Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FPmaster

FPmaster

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15037
  • Znaleziska 280
  • Mikroblog 14757
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 89
FPmaster
FPmaster 16.02.2024, 12:00:49
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jast
jast
16.02.2024, 12:12:46 via Android
  • 2
@FPmaster
jast - @FPmaster

źródło: temp_file4099399734514427810

Pobierz
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
16.02.2024, 12:13:17 via Wykop
  • 1
@FPmaster: To w takim razie dostanie pan łóżko pod oknem( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 16.02.2024, 10:03:55
  • 86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szurszur
szurszur
16.02.2024, 10:07:10 via Wykop
  • 62
@FPmaster: Przeicez rolnicy od lat lobbowali za handlem z Rosja i zniesieniem sankcji. Ucichli tylko po ataku Rosji 2022. Nawet Kołodziejczak wczesniej chciał zwiekszenia wspołpracy z Rosja i jechał po Ukrainie.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
16.02.2024, 10:48:26 via Wykop
  • 16

Komentarz usunięty przez moderatora

FPmaster
FPmaster 15.02.2024, 19:24:25
  • 0
Ta lokacja to istne przestępstwo na mojej psychice, nawet teraz, jak już w teorii ogarniam ją w jakiś sposób, nadal sprawia że pad jest mocniej trzymany jak randomowo spadam w przepaść albo coś mnie hitnie. W takich miejscach brak teleportu pomiędzy ogniskami boli bardzo mocno. Zresztą tak samo jak w blightown
#darksouls #fromsoftware #gry
FPmaster - Ta lokacja to istne przestępstwo na mojej psychice, nawet teraz, jak już w...

źródło: 20240215195345_1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....e
konto usunięte 15.02.2024, 19:26:05 via Wykop
  • 5
@FPmaster: a myślisz, że dlaczego ludzie nazywają ją fun fortress? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
K.....l
K.....l
konto usunięte 15.02.2024, 22:30:59 via Wykop
  • 1
@falwack: po wejściu do konkretnego pomieszczenia mechanizm się zmienia. Te pomieszczenie znajduje się w miejscu gdzie kula pierwszy raz spada i musisz szybko przebiegnąć na górę i wejść do pokoju i ten pokój właśnie zmienia tor. Można to rozpoznać po charakterystycznym dźwięku @FPmaster
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 15.02.2024, 06:16:45
  • 0
#podatki ktoś jest w stanie wytłumaczyć laikowi od czego zależy zwrot podatku i jego wysokość? Bo totalnie nie ogarniam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
15.02.2024, 06:22:15 via Wykop
  • 8
@FPmaster: Od różnicy między tym, co przez cały rok zapłaciłeś, a tym, ile powinieneś zapłacić
  • Odpowiedz
T.....n
T.....n
konto usunięte 15.02.2024, 07:16:00 via Wypiek
  • 7
@FPmaster Podatek płacisz co miesiąc na raty zamiast raz w roku byś nie był zaskoczony, że nagle trzeba lecieć do bociana, bo niczego nie odłożyłeś z wypłaty na cele podatkowe.
Zaliczek nie da się wyliczyć idealnie w punkt jak masz jakieś ulgi czy różne dochody, więc na koniec roku następuje przeliczenie sald i dopłata lub zwrot.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 14.02.2024, 22:02:43
  • 0
Jaki jest cap lvla w DS1 do PVP? Na którym warto się zatrzymać, żeby móc w miare sensownie znajdować ludzi do grania? Nie grałem nigdy w PVP, więc za bardzo tych tematów nie ogarniam
#darksouls #fromsoftware #gry
FPmaster - Jaki jest cap lvla w DS1 do PVP? Na którym warto się zatrzymać, żeby móc w...

źródło: 20240211103559_1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falwack
falwack
14.02.2024, 22:08:50 via Wykop
  • 1
@FPmaster: Nie wiem czy jest, ale na 90lvlu co chwilę mnie w Oolacile atakowali ludzie
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
Autor
14.02.2024, 22:43:12 via Wykop
  • 1
@tarkaz: o dziekuje, obczaje sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 13.02.2024, 19:05:43
  • 1
Jak uważam blightshit za jedną z najgorszych lokacji, tak bossa mają jednego z najlepszych jeśli chodzi o DS1. Bardzo lubię walke z nią, mimo że wybitnie trudna nie jest. pierwszym razem to w sumie droga do niej mnie bardziej irytowała, aniżeli sama walka. Ogólnie tak jak w każdej grze od FS z wyjątkiem sekiro brakuj takiej "nawałnicy siły" jak w sekiro, zeby po skończeniu gry można było tylko powalczyć z samymi bossami.
FPmaster - Jak uważam blightshit za jedną z najgorszych lokacji, tak bossa mają jedne...

źródło: 20240213191932_1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
13.02.2024, 21:42:00 via Wykop
  • 0
@tarkaz: To fakt, ale własnie chodziło mi o kwestię, że bez podnoszenia levela na ng+ zeby był taki "mod". Az dziwne ze w ER w podstawowej wersji tego nie ma, patrzac ze wyszedł grubo po sekiro gdzie to dodali.
  • Odpowiedz
falwack
falwack
13.02.2024, 21:42:52 via Wykop
  • 2
@FPmaster: Ogólnie te wszystkie bossy które mają jakieś większe lorowe znaczenie są super. Aczkolwiek Ci z DLC wygrywają wszystko
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 12.02.2024, 09:35:18
  • 1
#gielda jakas dobra strona/apka do inwestowania małych kwot rzędu 50-100 miesięcznie? Aktualnie mam mBank BM ale prowizja 5 zł za transakcje to dużo. Robię to hobbystycznie głównie , więc boli tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suleD
suleD
12.02.2024, 09:38:42 via Wykop
  • 9
@FPmaster: jak polski rynek to xtb
  • Odpowiedz
Okcydent
Okcydent
12.02.2024, 09:42:29 via Wykop
  • 6
@FPmaster: xtb ma dwa plusy tutaj: 0 zł za transakcje (do obrotu 100 tys. €) no i akcje cząstkowe. Także nawet z takim kapitałem się da bawić w dywersyfikację. Tylko nie przewal na CFD!
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 11.02.2024, 22:19:48
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....6
konto usunięte 12.02.2024, 07:35:45 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
falwack
falwack
12.02.2024, 21:23:22 via Wykop
  • 1
@jandiabeldrugi: Czapkę
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 11.02.2024, 11:57:39
  • 1
#sluchawki w sumie to nigdy nie miałem słuchawek bezprzewodowych do grania, więc uznałem że czas to zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°) możecie mi polecić jakieś spoko słuchawki (jeśli takie są) do 500zl? I jak to wygląda jeśli chodzi o sparowanie ze stacjonarka? Chyba nie mam normalnie Bluetootha, więc trzeba dokupić jakiś adapter? #audio #pcmasterrace
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leniek
Leniek
11.02.2024, 12:10:57 via Wykop
  • 3
@FPmaster: po BT będziesz miał opóźnienie dźwięku, kub coś z własnym nadajnikiem jak chcesz do grania lub filmów
  • Odpowiedz
majk3l
majk3l
11.02.2024, 12:46:39 via Android
  • 1
@Leniek ja nie zauważyłem żadnego laga. W jakich to sytuacjach można stwierdzić?
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 11.02.2024, 10:02:25
  • 4
Macie swojego jakieś bossa, który dla wszystkich jest "łatwy" a Wam sprawiał gigantyczne problemy?
Dla mnie zdecydowanie ten smok. Jak grałem pierwszy raz w DS1 kilka lat temu to się potwornie męczyłem, teraz gram znowu i najwięcej wyjebek poszło na nim. Nienawidzę go z całego serca xD
Notabene zachęcam wszystkich do powrotu do Anor Londo i w przyszłości można porobić jakieś pvp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#darksouls
FPmaster - Macie swojego jakieś bossa, który dla wszystkich jest "łatwy" a Wam sprawi...

źródło: 20240211100154_1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

falwack
falwack
11.02.2024, 16:52:56 via Wykop
  • 3
@FPmaster: Pontyfik Sulyvahn w DS3. Ciągle słyszę od wszystkich, że on jest strasznie prosty, a przy każdym podejściu do DS3 najbardziej obawiam się walki z nim
  • Odpowiedz
jandiabeldrugi
jandiabeldrugi
13.02.2024, 18:12:37 via Wykop
  • 1
Pontyfik Sulyvahn


@falwack: mam to samo. Wszędzie piszą, żeby go parować a ja nie umiem tego skutecznie zrobić w tej grze, chociaż w jedynce opanowałem tę mechanikę dość dobrze.

@FPmaster: z tym smokiem nigdy nie miałem problemów i może dlatego tak go lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to pierwszy boss z dodatku czyli Strażnik Sanktuarium to dla mnie totalny random. Raz go zrobię
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 10.02.2024, 18:50:58
  • 5
Bracia gargulec jak ja was bardzo lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#darksouls #fromsoftware #gry
FPmaster - Bracia gargulec jak ja was bardzo lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#darksouls #fromsoftwa...

źródło: 20240210185510_1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FPmaster
FPmaster
Autor
10.02.2024, 19:41:38 via Wykop
  • 1
@orgin246: Probówałem w co innego pograć, ale mam za silną ochotę pogrywać w soulslike bo mam sporo pomysłów na gameplay, których nigdy nie robilem w sumie xD
  • Odpowiedz
falwack
falwack
11.02.2024, 00:53:17 via Wykop
  • 0
@FPmaster: O witam serdecznie, tym razem będę od początku. Chwalmy słońce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 10.02.2024, 10:12:40
  • 30
No ten rdr2 mi nie podpadł, więc czas odpalić coś co lubię i daje mi chęci do grania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#darksouls #fromsoftware #gry
FPmaster - No ten rdr2 mi nie podpadł, więc czas odpalić coś co lubię i daje mi chęci...

źródło: 20240210103611_1

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....l
K.....l
konto usunięte 10.02.2024, 10:22:44 via Wykop
  • 16
@FPmaster: im więcej gram w jakieś souls like'i, tym mniej mi się chce grać w jakieś fabularne gry, które nie mają jakiś fajnych mechanik walk
  • Odpowiedz
bary94pl
bary94pl
10.02.2024, 11:13:32 via Wykop
  • 6
@KarolSpl: Oj to jest wielki problem, ukończyłem DS3, obecnie zagrywam się w Eldena, i już wiem że ten system walki to jest taka poezja, że żadna inna gra typowo cRPG jak chociażby Wiedźmin 3 nigdy się do tego poziomu nie zbliży. I już wiem, że ciężko będzie mi grać w co innego po przejściu każdej gry od From Software.

@frutson Chyba żartujesz, MH jak oglądam gameplay to tam gość
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 09.02.2024, 09:25:53
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
09.02.2024, 09:28:37 via Wykop
  • 7
@FPmaster: najlepsze to było jak homoseksualista i nosiciel HIV anton krasowski wypowiadał się o topieniu i paleniu ukraińskich dzieci.

Prawdziwy rosyjski progres.
  • Odpowiedz
Fennrir
Fennrir
09.02.2024, 10:34:37 via Wykop
  • 1
niezliczonych ilościach muzułmańskich imigrantów

@FPmaster:
No akurat muzułmanie w Rosji w przeciwieństwie do zachodu to w większości nie są imigranci tylko autochtoni z Kaukazu czy różnego rodzaju Tatarstanów
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster 09.02.2024, 09:04:22
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....t
konto usunięte 09.02.2024, 09:06:02 via Wykop
  • 12
@FPmaster:
No to sie mozna szykowac, bo to samo gadal w 2008, 2014 i 2022
  • Odpowiedz
Mia_Smith
Mia_Smith
Mia_Smith
09.02.2024, 09:09:13 via Wykop
  • 5
@FPmaster: oni są lub jak większość społeczeństwa chcą być naiwni. Putler mówi jedno, a w tym samym czasie zwiększa mobilizację do woja, rośnie też produkcja broni. Jak za te 2-3 lata nic nie dupnie to będzie szok
  • Odpowiedz

280

Budanow: Bez mobilizacji powszechnej nie da się pokonać Rosji

Pokaż treści 18+

Budanow: Bez mobilizacji powszechnej nie da się pokonać Rosji

Ukraina musi utrzymać liczebność swoich sił zbrojnych na poziomie 1,1 miliona ludzi. Nie zapewni tego system naboru ochotników, który trzeba wzmocnić powszechną mobilizacją. Uważa tak dyrektor Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy Kiryłł Budanow.

darosoldier
z
kresy24.pl
dodany: 18.12.2023, 18:47:07
  • 215
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    europa
FPmaster
FPmaster 18.12.2023, 21:18:10 via Wykop
  • 0
@Aster1981: Tak trochę nie. Jeśli byłaby to skala jednostkowa to pewnie by tak to się kończyło (kompanie karne/śmierć), ale jakby zaczęły dezerterować całe dywizje to nic by z tym nie zrobili. Tak samo jak w 1917 Francuzi.

2529

Mariusz Błaszczak: Nie wróci obowiązkowy pobór do wojska

Pokaż treści 18+

Mariusz Błaszczak: Nie wróci obowiązkowy pobór do wojska

"Na takie pytania powtarzam po raz kolejny: nie zakładamy przywrócenia obowiązkowego poboru." Sierpień 2022r. Czy Pan Minister może chciałby ponownie powtórzyć swoje słowa? :)

AntonioFacaldo
z
rp.pl
dodany: 07.12.2022, 14:42:57
  • 234
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    wku
  • #
    wcr
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    wojna
FPmaster
FPmaster 07.12.2022, 14:47:14
  • 26
Przecież doskonale powiedział to w sposób dwuznaczny; to co się dzieje aktualnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Dodam, że wojna za naszą wschodnią granicą pokazała wszystkim, jak ważni dla obronności kraju są zwykli obywatele, przeszkoleni pod kątem wojskowym. '
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

32

Białoruskie linie lotnicze nie wezmą na pokład obywateli Iraku i Syrii

Białoruskie linie lotnicze nie wezmą na pokład obywateli Iraku i Syrii

Białoruskie linie lotnicze Belavia opublikowały w piątek komunikat, w którym informują, że obywatele Iraku, Syrii i Jemenu, lecący z Turcji, nie będą przyjmowani na pokład jej samolotów.

SynGromu
z
polsatnews.pl
dodany: 12.11.2021, 08:50:11
  • 6
  • #
    europa
  • #
    bialorus
  • #
    linielotnicze
  • #
    samoloty
  • #
    imigranci
FPmaster
FPmaster 12.11.2021, 09:11:22 via iOS
  • 6
@Neto: Chyba przekalkulowali ze robienie interesów z UE im się bardziej opłaca niz ze wschodem, zwłaszcza w kontekście tego ze Polacy robią z nimi deale wojskowe. Już nie mówiąc o fakcie ze my jesteśmy chyba najbliżej do Turcji w UE wiec nie chcą psuć potencjalnego sojusznika w kwestii sankcji migrantow itp

698

Gastronomia szykuje pozew zbiorowy, siłownie zapowiadają otwarcie

Gastronomia szykuje pozew zbiorowy, siłownie zapowiadają otwarcie

1 lutego podpisujemy z kancelarią prawną umowę na złożenie pozwu zbiorowego - zapowiedział sekretarz generalny zarządu Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej Sławomir Grzyb. 1 lutego się otwieramy - deklaruje z kolei Polska Federacja Fitness.

Dremor
z
businessinsider.com.pl
dodany: 28.01.2021, 18:09:33
  • 65
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
  • #
    finanse
FPmaster
FPmaster 28.01.2021, 19:00:31
  • 56
Prawidłowo, dopóki żyjemy w demokratycznym podobno państwie, trzeba w taki sposób z nim walczyć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

899

"Polski nie stać na lockdown, Polskę stać na reżim sanitarny"

Pokaż treści 18+

"Polski nie stać na lockdown, Polskę stać na reżim sanitarny"

Otwieramy się 1 lutego bez względu na to, jaką rząd podejmie decyzję – stwierdził w TVN24 prezes Polskiej Federacji Fitness Tomasz Napiórkowski. Zapowiedział, że przedstawiciele jego branży chcą także wejść na ścieżkę sądową przeciwko państwu w związku z wprowadzonymi obostrzeniami....

merti
z
tvn24.pl
dodany: 27.01.2021, 11:53:09
  • 90
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    bekazpisu
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
FPmaster
FPmaster 27.01.2021, 12:11:08 via iOS
  • 41
@mat888: Mam nadzieje ze siedzisz w domu od marca i nosisz dwie maseczki na raz, bo tak poświęcenie dla społeczeństwa powinno wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1452

Oświadczenie JM Rektora WUM prof. Zbigniewa Gacionga

Pokaż treści 18+

Oświadczenie JM Rektora WUM prof. Zbigniewa Gacionga

W związku z wypowiedziami ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który podczas konferencji prasowej w dniu 11.01.2021 r. wyraził oczekiwanie mojej dymisji z funkcji rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, oświadczam, że nie ustąpię z zajmowanego stanowiska.

Brajanusz_hejterowy
z
bp.wum.edu.pl
dodany: 12.01.2021, 18:15:13
  • 169
  • #
    polska
  • #
    wum
  • #
    afera
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
  • #
    bekazpisu
FPmaster
FPmaster 12.01.2021, 18:20:55
  • 116
Jedyna osoba która powinna się odwołać to ten zamordysta Niedzielski.
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FPmaster
FPmaster 12.01.2021, 19:11:19
  • 2
@maciorqa: Nie mi oceniać czy ktoś słusznie czy nie słusznie się zaszczepił. Wskazuję jedynie na fakt ze o dymisji innej osoby mówi jakiś człowiek z Ministerstwa Zdrowia, który jedynie co może zrobić to sobie tak gadać i gadać.
+ Już sam fakt żeby przykryć jak śmiesznie idą te szczepienia i jak bezprawnie walą lockdownem to musi gadać o tym przez połowę konferencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 16 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.02.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking