Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Emill

Emill

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26001
  • Znaleziska 14871
  • Mikroblog 11130
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 63
Emill
Emill 11.07.2023, 14:58:40
  • 0
Cześć, szybkie pytanko..

Jakiś czas temu kupiłem TV TLC model C745. W komplecie jest wielki pilot z milionem przycisków i trochę mnie on wkurza...
Chciałbym kupić jakiś mały zgrabny pilocik, bo używam i tak głównie serwisów streamingowych, więc w użyciu mam z 5-6 klawiszy.

I tu moje pytanie: nie spotkaliście się może z jakimś takimi minimalistycznym pilotem pod android tv, takim podobnym jak dołączają do chromecasta, czy innych smart przystawek?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rkschuwdu
Rkschuwdu
14.07.2023, 18:40:45 via Android
  • 0
@Emill a jak sam telewizor?
  • Odpowiedz
Emill
Emill
Autor
14.07.2023, 20:00:42 via Wykop
  • 1
@Rkschuwdu: nie mam porównania do innych nowoczesnych TV ale jestem zadowolony.. co prawda nie było tak, że kopara mi opadła, a też spodziewałem się większych możliwości i opcji po google TV, ale i tak jest bardzo fajnie..
oczywiście poustawiałem kolory i opcje wg poradników na YT.
  • Odpowiedz
Emill
Emill 19.05.2023, 15:32:38
  • 0
Mirki, podrzućcie mi jakieś konkretne nowoczesne modele TV.
Może ktoś już przechodził i studiował oferty tego co na rynku? Ja nie potrafię wejść do sklepu popatrzeć i kupić ;) A sprzedawcom i opisom w sklepach nie ufam.

Nie mam tu też żadnego doświadczenia, bo nie mam od wieeeelu lat TV, więc pewnie kupiłbym dowolny i byłbym zadowolony - przynajmniej do czasu aż zacząłbym po kolei odkrywać jego wady, a chyba nie o to chodzi..
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaaramba
kaaramba
19.05.2023, 17:57:33 via Android
  • 1
@Emill aaaa ps. jak lg to od 55cali . Bo poniżaj matryca jest gorsza ...
  • Odpowiedz
kaaramba
kaaramba
22.05.2023, 10:25:22 via Android
  • 1
@Emill i co wybrałeś?
  • Odpowiedz
Emill
Emill 29.04.2023, 18:12:43
  • 114
Cześć,

Zostawię może takiego protipa gdyby ktoś kompletował minimalistyczny bardzo kompaktowy i stosunkowo tani zestaw do turystyki/turystyki rowerowej. Może nawet do łażenia po lesie.
W sam raz na zagotowanie wody do liofizanta, herbaty czy zupki chińskiej.. co kto pije.

1) kubek składany z decathlona 400ml (25zł),
Emill - Cześć, 

Zostawię może takiego protipa gdyby ktoś kompletował minimalistyczny...

źródło: m_merged2

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eshirael
Eshirael
29.04.2023, 19:39:12 via Wykop
  • 13
@Emill: o taki wykop pół dnia marnuję!
  • Odpowiedz
bramborak
bramborak
29.04.2023, 19:49:45 via Wykop
  • 9
@Emill: ja używam kubka tytanowego od chińczyka z alixpress.
Profil nr2 owinąć kartusz srebrną tasmao (duckt tape) w celu uniknięcia grzechotania + kawałek taśmy zawsze w terenie się przyda choćby zakleić dziurę w tarpie czy skleić buta
  • Odpowiedz
Emill
Emill 27.04.2023, 21:31:17
  • 0
Czołem,
Tak się dzisiaj zacząłem przyglądać sprzętowi przed sezonem i takie coś zauważyłem w minipalniku... wygląda jak pęknięcie powierzchowne, od wewnątrz świecę latarką i nie widać nic podejrzanego...
Macie coś podobnego? W sumie nie wiem czy było wcześniej czy nie... kupiony w zeszłym roku, używany z 5 razy..

#brs3000t #bushcraft #survival #turystyka
Emill - Czołem,
Tak się dzisiaj zacząłem przyglądać sprzętowi przed sezonem i takie c...

źródło: 2023-04-27 23.20.05

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaStajl
PapaStajl
27.04.2023, 21:46:22 via Android
  • 1
@Emill wydaje mi się, że mam taki sam (waży 26gram, kosztował z 3$ na aliexpress z 5 lat temu). Ogólnie po doświadczeniach wiem, że lepiej już kupić taki który będzie odrobinę solidniejszy i mniej podatny na wiatr. Ten z defektem który masz jest do wyrzucenia, definitywnie.
  • Odpowiedz
mlek
mlek
27.04.2023, 22:01:55 via Wykop
  • 1
@Emill: u mnie nic takiego nie widać, ja bym nie ryzykował
mlek - @Emill: u mnie nic takiego nie widać, ja bym nie ryzykował

źródło: photo_2023-04-28_00-00-31

Pobierz
  • Odpowiedz
Emill
Emill 27.04.2023, 15:15:43
  • 0
Cześć, głupie pytanie - ktoś wie co to za ustrojstwo oznaczone czerwonym kółkiem?
Dzisiaj się pojawiło. Wygląda jak jakiś element hud-a, ale nie mogę tego zamknąć...

W menu głównym oczywiście tego nie ma... irytuje cholernie.

#minecraft
Emill - Cześć, głupie pytanie - ktoś wie co to za ustrojstwo oznaczone czerwonym kółk...

źródło: coto

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LuterKebab
LuterKebab
27.04.2023, 20:18:34 via Wykop
  • 1
@Emill: wygląda jakby się scoreboard zbugował i wyświetlał niby pusty. Spróbuj może stworzyć jakiś scoreboard, a potem go usunąć? O ile masz dostęp do komend na tym świecie.
  • Odpowiedz
Emill
Emill
Autor
27.04.2023, 21:48:13 via Wykop
  • 1
@LuterKebab: nie, jednak to nie to... gram na realms z siostrzeńcem, a my nic tam nie mieszaliśmy...
ale już wiem, jakaś aktualizacja coś popsuła w zestawie tekstur których używam - gdy przełączyłem się na klasyczne to zniknęło.
  • Odpowiedz
Emill
Emill 15.03.2023, 18:46:06
  • 1
Cześć, szukam osób lub osobę, która pracowała w jakimś centrum gotówkowym, która brała udział przy rozliczaniu bankomatu/wpłatomatu. Najlepiej impel lub solid.
Chcę zapytać o kilka rzeczy - a dokładnie jak wygląda samo rozliczenie urządzenia i przekazanie środków do banku który jest właścicielem urządzenia. Może być bez nazw i anonimowo na priv, ręczę za to swoim 14 letnim kontem na wypoku.
Nie chodzi mi o jakieś tajemnice, czy ujawnianie wewnętrznych procedur, nie szykuję się też
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sztoja
Sztoja
16.03.2023, 09:57:12 via Android
  • 1
@Emill ale to raczej ci nie o Impel chodzi. ochroniarz nie ma dostępu do pieniędzy. Jego rola ogranicza się do wyjęcia kaset z bankomatu i przewiezienia ich do RCG. dopiero tam kasety są otwierane i pod kamerami rozliczane. komisyjnie.
sporządzasz protokół różnicy kasowej i to tyle. Będzie ci ciężko znaleźć osobę która zna proces w RCG zarówno od momentu odbioru kaset od firmy ochroniarskiej aż do księgowania różnicy kasowej. natomiast księgowanie
  • Odpowiedz
Emill
Emill 19.01.2023, 17:55:02
  • 0
#wykop #aktualizacja

dlaczego pomimo pojawiających się nowych treści w obserwowanych przeze mnie tagach na mirko - nie otrzymuję powiadomień?
muszę coś włączyć?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....l
B.....l
konto usunięte 19.01.2023, 17:56:45 via Wykop
  • 1
@Emill: bo bystrzaki jeszcze tego nie naprawili
  • Odpowiedz
Alunir
Alunir
19.01.2023, 17:57:06 via Wykop
  • 1
@Emill: Bo nowy wykop nie ma takiej opcji xD Ale podobno ma to wrócić niedługo
  • Odpowiedz
Emill
Emill 14.01.2023, 11:39:59
  • 4
Triangle Strategy - czy to się kiedyś rozkręci?
Bo jestem w 5 akcie i do tej pory 90% czasu to klikanie "dalej" przy niekończących się rozmowach, ledwie kilka walk za mną... Coś czuje, że chyba wtopiłem kasę..

#nintendoswitch
Emill - Triangle Strategy - czy to się kiedyś rozkręci?
Bo jestem w 5 akcie i do tej...

źródło: comment_1673696397mC2GABARQxBxOstHY61DSV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mangaryu
mangaryu
14.01.2023, 23:41:33 via iOS
  • 1
Ta gra dokładnie na tym polega - na poznawaniu historii. Potem się rozkręca i wciąga (moim zdaniem). Tak jak mirek wyżej mówi - potem są nieobowiązkowe walki, ale generalnie jest to tylko dodatek do fabuły.
  • Odpowiedz
mangaryu
mangaryu
15.01.2023, 09:49:18 via iOS
  • 1
@Emill: 1) no to niestety tak to wygląda i do kończa się nie zmieni.
2) można to rekompensować tylko tymi w obozie, ale jest ich tyle co na mapie chyba plus można trochę dopakować postaci
3) masz trochę wyborów dotyczących tego, co zrobić i gdzie iść w toku fabuły. Od tego zależy głównie jakie postacie spotkasz i jakie się do Ciebie przyłączą.
4) sori kastomer :(
5) niestety nie, ale
  • Odpowiedz
Emill
Emill 01.01.2023, 19:52:59
  • 0
Mircy, za jakiś czas przyjdzie mi poleżeć w szpitalu a nie wiem jak z gniazdkami będzie, więc potrzebuję dobrego sprawdzonego powerbanka do ładowania switcha.. Znalazłem jakieś stare tematy, ale one sprzed lat, więc może coś się zmieniło...

Nie znam się na mocy, amperach, quickchargach, power delivery, watach i innych.. nie potrzebowałem tego nigdy i nie bardzo chce mi się studiować tego wszystkiego, więc prośba do Was:

Coś sprawdzonego, co mi sprzętu nie uszkodzi -
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....r
a.....r
konto usunięte 01.01.2023, 20:39:03
  • 2
@Emill: 18W będzie jak najbardziej dobre do grania w trakcie ładowania

Edit: Zarówno GreenCell jak i Xiaomi mają bezpieczne powerbanki, także bierz co Ci się bardziej podoba :).
a.....r - @Emill: 18W będzie jak najbardziej dobre do grania w trakcie ładowania

E...

źródło: comment_1672605541R4cJj2BPYJjMehlImDWFjE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Emill
Emill
Autor
01.01.2023, 20:43:53
  • 1
@azmar: obrazek odpowiada na moje pytania, dziękuję bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Emill
Emill 04.12.2022, 12:19:15
  • 1
Tak tylko wrzucam pomysł gdyby ktoś się chciał zabezpieczyć.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
Emill - Tak tylko wrzucam pomysł gdyby ktoś się chciał zabezpieczyć.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 03.12.2022, 20:17:16
  • 1
Czy ktoś już przygotował listę rzeczy jakie warto zabrać na #obowiazkowecwiczeniawojskowe ?
Wiadomo, że część wojsko zapewni, ale chyba to pewnie będzie najniższej jakości.

Do głowy przychodzi mi dobra, wygodna bielizna i porządne skarpety - bo pewnie będzie dużo biegania.
Do tego maszynka do golenia, krem po goleniu, coś na odparzenia i talk... Coś jeszcze?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LuCzadoreQ
LuCzadoreQ
LuCzadoreQ
03.12.2022, 20:18:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Emill: mydło w płynie
  • Odpowiedz
Grzegorzfloryda420
Grzegorzfloryda420
03.12.2022, 20:29:31
  • 1
@Emill: Rozciągarke do wora
  • Odpowiedz
Emill
Emill 03.12.2022, 12:39:18
  • 0
Hej, pytanko: ma ktoś może takie ustrojstwo jak "SIGG Miracle Mug" lub podobnej pojemności (0,27L) kubek?
Szukam średnicy wlewu pod kątem postawienia na nim Aeropressu, aby swobodnie wciskać kawę bezpośrednio do niego..
Średnica Aeropressu to 70mm...

#aeropress #kubektermiczny #trekking #podroze #kawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kabzior
kabzior
04.12.2022, 09:40:19
  • 1
@Emill: ja mam Fellow Carter Everywhere i pasuje tip top zarówno AP jak i v60.
Tylko że to jest trochę inna konstrukcja, jakby mini termos. Używałem kilku kubków takich jak Ty podajesz, ale to raz że zawsze mi ciekło gdzieś, dwa że temp za cholerę nie trzyma a trzy jednak przyjemniej jest pić z dużego otworu bo można poczuć aromat. Teraz po prostu znajduję 5 minut żeby na spokojnie usiąść
  • Odpowiedz
kabzior
kabzior
04.12.2022, 10:00:38
  • 0
@Emill: Carter Move Mug - najmniejszy ma pojemność 236 ml i zamknięcie takie jak mój, ale dokupujesz sobie Slide-Lock Lid i przerabia się wtedy na samochodowy i używasz wedle potrzeb jako termosik/z zamknięciem suwanym.
Tylko całość trochę zaboli finansowo :)
  • Odpowiedz
Emill
Emill 14.10.2022, 16:27:09
  • 0
Cześć, dostałem właśnie wyniki, bo ktoś mi polecił sobie to profilaktycznie zrobić... do poniedziałku trochę czasu jeszcze zanim będę mógł to skonsultować z lekarzem, ale coś mnie te wyniki niepokoją...
ktoś się zna i może rzucić okiem?

To anty tpo powinno być takie niskie?
W necie przeczytałem
Anty TPO niskie może wskazywać na raka tarczycy, reumatoidalne zapalenie stawów, cukrzycę typu I lub układową chorobę tkanki łącznej.
Emill - Cześć, dostałem właśnie wyniki, bo ktoś mi polecił sobie to profilaktycznie z...

źródło: comment_1665764787o41ci9DKqIWcFmJjwDhJ7J.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjolka
Wjolka
14.10.2022, 16:56:24 via Android
  • 2
@Emill xD podziękuj temu komuś za zasugerowanie badań za x zł, gdy można było się ograniczyć do 10zł :P kortyzolu nie zasugerował?
Mogłeś spokojnie wydać te pieniądze na usg tarczycy, które przynajmniej coś by wniosło nawet przy braku objawów.

Nigdy się nie mogę nadziwić po co osobie bez zaburzeń zlecać anty-tpo i anty-tg w pierwszym 'profilaktycznym' etapie badan.
  • Odpowiedz
axzc
axzc
axzc
14.10.2022, 17:12:29
  • 2
@Emill: Twoje wyniki wyglądają niemal idealnie, jedynie TSH możesz skontrolować za pół roku/rok
  • Odpowiedz
Emill
Emill 13.10.2022, 20:08:34
  • 8
Restauratorzy w Polsce to chyba najsmutniejsza grupa ludzi.. co drugi ma chore dzieci, nieudane małżeństwo lub problemy w związku, są bici lub poniżani, długi lub ogólnie mają trudną przeszłość..
#kuchennerewolucje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pierwszynawenus
pierwszynawenus
13.10.2022, 20:11:58
  • 0
@Emill: Myślę, że może być tak, że wybierają takich na selekcji restauracji do programu.
  • Odpowiedz
Emill
Emill 15.09.2022, 19:39:32
  • 1
Gość zza granicy.. czyli Magda nie odważy sie kręcić dramy... czuję nudę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kuchennerewolucje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paula_pi
Paula_pi
15.09.2022, 19:41:29
  • 0
@Emill: z Grekami kiedys było śmiesznie bo oni ciagle odpoczywali i Magda się wkurzyła
  • Odpowiedz
Emill
Emill 14.09.2022, 16:56:48
  • 0
Cześć, mam pytanko do użytkowników #xiaomi composition scale 2.

