Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam osób lub osobę, która pracowała w jakimś centrum gotówkowym, która brała udział przy rozliczaniu bankomatu/wpłatomatu. Najlepiej impel lub solid.
Chcę zapytać o kilka rzeczy - a dokładnie jak wygląda samo rozliczenie urządzenia i przekazanie środków do banku który jest właścicielem urządzenia. Może być bez nazw i anonimowo na priv, ręczę za to swoim 14 letnim kontem na wypoku.
Nie chodzi mi o jakieś tajemnice, czy ujawnianie wewnętrznych procedur, nie szykuję się też do skoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie zadanie dostałem od przełożonego...

Coś w stylu:
1) zacięcie przy wpłacie klienta,
2) zlecenie rozliczenia ATM przez bank,
3) przyjazd grupy konwojowej i otwarcie urządzenia..
...
...
...
123) pozytywne rozpatrzenie reklamacji klienta przez bank,
124) zwrot środków na konto klienta.

Ktoś może coś pomóc?
Jest tu wielu specjalistów z różnych branż..

Takie samo zestawienie muszę przygotować również w stosunku do oddziału i bankomatu w ich placówce.

#banki #bankowosc #impel #solid #atm #bankomaty #atm #ochrona ... nie wiem jakich tagów jeszcze użyć..
może: #mbank #pkobp #santanderconsumer #millennium #aliorbank #ingbank
  • 1
@Emill ale to raczej ci nie o Impel chodzi. ochroniarz nie ma dostępu do pieniędzy. Jego rola ogranicza się do wyjęcia kaset z bankomatu i przewiezienia ich do RCG. dopiero tam kasety są otwierane i pod kamerami rozliczane. komisyjnie.
sporządzasz protokół różnicy kasowej i to tyle. Będzie ci ciężko znaleźć osobę która zna proces w RCG zarówno od momentu odbioru kaset od firmy ochroniarskiej aż do księgowania różnicy kasowej. natomiast księgowanie jest