Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fishuur

Fishuur

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34975
  • Znaleziska 2665
  • Mikroblog 32310
  • Obserwujący 28
  • Obserwowane 96

1261

10 najbardziej "przypadkowych przechodniów" w TVP

10 najbardziej "przypadkowych przechodniów" w TVP

TVP słynie z wielu rzeczy. Jedną z nich są tzw. przypadkowi przechodnie. Uczestnicy sond ulicznych czy reportaży, którzy wydawałoby się, że dziennikarzom TVP spadli wręcz z nieba.

zwora
z
youtube.com
dodany: 22.08.2023, 08:38:58
  • 134
  • #
    tvpiscodzienny
  • #
    tvpis
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    media
  • #
    telewizja
Fishuur
Fishuur 22.08.2023, 11:49:09 via Wykop
  • 144
@Kryspin013: to "przypadkowy wykopowicz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1833

Konfederacja głosowała razem z PiSem za Lex Czarnek 3.0

Pokaż treści 18+

Konfederacja głosowała razem z PiSem za Lex Czarnek 3.0

Status stolika: wywrócony 3.0

Jarusek
z
sejm.gov.pl
dodany: 18.08.2023, 06:57:52
  • 368
  • #
    bekazkatoli
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polityka
Fishuur
Fishuur 18.08.2023, 07:16:13 via Wykop
  • 12
@RepublikaFederalnaNiemiec: Oj tak, może w końcu rodzicom uda się wyrzucić kościół ze szkół do salek przykościelnych

933

Konfederacja przeciwko pociągnięciu do odpowiedzialności karnej Kaczyńskiego

Pokaż treści 18+

Konfederacja przeciwko pociągnięciu do odpowiedzialności karnej Kaczyńskiego

5 przeciw, 5 wstrzymało się... Status stolika: wywrócony.

Jarusek
z
sejm.gov.pl
dodany: 17.08.2023, 17:35:40
  • 136
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    konfedepis
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
Fishuur
Fishuur 17.08.2023, 17:49:21 via Wykop
  • 103
No patrzcie, Dziambor po wyjściu z Konfy nawet zaczął z rigczem głosować. A tak się kuce chwalą, że tam nie ma rozkazu jak mają głosować xD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fishuur
Fishuur 16.08.2023, 13:51:34
  • 0
Jest jakiś powód wypuszczania takich pustych łodyżek bez liści u Philodendrona? Czy po prostu tak jest? Był przesadzany do większej doniczki na wiosnę
#rosliny
Fishuur - Jest jakiś powód wypuszczania takich pustych łodyżek bez liści u Philodendr...

źródło: IMG_20230816_154813

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anhed
Anhed
16.08.2023, 14:02:21 via Wykop
  • 2
@Fishuur: to znak że jest dorosły :D jak się robią starsze to w ten sposób właśnie wypuszcza nowe liście
  • Odpowiedz
magnes125
magnes125
16.08.2023, 14:06:43 via Wykop
  • 6
@Fishuur: To nie są puste łodyżki tylko pochewki liściowe, które chronią rozwijający się liść przed uszkodzeniem. Z czasem usychają. Możesz też je delikatnie urwać.
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 15.08.2023, 15:37:14
  • 14
Takiego spotkałem w drodze na pociąg
#koteczkizprzypadku
Fishuur - Takiego spotkałem w drodze na pociąg 
#koteczkizprzypadku

źródło: IMG_20230815_173517

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fishuur
Fishuur 12.08.2023, 19:34:06
  • 0
Gdzie w #lublin najlepsze drinkowe happy hours?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar
12.08.2023, 19:45:28 via Wykop
  • 9
@Fishuur: żabka
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 12.08.2023, 09:54:55
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

434

Czarnek twierdzi, że PO zlikwidowała wojsko w Lublinie. Była to decyzja PiSu

Pokaż treści 18+

Czarnek twierdzi, że PO zlikwidowała wojsko w Lublinie. Była to decyzja PiSu

Minister edukacji i nauki znów kłamie. Na spotkaniu z dziennikarzami w Lublinie ponformował, że PiS przywrócił jednostkę wojskową w tym mieście 'wyprowadzoną w 2008 roku', za rządów PO i PSL. - "Przecież decyzja o tym, że w Lublinie nie będzie Trzeciej Brygady Zmechanizowanej, zapadła za rządów PiS"

spere
z
tokfm.pl
dodany: 08.08.2023, 06:20:05
  • 20
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    wybory
  • #
    polityka
Fishuur
Fishuur 08.08.2023, 08:12:52 via Wykop
  • 15
Bardziej by się człowiek zdziwił jakby nie skłamał xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fishuur
Fishuur 07.08.2023, 16:07:08
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....I
konto usunięte 07.08.2023, 16:10:00 via Wykop
  • 0
@Fishuur: dobrze ze nie h*ja
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 03.08.2023, 12:43:40
  • 4
@Zgrywajac_twardziela narobił ochoty na sushi lunch to się chłop wybrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jedzenie #jedzwykopem #sushi
Fishuur - @Zgrywajac_twardziela narobił ochoty na sushi lunch to się chłop wybrał ( ͡...

