Jak ciekawie można spędzić dzień w podlaskim? Byłem już na Litwie. Obecnie jestem niedaleko granicy. Mogę spory kawałek przejechać. Jakieś propozycje? #podlaskie #urlop #suwalki #augustow #mazury
@DFENS: @emilia-maria-magdalena: @Walecdonger: @maciejbo1: Zdążyłem popłynąć rejsem w Augustowie, zwiedzić trochę to miasto, Suwałki i Sejny. Zachaczyłem o Wigry i zakon. Zachaczyłem o kilka innych jezior. Na reszte już mi czasu nie starczyło
@Walecdonger: Fajnie było, ale szkoda mi, że aktywnie czasu nie spędziłem typu narty wodne, spływ kajakowy itp. Trzeba będzie tam jeszcze wrócić, za to pojadłem chyba wszystkie możliwe miejscowe potrawy.
Jaki jest teraz dobry darmowy hosting zdjęć, żeby wrzucać je na allegro. Widzę, że imgur zaczął blokować wyświetlanie grafik na allegro :/ #allegro #hosting
Mirki mam problem. Moja tylna, prawa szyba stoi na 3/4 wysokości i nie chce się podnieść ani opuścić. Kręcę korbką jednak to nic nie daje, podczas kręcenia mam wrażenie, że korbka nie jest połączona z mechanizmem od podnoszenia szyb. Macie jakieś rady jak zamknąć tą szybę zanim wymienię mechanizm? Zanosi się na deszcz i boję się o auto.
Mercedes 450 SLC. Nabijanie klimy czynnikiem R12. Niestety czujnik ciśnienia czynnika chłodniczego, który załącza sprzęgło sprężarki i wentylator ma dużą nieszczelność. Nadaje się tylko do wymiany. Będzie problem z dopasowaniem innego, ponieważ to dosyć niestandardowy układ. Po zdobyciu nowego czujnika kolejna próba nabicia klimy. #odnawiajzgarage #samochody #auta #samochodybonners #odnawiajzgarage #mercedes #motoryzacja @volden @porque @m21d24
@TheSnt: W tym układzie jest głównie taki problem, że nie jest to seryjnie zamontowany układ tylko jakaś dostawka składak i wszystko trzeba robić metodą prób. Ten czujnik nawet nie wiem na jakich wartościach pracuje bo nie ma na nim żadnych oznaczeń i nie nadaje się żeby to sprawdzić.
@Pani_Pomarancza: @prnppp: @JohnnyJohnnyy: Co wy z tą policją? Jeżeli sprawca zdarzenia nie potwierdzi okoliczności zdarzenia u ubezpieczyciela i pójdzie w zaparte to notatka policyjna nic nie pomoże. Sprawa i tak trafi do sądu i będzie się ciągnąć rok. Kilka takich przypadków przerabiałem. Co do ubezpieczycieli to u każdego sie zdarzają takie cyrki i nie mogę z własnego doświadczenia polecić jakiegoś, który by się wyróżniał likwidacją szkód.
@dodgers: z 5 routerów mi się juz w życiu spalili po burzy na amenus. Nie wspominając już o portach Ethernet. Teraz niby się włącza jest sieć ale nie ma połączenia z netem
@kams7: Zapłacili ci kwotę bezsporną. Teraz musisz udokumentować poniesione koszty fakturami, a potem przesłać ubezpieczycielowi w celu przedstawienia realnych kosztów przywrócenia mieszkania do stanu poprzedniego. Mozesz zgłosić szkodę do dwóch ubezpieczycieli, ale trzeba o tym ich wzajemnie poinformować. da to tylko tyle, że każda firma wypłaci po 50% odszkodowania
@kams7: Przez telefon to była kwota na jak najszybsze załatwienie klienta. To działa prawie tak samo jak w przypadku kolizji samochodu i likwidacji z OC sprawcy. Rzeczoznawca przyjdzie wpisze zamienniki, obetnie materiały, stawkę za roboczogodzinę i wyjdzie 1500 odszkodowania na ich kosztorysie i taka jest kwota bezsporna. Przedstawisz rachunki za części i robocizne dopłacą potem za wszystko np 4000 jeszcze. Tak samo bedzie w przypadku mieszkania. Poinformuj ubezpieczyciela, że bedziesz
Takie tam Og lnie zajmuj si renowacj starych samochod w
#malze #woda
źródło: comment_yxcPv7o42d8a5CcPvdHzn4fD2y4i3ivi.jpg
Pobierz