Powtarzam to przy każdej gali, że walka powinna być bezpośrednio na konferencji gdzie dymy są największe i każdy jest naładowany. Do tego powinien być cage po gali gdzie zasiadaja wszyscy którzy tak szczekali że wygrają i muszą się kompromitować na żywo :) #primemma #famemma
bartek-pl






























