Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko106
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gottessohn
Gottessohn

Gottessohn

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 58
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 31
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (31)
daeun
daeun
23.01.2022, 10:29:23 via Android
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

erni13
erni13
23.01.2022, 10:32:15
  • 483
@daeun: Czekaj mordo bo nie rozumiem. D-------s sie, ze ktoś używa niemieckiego czy co XD
  • Odpowiedz
dsomgi00
dsomgi00
23.01.2022, 10:33:33
  • 367
@daeun: I co z tego, że ktoś ma po niemiecku playstation xD sam mam ustawione opcje po niemiecku na kompie i telefonie, żeby mieć ciągłą styczność z językiem którego się uczę. Na miejscu jego dziadka byłbym dumny z tego, że mój wnuk zna 2-3 języki obce. Myślenie narodowca.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
25.12.2021, 19:25:07
  • 1
#jezykiobce #francuski
P------y język
W słowie "joyeux" z liter czyta się w zasadzie tylko "e" XD
czyta się je mniej więcej jak "żłaje"
P------y język XD
To słowo przeczytałem na opakowaniu Rafello jbc.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....r
c.....r
konto usunięte 25.12.2021, 19:29:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Limonene
Limonene
25.12.2021, 19:35:39
  • 6
@dominowiak: a tak na poważnie to serio nie wiem o co chodzi. To jest 100% zgodne z zasadami czytania po francusku
j - ż
oy - łai
eux - e
Takie są reguły i gdzie nie spotkasz tych zbitków liter to czytasz je tak samo
  • Odpowiedz
Qsdr
Qsdr
16.01.2022, 09:28:59
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i.....l
i.....l
konto usunięte 16.01.2022, 09:32:07
  • 1
@Qsdr: hehe piweczko
  • Odpowiedz
SanSebastian666
SanSebastian666
27.08.2022, 11:14:59
  • 0
@Qsdr: HAHAHHAHAHAHAHHAHA grubas nie dość że się zeżygał to jeszcze narobił W NACHY HAHAHAHA
  • Odpowiedz
Barceloni
Barceloni
21.01.2022, 04:49:22
  • 1
Patrzcie to. Pamietacie Magdę i Janka? To obejrzyjcie aktualizacje u Mareckiego. Magda ma dziecko... A moje pytanie zna ktoś Magdę osobiście? Albo kojarzy z widzenia itd? Ja zaczęłam oglądać jto właśnie przez nią. A później przestałam. Pamiętacie losy Agnieszki Nad którą znęcał się Mąż i uciekła z dzieckiem? Albo Karolinę matkę cpunkę która była w ciąży i na metadonie. Pamięta ktoś jej nazwisko? Coś chyba na W.? Chcialam obczaić jej Facebooka. Wtedy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ksemidesdelos
Ksemidesdelos
21.01.2022, 06:19:46 via Android
  • 2
@Barceloni marecki to farmazon
  • Odpowiedz
Ksemidesdelos
Ksemidesdelos
21.01.2022, 11:02:09 via Android
  • 3
@Barceloni nie, on potrafi godzinami p-------c ze ma jakieś tajne informacje, zapowiada ujawnienie a potem się okazuje ze to wszystko były farmazony, kononowicz jest mniejszym mitomanem od mareckiego
  • Odpowiedz
JeszczeZyje
JeszczeZyje
02.08.2021, 18:29:45 via Android
  • 13
Jeszcze tylko 15 lat
#synbozy #codziennysynbozy
JeszczeZyje - Jeszcze tylko 15 lat 
#synbozy #codziennysynbozy

źródło: comment_1627928985PP9C94fQkRK3C5vWKtr3pm.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4gN4x
4gN4x
02.08.2021, 18:36:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JeszczeZyje: to będzie piękny powrót
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
06.09.2024, 11:31:12 via Wykop
  • 0
@JeszczeZyje: Może jakąś petycję zrobimy by go odbanowali, moderacja jest dość spoko wbrew pozorom, moje 10 letnie konto też kiedyś odbanowali jak ładnie poprosiłem.
  • Odpowiedz
szatkownica
szatkownica
21.10.2021, 10:41:01
  • 3
Prosto z mostu. Czy Niemcy patrzą na pracowników z Polski jak niektórzy w Polsce patrzą na pracowników z Ukrainy? Po części myślę, że tak jest, ale czy ten niesmak jest aż taki jak u nas? Szczerze w ciągu 3 miesięcy spotykałam się z różnymi reakcjami na to, że pochodzę z polszy. Czy ktoś to jest tu dłużej niż ja i może się podzielić opinia na ten temat?
#niemcy #emigracja
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Howard_Roark
Howard_Roark
Howard_Roark
21.10.2021, 10:48:31
  • 7
@szatkownica: Na szczęście słowo klucz to "niektórzy" w tym przypadku, a tymi "którymi" się nie przejmuj. Pracujesz uczciwie? Próbujesz sobie polepszyć żywot? No to niech się od Ciebie odstosunkują.
  • Odpowiedz
Woofinka
Woofinka
21.10.2021, 10:59:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@szatkownica: sama nigdy sie z tym nie spotkalam ale znam przypadki osob ktore przyjechaly tutaj do pracy fizycznej i byly niefajnie traktowane. Mysle, ze spore znaczenie ma tutaj pozycja spoleczna i wyksztalcenie takiego niemca. Ludzie z nizin spolecznych czesto sa ksenofobami i tylko szukaja okazji zeby wyladowac na kims swoje frustracje¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.10.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking