, 11:48:10
  • 1
#mecz Roman Abramowicz przez caly swoj pobyt (19 sezonów) jako wlasciciel Chelsa ogladal porazke swojego zespolu na Stamford Bridge 36 razy. Tymczasem nowy wlasiciel Todd Boehly w ciągu 4 sezonów miał taka przyjemnosc doswiadczyc 19 razy XD na koniec 27/28 wyrowna ten rekord.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 09.05.2026, 11:37:24
  • 0
#mecz boze swieety... takie pilki to sie lapie, a koljny kiper Czelskich pokazuje, ze jego gowno warty xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 06.05.2026, 20:55:59
  • 2
#mecz walić was sprzedawczyki i farciarze. Zero gry i finał dzięki sedziom xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotrek_18_89
piotrek_18_89
06.05.2026, 20:56:40 via iOS
  • 0
@GrochenMochen: może nie dzięki sędziom ale rzeczywiście gry zero
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
06.05.2026, 19:56:34
  • 75
Ok, nie powinno być karnego po tym zagraniu Nevesa, to według przepisów nie było zagranie faul. Obecnie nie gwiżdże się przypadkowych kontaktów z ręką po zagraniu kolegi z drużyny, chyba że piłka leciała do bramki albo zaraz po tym kontakcie z ręką padnie bramka. Jest jak byk w przepisach.

What is not a handball offence in football/soccer?

A handball offence is not committed when a player:

is hit on the hand/arm by the ball
Minieri - Ok, nie powinno być karnego po tym zagraniu Nevesa, to według przepisów nie...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 06.05.2026, 20:50:38 via Android
  • 0
@Minieri: @Kajet244 to tak samo nie powinno być karnego w pierwszym meczu...
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen 06.05.2026, 19:55:30
  • 0
Jak tam psg... Teraz sędziego trzeba kupić by wygrać nie laczki zasrane.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 05.05.2026, 21:11:56
  • 0
Barcelona by wyjaśniła tych farciarz... Oblak brawo, więcej szmat wpuszczaj. Someone brawo więcej pudluj na pustą xd
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
OptimusPrimeBW
05.05.2026, 21:17:30 via Wykop
  • 9
@GrochenMochen: barca sama sie wyjasnila w dwoch rozgrywkach pucharowych, tu by dostali tak samo, bo ten zespol w takim skladzie w europie nic nie wygra
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka
05.05.2026, 21:29:32 via Wykop
  • 1
@GrochenMochen: Nie no jak spojrzy że Arsenal stracił tylko 6 goli w tej edycji Ligi Mistrzów no to w pełni zasłużyli na finał.
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen 05.05.2026, 20:10:13
  • 0
#mecz co za pieprzone fartyyyyy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 05.05.2026, 19:46:53
  • 0
Jakie farty czerwone
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
04.05.2026, 15:45:25
  • 1
#mecz ale co kibice Czelsi sie ponapinali po wygranej z Barcą to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 04.05.2026, 16:02:31 via Android
  • 0
@BigVV: jakby to była wygrana 7 8 do zera to luz. Ale zagrali dobre 30 min na 10 Barcy i już grali piach potem
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen 04.05.2026, 15:46:40
  • 0
#mecz mieli zdominować ligę, tymczasem odklejencom grać już się nie chce i szukają już sobie nowego klubu. Jedynie napreza muskuł na finał pucharu Anglii i tyle ich widzieli. W kolejnym oknie transferowym wydadzą miliard na jakieś czekoladki co umieją biegać po zawyżonej cenie i dalej będą się kompromitować
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
03.05.2026, 20:41:34
  • 8
Aaaaaaa TAAAAAAAKKKKKKK Inter przenajświętszy!!!! 21 Scudetto ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ(。◕‿‿◕。)(╥﹏╥) FORZA INTER!!!!!
#mecz
Anck-Su-Namun - Aaaaaaa TAAAAAAAKKKKKKK Inter przenajświętszy!!!! 21 Scudetto ᕙ(⇀‸↼‶)...

źródło: temp_file1528807366586830810

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 03.05.2026, 20:43:57 via Wykop
  • 2
@Anck-Su-Namun: jeszcze puchar wloch i odbijemy ostatni sezon
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen 29.04.2026, 20:14:30
  • 0
Ręka saliby i bez var.... Brawo sędziowie
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 28.04.2026, 20:21:57
  • 3
Nojer drugi mecz z rzędu nie potrafi bronić xdd #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Minieri
Minieri
28.04.2026, 19:54:14
  • 16
Dembele z karnego, PSG - Bayern 3:2

Mirror: https://streamin.link/v/8a31c2d4
Ręka/VAR: https://streamin.link/v/759bc731

#golgif #mecz #bayernmonachium #psg #ligamistrzow
Minieri - Dembele z karnego, PSG - Bayern 3:2

Mirror: https://streamin.link/v/8a31c2...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 28.04.2026, 20:04:16 via Android
  • 2
@Minieri: kurde i jedyny mądry na tym wykopu
  • Odpowiedz
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
28.04.2026, 19:54:30
  • 3
Ja za PSG ale ten karny taki, hmmm, miało nie byc rąk gwizdanych jak pójdzie po udzie, z drugiej strony zamiast trzymać łapy przy sobie to w ostatniej chwili wyciągnął, takie 70/30 ten karny
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 28.04.2026, 20:03:46 via Android
  • 0
@Cthulhulak: ale piłka pierw odbiła się od nogi...
  • Odpowiedz
GrochenMochen
GrochenMochen 28.04.2026, 19:51:12
  • 2
#mecz poszła piłka od nogi i w rękę i karny... Pluje na var
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 28.04.2026, 19:50:46
  • 0
#mecz XDDD karny kupiony. Brawo sędziowie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 28.04.2026, 19:41:08
  • 0
Bayern już piąta setkę marnuje... Masakra co dziś grają
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrochenMochen
GrochenMochen 28.04.2026, 19:24:44
  • 1
Oddaj złota piłkę głąbie
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 24
  • Strona 3 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.02.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.11.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking