@FPmaster: Przeicez rolnicy od lat lobbowali za handlem z Rosja i zniesieniem sankcji. Ucichli tylko po ataku Rosji 2022. Nawet Kołodziejczak wczesniej chciał zwiekszenia wspołpracy z Rosja i jechał po Ukrainie.
Ta lokacja to istne przestępstwo na mojej psychice, nawet teraz, jak już w teorii ogarniam ją w jakiś sposób, nadal sprawia że pad jest mocniej trzymany jak randomowo spadam w przepaść albo coś mnie hitnie. W takich miejscach brak teleportu pomiędzy ogniskami boli bardzo mocno. Zresztą tak samo jak w blightown #darksouls #fromsoftware #gry
@falwack: po wejściu do konkretnego pomieszczenia mechanizm się zmienia. Te pomieszczenie znajduje się w miejscu gdzie kula pierwszy raz spada i musisz szybko przebiegnąć na górę i wejść do pokoju i ten pokój właśnie zmienia tor. Można to rozpoznać po charakterystycznym dźwięku @FPmaster
@FPmaster Podatek płacisz co miesiąc na raty zamiast raz w roku byś nie był zaskoczony, że nagle trzeba lecieć do bociana, bo niczego nie odłożyłeś z wypłaty na cele podatkowe. Zaliczek nie da się wyliczyć idealnie w punkt jak masz jakieś ulgi czy różne dochody, więc na koniec roku następuje przeliczenie sald i dopłata lub zwrot.
Jaki jest cap lvla w DS1 do PVP? Na którym warto się zatrzymać, żeby móc w miare sensownie znajdować ludzi do grania? Nie grałem nigdy w PVP, więc za bardzo tych tematów nie ogarniam #darksouls #fromsoftware #gry
Jak uważam blightshit za jedną z najgorszych lokacji, tak bossa mają jednego z najlepszych jeśli chodzi o DS1. Bardzo lubię walke z nią, mimo że wybitnie trudna nie jest. pierwszym razem to w sumie droga do niej mnie bardziej irytowała, aniżeli sama walka. Ogólnie tak jak w każdej grze od FS z wyjątkiem sekiro brakuj takiej "nawałnicy siły" jak w sekiro, zeby po skończeniu gry można było tylko powalczyć z samymi bossami.
@tarkaz: To fakt, ale własnie chodziło mi o kwestię, że bez podnoszenia levela na ng+ zeby był taki "mod". Az dziwne ze w ER w podstawowej wersji tego nie ma, patrzac ze wyszedł grubo po sekiro gdzie to dodali.
#gielda jakas dobra strona/apka do inwestowania małych kwot rzędu 50-100 miesięcznie? Aktualnie mam mBank BM ale prowizja 5 zł za transakcje to dużo. Robię to hobbystycznie głównie , więc boli tym bardziej ( ͡°͜ʖ͡°)
@FPmaster: xtb ma dwa plusy tutaj: 0 zł za transakcje (do obrotu 100 tys. €) no i akcje cząstkowe. Także nawet z takim kapitałem się da bawić w dywersyfikację. Tylko nie przewal na CFD!
#sluchawki w sumie to nigdy nie miałem słuchawek bezprzewodowych do grania, więc uznałem że czas to zmienić ( ͡°͜ʖ͡°) możecie mi polecić jakieś spoko słuchawki (jeśli takie są) do 500zl? I jak to wygląda jeśli chodzi o sparowanie ze stacjonarka? Chyba nie mam normalnie Bluetootha, więc trzeba dokupić jakiś adapter? #audio #pcmasterrace
Macie swojego jakieś bossa, który dla wszystkich jest "łatwy" a Wam sprawiał gigantyczne problemy? Dla mnie zdecydowanie ten smok. Jak grałem pierwszy raz w DS1 kilka lat temu to się potwornie męczyłem, teraz gram znowu i najwięcej wyjebek poszło na nim. Nienawidzę go z całego serca xD Notabene zachęcam wszystkich do powrotu do Anor Londo i w przyszłości można porobić jakieś pvp. ( ͡°͜ʖ͡°) #darksouls
@FPmaster: Pontyfik Sulyvahn w DS3. Ciągle słyszę od wszystkich, że on jest strasznie prosty, a przy każdym podejściu do DS3 najbardziej obawiam się walki z nim
@falwack: mam to samo. Wszędzie piszą, żeby go parować a ja nie umiem tego skutecznie zrobić w tej grze, chociaż w jedynce opanowałem tę mechanikę dość dobrze.
@FPmaster: z tym smokiem nigdy nie miałem problemów i może dlatego tak go lubię ( ͡°͜ʖ͡°) Za to pierwszy boss z dodatku czyli Strażnik Sanktuarium to dla mnie totalny random. Raz go zrobię
@orgin246: Probówałem w co innego pograć, ale mam za silną ochotę pogrywać w soulslike bo mam sporo pomysłów na gameplay, których nigdy nie robilem w sumie xD
@KarolSpl: Oj to jest wielki problem, ukończyłem DS3, obecnie zagrywam się w Eldena, i już wiem że ten system walki to jest taka poezja, że żadna inna gra typowo cRPG jak chociażby Wiedźmin 3 nigdy się do tego poziomu nie zbliży. I już wiem, że ciężko będzie mi grać w co innego po przejściu każdej gry od From Software.
@frutson Chyba żartujesz, MH jak oglądam gameplay to tam gość
@FPmaster: No akurat muzułmanie w Rosji w przeciwieństwie do zachodu to w większości nie są imigranci tylko autochtoni z Kaukazu czy różnego rodzaju Tatarstanów
@FPmaster: oni są lub jak większość społeczeństwa chcą być naiwni. Putler mówi jedno, a w tym samym czasie zwiększa mobilizację do woja, rośnie też produkcja broni. Jak za te 2-3 lata nic nie dupnie to będzie szok
Ukraina musi utrzymać liczebność swoich sił zbrojnych na poziomie 1,1 miliona ludzi. Nie zapewni tego system naboru ochotników, który trzeba wzmocnić powszechną mobilizacją. Uważa tak dyrektor Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy Kiryłł Budanow.
@Aster1981: Tak trochę nie. Jeśli byłaby to skala jednostkowa to pewnie by tak to się kończyło (kompanie karne/śmierć), ale jakby zaczęły dezerterować całe dywizje to nic by z tym nie zrobili. Tak samo jak w 1917 Francuzi.
"Na takie pytania powtarzam po raz kolejny: nie zakładamy przywrócenia obowiązkowego poboru." Sierpień 2022r. Czy Pan Minister może chciałby ponownie powtórzyć swoje słowa? :)
Przecież doskonale powiedział to w sposób dwuznaczny; to co się dzieje aktualnie ( ͡°͜ʖ͡°) "Dodam, że wojna za naszą wschodnią granicą pokazała wszystkim, jak ważni dla obronności kraju są zwykli obywatele, przeszkoleni pod kątem wojskowym. '
Białoruskie linie lotnicze Belavia opublikowały w piątek komunikat, w którym informują, że obywatele Iraku, Syrii i Jemenu, lecący z Turcji, nie będą przyjmowani na pokład jej samolotów.
@Neto: Chyba przekalkulowali ze robienie interesów z UE im się bardziej opłaca niz ze wschodem, zwłaszcza w kontekście tego ze Polacy robią z nimi deale wojskowe. Już nie mówiąc o fakcie ze my jesteśmy chyba najbliżej do Turcji w UE wiec nie chcą psuć potencjalnego sojusznika w kwestii sankcji migrantow itp
1 lutego podpisujemy z kancelarią prawną umowę na złożenie pozwu zbiorowego - zapowiedział sekretarz generalny zarządu Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej Sławomir Grzyb. 1 lutego się otwieramy - deklaruje z kolei Polska Federacja Fitness.
Otwieramy się 1 lutego bez względu na to, jaką rząd podejmie decyzję – stwierdził w TVN24 prezes Polskiej Federacji Fitness Tomasz Napiórkowski. Zapowiedział, że przedstawiciele jego branży chcą także wejść na ścieżkę sądową przeciwko państwu w związku z wprowadzonymi obostrzeniami....
W związku z wypowiedziami ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który podczas konferencji prasowej w dniu 11.01.2021 r. wyraził oczekiwanie mojej dymisji z funkcji rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, oświadczam, że nie ustąpię z zajmowanego stanowiska.
@maciorqa: Nie mi oceniać czy ktoś słusznie czy nie słusznie się zaszczepił. Wskazuję jedynie na fakt ze o dymisji innej osoby mówi jakiś człowiek z Ministerstwa Zdrowia, który jedynie co może zrobić to sobie tak gadać i gadać. + Już sam fakt żeby przykryć jak śmiesznie idą te szczepienia i jak bezprawnie walą lockdownem to musi gadać o tym przez połowę konferencji. ( ͡°͜ʖ͡°)
źródło: temp_file4099399734514427810
Pobierz