Jak w tej durnej aplikacji Zepp sprawdzić w historii tkankę tłuszczową, nawodnienie i inne parametry?
Po wejściu w wagę mam tylko podstawowy pomiar i BMI... możliwe to, że te parametry się nie zapisują?

W poprzedniej MiFit na youtube widzę że te dane były dostępne.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

binO
binO
binO
07.10.2022, 09:00:35
  • 0
@Emill: fajna ta waga?
  • Odpowiedz
Emill
Emill
Autor
07.10.2022, 10:09:42 via Android
  • 0
@binO hmm taka sobie.. ale z tego co czytałem to w tej cenie niewielki wybór.

Mi chodziło o to żeby codzienna waga zgrywała się i abym miał dostęp do tego z telefonu.
Skład ciała itp to można wierzyć lub nie.
  • Odpowiedz
Emill
Emill 01.09.2022, 19:39:32
  • 5
Ledwie się zaczęło a już... Kuchnia włoska... nazwa Irlandia... seems logic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kuchennerewolucje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 15.08.2022, 07:44:49
  • 0
Czołem Mircy.

Szybkie pytanie: spotkał się ktoś ze stalową butelką filtrującą?
Domyślnie filtr węglowy, ale fajnie gdyby była opcja dokupienia również filtrów mechaniczno-węglowych.

Jako #edc używam Kleen Kanteen, czasami zabieram też Philips GoZero, ale chciałbym scalić to w jedno.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill 16.06.2022, 19:06:41
  • 0
Hej, podrzućcie proszę jakimś linkiem do dobrego uchwytu rowerowego na telefon do ~100 PLN.
Na allegro pełno wszystkiego w różnych cenach bez opinii, a w sklepach do nawet 300 monet chcą..

Telefon mi trochę urósł i w poprzedni się nie mieści... aktualnie rozmiar 6,6" + grubsze etui, więc w sumie jakoś 6,7-6,8".
Raczej nie będzie to agresywna jazda - asfalt, szuter, polne drogi..

#rower
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sargento
sargento
16.06.2022, 19:07:34
  • 3
@Emill: tylna kieszonka w dowolnej koszulce kolarskiej.
  • Odpowiedz
k.....t
k.....t
konto usunięte 16.06.2022, 20:08:50
  • 2
@Emill: GUB G-85, chociażby za możliwość zamontowania na mostku na co P10 nie pozwala a cenowo jeden pies nawet G85 tańszy.
Ten uchwyt trzyma jak diabli, te zagięcia są do niczego nie potrzebne.
  • Odpowiedz
Emill
Emill 07.05.2022, 13:46:51
  • 0
Bry, ktoś na szybko powie jaka jest prowizja w #mbank za wypłatę kilkuset zł w bankomacie PKO BP?
Mam zwykłe eKonto bez opcji darmowych bankomatów.

wg tabeli powinno być 2,50...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emill
Emill
Autor
07.05.2022, 14:13:45
  • 1
@darek-jg: no właśnie jakiś czas temu wypłaciłem i ściągnęło mi kasę...

Dla „starego” eKonta to bodaj 7 zł niezależnie od kwoty wypłaty w bankomacie PKO


@dacube: właśnie tyle mi ściągnęło.. ok znalazłem tą pozycję w tabeli.. nie wybierałem pieniędzy dobrych kilka lat i się zdziwiłem...
po ponownym przejrzeniu tabeli znalazłem tą pozycję i smutny wniosek, że ze starych klientów ściągają kasę, nowi mają free...
  • Odpowiedz
dacube
dacube
07.05.2022, 14:24:58
  • 1
@Emill: możesz sobie konto przekształcić za free na eKonto osobiste.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 26
  • Strona 20 z 26
  • >

Radek

  • Bushcaft, post-ap-survival, wyposażenie taktyczne i turystyczne, noże, broń, turystyka rowerowa. Książki fantasy i podróżnicze. Filmy i seriale fantasy, kostiumowe, akcji. Wydarzenia. Zielona herbata, kawa.
  • opolskie/dolnośląskie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.09.2018

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.03.2019

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 01.07.2011

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 27.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.07.2015

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking