@Qba_89: Coś Ty. Żonie zamarzyły się ładne pierniki, a nie takie maźnięte byle jak lukrem, więc rok temu zamówiliśmy foremki, szpryce i jadalne ozdoby i z pierwszego lepszego filmiku podpatrzyliśmy jak to robić. (Wklejam zdjęcie z piernikami z ubiegłorocznego debiutu.) Wszystkim się spodobaly, więc w tym roku w ramach świątecznego prezentu przygotowaliśmy dla znajomych zestawy z czterema udekorowanymi piernikami. Żona piekła, ja robiłem wzorki cieniutką szprycą i potem wypełnialiśmy gdzie
Nowe wizualizacje Nowego Rynku z #poznan. Czy będzie to nowa wizytówka miasta? Pełny tekst tutaj.
Fragment, wypowiedź Pawła Majkusiaka, wspólnika w pracowni JEMS Architekci odpowiedzialnej za projekt.
Projekt przewiduje realizację, wokół rynku, czterech niezależnych funkcjonalnie budynków. Dominantą przestrzenną założenia będzie budynek wysokościowy zlokalizowany na zamknięciu osi widokowych ulic Matyi i Wierzbięcice. Jego forma, kaskadowo obniżająca się w kierunku placu, stanowić będzie dopełnienie kompozycji przestrzennej całego założenia. W budynkach znajdą
Rynek jest miejscem wydarzeń kulturalnych z wieloma restauracjami i sklepami czynnymi do późnych godzin (no może nie sklepy). W założeniu ma skupiać życie towarzyskie w mieście. Jak patrzę na te zdjęcia, to nazwa "Nowy Rynek" jest grubo przesadzona. To są zwykle biurowce. Po godzinie 17:00 zostaną tam tylko pracownicy ochrony. Może w rzeczywistości będzie inaczej, ale na zdjęciach pokazane są zwykłe korpo-kloce.
Jestem kablem, taką jednoosobową targowicą. Ostatnio zwolnili u mnie w pracy złodzieja paliwa po moim donosie, a teraz możliwe, że odbiorą dziecko moim sąsiadom. Jestem wrażliwym człowiekiem, nawet lekko s----------m pod tym względem. Gdy w TV leci materiał o krzywdzeniu dziecka moja żona automatycznie przełącza by nie musieć obserwować mojej tyrady na temat strzelania do debili. Płacz zza ściany mnie nie rusza, sam mam dzieci, ale gdy 9-letni syn mnie się pyta
@lakukaracza_: To chyba złe porównanie bo akurat targowica raczej nie wyznawała takich wartości. To byli konserwatywne sprzedawczyki o powierzchownej religijności, którzy na pewno by stwierdzili, że rodzinne brudy pierze się w rodzinie a ich ulubionym przysłowiem jest "Kiedy mąż żony nie bije, to w niej wątroba gnije".
@sing: No i to jest właśnie ta romantyczna polska, trąbią od pół roku o tym, pół miasta się na to składa, a żaden nie pomyśli, żeby temu grzecznemu panu wytłumaczyć, co w ogóle dostał. JPRDL jakie dno.
i prawidłowo. Ateiści to z definicji ludzie podli i pozbawieni moralności (jak można być dobrym czlowiekiem odrzucając jedyne źródło dobra?), nie powinni mieć żadnych praw.
Wsiada Rosjanin do pociągu relacji Paryż-Bruksela. Wszystkie miejsca są zajęte, a jedno z podwójnych siedzeń zajmuje francuska gospodyni z małym pieskiem. Rosjanin pyta: - Madamme, nie mogłaby pani wziąć swojego pieska na ręce? - Wy, Rosjanie jesteście jak zwykle bezceremonialni. Moja Fifi jest zmęczona. Niech sobie pan poszuka wolnego miejsca w innym wagonie! Rosjanin idzie szukać innego miejsca, ale nie znalazł.
Wśród tagów był jakiś unknownews.
On jeszcze nie wie co wujek robi po nocach ( ͡º ͜ʖ͡º)
#truestory #takbylo
@Techies: w jego oczach jestem starym zgredem, co nie wie co to wykop czy snapchat (a wujek ma 60x większą publikę na snapie niż on :D).
Niech trwa w niewiedzy.
Może kiedyś skojarzy ;)