źródło: IMG_20230803_143833

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
03.08.2023, 13:08:45 via Wykop
  • 2
@Fishuur:

jako zupkę wziąłem tajski bulion z kurczaka,

Won-ton z pierożkami, czy jakaś inna?

było kilka do wyboru. Zupa, 2 rolki i herbata jaśminowa za 31zł ( ͡
Zgrywajac_twardziela - @Fishuur: 
 jako zupkę wziąłem tajski bulion z kurczaka, 
Won-...

źródło: obraz_2023-08-03_150622692

Pobierz
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
Autor
03.08.2023, 13:16:25 via Wykop
  • 2
Won-ton z pierożkami, czy jakaś inna?


@Zgrywajac_twardziela: won-ton z pierożkami też była, a poza tym miso, bulion rybny i jakaś curry. Zamówić można w Takami sushi w Lublinie
  • Odpowiedz

437

Urząd podległy Moskwie nie zbada nielegalnego składowiska odpadów zięcia Kempy

Pokaż treści 18+

Urząd podległy Moskwie nie zbada nielegalnego składowiska odpadów zięcia Kempy

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, podległa minister Annie Moskwie, nakazała Arkadiuszowi B., zięciowi europosłanki Beaty Kempy, dostarczyć wyniki badań gleby przeprowadzonych w miejscu prowadzenia przez niego nielegalnego składowiska odpadów we Wrocławiu. Po tym postępowanie umorzono.

Kolekcjoner_dusz
z
wroclaw.wyborcza.pl
dodany: 01.08.2023, 14:40:07
  • 15
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    srodowisko
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
Fishuur
Fishuur 01.08.2023, 15:14:54 via Wykop
  • 58
To narodowe odpady im. Jana Pawła 2, a nie jakieś niemieckie śmieci przywiezione przez Tuska, więc nie ma tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

306

Podkarpackie. Niebezpieczne odpady we wsi Przewrotne. Ze zbiorników wycieka czar

Pokaż treści 18+

Podkarpackie. Niebezpieczne odpady we wsi Przewrotne. Ze zbiorników wycieka czar

Firma z Krakowa zostawiła we wsi Przewrotne (woj. podkarpackie) zbiorniki, z których wycieka czarna, oleista maź. Pomimo otrzymania kilku kar, które miały zmusić władze spółki do uprzątnięcia odpadów, problem pozostał. Mieszkańcy mówią, że czują jakby mieszkali na wielkiej bombie chemicznej.

Linux_Zamiast_Windows
z
polsatnews.pl
dodany: 31.07.2023, 13:42:33
  • 36
  • #
    polska
Fishuur
Fishuur 01.08.2023, 07:53:14 via Wykop
  • 27
Pomimo otrzymania kilku kar, które miały zmusić władze spółki do uprzątnięcia odpadów, problem pozostał.


500zł kary, a firma dalej nie chce posprzątać? XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fishuur
Fishuur 01.08.2023, 07:54:34 via Wykop
  • 11
Jedna kara była za brak monitoringu magazynowania odpadów. Wyniosła 5 tys. zł, druga za zbieranie odpadów bez wymaganego zezwolenia była na kwotę prawie 55 tys. zł. Trzecia dotyczyła nieprawidłowości związanych z gospodarowaniem odpadami w wysokości 20 tys. zł


Skoro dalej bardziej im się opłaca zapłacić takie kary niż poprawnie zutylizować odpady to znaczy, ze kary dalej są zbyt niskie ¯\(ツ)/¯
Fishuur
Fishuur 29.07.2023, 06:55:39
  • 9
#stobanowdlaprawakow

Zaś jakaś konfiarska czterodniowa zielonka się przewróciła i głupi ryj sobie rozwaliła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 6357
Fishuur - #stobanowdlaprawakow 

Zaś jakaś konfiarska czterodniowa zielonka się przew...

źródło: 2023-07-29 08_53_37-Profil_ @Karambollo __ Wykop.pl

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raul7788
raul7788
raul7788
29.07.2023, 06:58:48 via Wykop
  • 3
@Fishuur: 3 konto w ciągu miesiąca. Za chwilę będzie kolejna zielonka a to konto zniknie. Tak omija bana i manipuluje.
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
Autor
29.07.2023, 07:00:55 via Wykop
  • 2
@raul7788: na takie szybkie zielonki powinien być jakiś oddzielny licznik xD
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur 26.07.2023, 06:49:06
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

302

Sprytny kierowca Ziobry. Pokombinował i szybciej dowiózł szefa do pracy

Pokaż treści 18+

Sprytny kierowca Ziobry. Pokombinował i szybciej dowiózł szefa do pracy

Pierwszy szeryf Polski i pogromca przestępców tym razem nie błysnął przykładem. Mknąc rządowym samochodem, minister Zbigniew Ziobro nie dopilnował, by jego kierowca nie robił tego, czego zakazuje się milionom Polaków. A efektem było zjechanie na buspas, ominięcie w ten sposób korków...

Kolekcjoner_dusz
z
fakt.pl
dodany: 23.07.2023, 13:33:26
  • 28
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    motoryzacja
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
Fishuur
Fishuur 23.07.2023, 13:44:28 via Wykop
  • -10
No to czekamy na informację o tym piracie drogowym w TVP, tak jak to było w przypadku Tuska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fishuur - No to czekamy na informację o tym piracie drogowym w TVP, tak jak to było w...

źródło: 2023-07-23 15_41_23-Window

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2063

Pisowski Oskarek za drożyznę wini... Tuska

Pokaż treści 18+

Pisowski Oskarek za drożyznę wini... Tuska

Przypomnijmy, że od 8 lat rządzą pisowcy

orpblyskawica
z
twitter.com
dodany: 13.07.2023, 07:59:25
  • 354
  • #
    afera
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
Fishuur
Fishuur 13.07.2023, 08:57:15 via Wykop
  • 287
TUSK ODDAJ W KOŃCU WŁADZĘ XDDDD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

492

Likwidacja 500+, dobrowolny ZUS i legalizacja marihuany już w sejmie!

Pokaż treści 18+

Likwidacja 500+, dobrowolny ZUS i legalizacja marihuany już w sejmie!

Pod projektem podpisało się ponad 100 tyś. obywateli. Projekt Polski Liberalnej Strajku Przedsiębiorców. Ustawa ma na celu zlikwidowanie obowiązku płacenia ZUS Likwidację 500+ legalizację marihuany Wprowadzenie systemu referendalnego.

Meskie-SpodniePL
z
wykop.pl
dodany: 07.07.2023, 08:33:20
  • 144
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Fishuur
Fishuur 07.07.2023, 15:04:43 via Wykop
  • 4
Z takim śmiesznym postulatem jak likwidacja ZUS to pewnie będzie 0.1%


@R187: Może to akurat żart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fishuur
Fishuur 29.06.2023, 19:37:25
  • 9
No i po co ta alokazja kwitnie, liście mi lepiej daj XD
Ale przynajmniej ten kwiatek u Pink Dragon ładniejszy niż u Black Velvet
#rosliny
Fishuur - No i po co ta alokazja kwitnie, liście mi lepiej daj XD
Ale przynajmniej te...

źródło: IMG_20230629_213650

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anhed
Anhed
29.06.2023, 19:40:38 via Wykop
  • 0
@Fishuur: zawsze możesz je krzyżować między sobą, może wyjdzie jakaś fajna hybryda :)
  • Odpowiedz

724

Jaki robi z siebie głupka w odpowiedzi na proste pytanie

Pokaż treści 18+

Jaki robi z siebie głupka w odpowiedzi na proste pytanie

"Ale to jest mocne. Dawno takiej orki nie widziałem. Polecam musicie to zobaczyć."

orpblyskawica
z
twitter.com
dodany: 08.06.2023, 05:51:53
  • 124
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    prawo
  • #
    tvpis
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
Fishuur
Fishuur 08.06.2023, 10:06:44 via Wykop
  • 48
@adriansi: k---a jaki debil

395

Tomasz Sommer z Najwyższy Czas powiela propisowską propagandę

Pokaż treści 18+

Tomasz Sommer z Najwyższy Czas powiela propisowską propagandę

To tak jakby ktoś miał wątpliwości co do konfederacji

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 05.06.2023, 07:30:43
  • 130
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    konfedepis
Fishuur
Fishuur 05.06.2023, 07:36:54 via Wykop
  • 132
Pan Sommer to ten, który cieszył się jak chcieli blokować lewacki TVN, a potem płakał jak pis mu zablokował stronę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 29
  • Strona 21 z 29
  • >
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.01.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.06.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking