Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Elitar
Elitar

Elitar

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3334
  • Znaleziska 1763
  • Mikroblog 1571
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 14
ms86
ms86
04.09.2022, 19:50:09 via Android
  • 10
Tak jak tydzień temu skuteczność dramat, tak dziś aż musiałem telefon restartować by upewnić się czy dobry wynik mam po 30 minutach ;)

17pkt / 65pkt - 26% awansu wykonane

⬛⬛⬛⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

#arkagdynia #mecz #pierwszaligastylzycia
ms86 - Tak jak tydzień temu skuteczność dramat, tak dziś aż musiałem telefon restarto...

źródło: comment_1662321009iBaEK541H6GeIGDRysYO63.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 04.09.2022, 20:00:25
  • 0
@ms86: no póki co mniej % awansu wykonane niż spotkań rozegranych (26,15% vs 26,47%) - dobrze by było pod tym względem wyjść na plus :). Dobrze, że się odbiliśmy po tej kompromitacji w PP
  • Odpowiedz
Revisione
Revisione
03.09.2022, 15:21:57
  • 9
Z 9gaga lista darmowych gier na steam, epic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Free on Steam:
Pest Control
Wits of
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 03.09.2022, 16:08:09
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
m.....n
m.....n
konto usunięte 02.09.2022, 12:57:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurcze, jak byłem na turnieju o V kategorię, to taki gość mówił, że ma ranking ok 1600 w blitzu na chesscomie.

Osiągnęliśmy ja 3.5 pkt na 6, a on 4 (czyli wbita V).

Ja mam ranking Rapid ~1250, zacząłem grać 5 minutówki w blitza i mam 994 (nie mogę tysiąca przebić coś), a patrząc po swoich przeciwnikach, oni mają też ~1000 w blitz i ~1200 w Rapid.

Idąc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 02.09.2022, 14:13:22
  • 4
@macan: się lepiej porównujcie w kategoriach w których rywalizujecie. Koleś może być od Ciebie lepszy w szachach szybkich, ale w klasycznych jesteście na podobnym poziomie. Nic dziwnego.
  • Odpowiedz
atomic77
atomic77
atomic77
28.08.2022, 16:20:17
  • 0
#szachy Mirki a szczególnie Mirabelki Szachistki, mam poważne pytanie. Jak to jest z tymi kategoriami? Sorry że się rozpisze, ale nie wiem, czy dobrze wszystko rozumiem.
Córka pojechała na turniej. To była jej pierwsza gra na żywo, uczyła się grać sama. Zdobyła IV kategorię. Miała ranking uzyskany chyba >1350 punktów, ale oczywiście jest dziewczynką więc ma IV kobiecą i 1250 punktów (a gdyby była chłopcem, dostałaby 1400, czy dobrze myślę?). Trochę
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 28.08.2022, 18:25:07
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
f.....6
konto usunięte 28.08.2022, 12:08:02
  • 2
Ledwo się zaczęła ta I liga, a ja już potrzebuje od niej przerwy.

#arkagdynia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 28.08.2022, 13:01:59
  • 0
@antynormik: masz rację, ale tak przypadkowo wyszło, że zablokowałem Ciebie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
mishaz
mishaz
27.08.2022, 20:36:21
  • 11
jest klimat grając marines. nawet dziś;) graliście?
#nostalgia #staregry #retro
mishaz - jest klimat grając marines. nawet dziś;) graliście?
#nostalgia #staregry #r...

źródło: comment_16616325561ITOt2SW1FX7KodBv9HqtP.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 27.08.2022, 21:46:12
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mr_ponglish
mr_ponglish
27.08.2022, 17:32:04
  • 0
Jest jakis sposob wyplaty pieniedzy ze steam? Mam tam jakieś 200 zł i chciałbym to przeslac na konto bankowe
#steam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 27.08.2022, 19:07:00
  • 0
@mr_ponglish: za te 200zł steamowe dam Ci 5zł na PP.
  • Odpowiedz
slepauliczka
slepauliczka
27.08.2022, 17:16:32 via Android
  • 6
Zawsze jak idę do niebieskiego paska w #gdynia to zastanawiam się jak ktoś może mówić, że Bydgoszcz to brzydkie miasto XD

#perlapulnocy
slepauliczka - Zawsze jak idę do niebieskiego paska w #gdynia to zastanawiam się jak ...

źródło: comment_1661620592cAArJHpzRyBvVsXn4lKKni.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 27.08.2022, 19:06:31
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz
26.08.2022, 15:54:00
  • 0
Jest jakoś szansa pograć w ready or not we dwoje na non steam? chcieliśmy coś z kolegą nowego poszukać i nie wiemy czy nam podejdzie ta gra a kupować za 140 zł i pograć chwile to bez sensu
#readyornot #gry #steam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 26.08.2022, 17:17:30
  • 0
@feksz: nie rozmawiaj z trolami.

Tak da się, ale po pierwsze wykop usuwa treści pirackie, więc nie mam pojęcia jak ktoś mógłby Ci pomóc, a po drugie z ludźmi którzy kupili grę nie pogracie na piracie (ale z innymi piratami już tak).
  • Odpowiedz
Elitar
Elitar
Elitar 25.08.2022, 13:46:06
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....a
a.....a
konto usunięte 25.08.2022, 13:58:57
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
a.....a
a.....a
konto usunięte 25.08.2022, 17:20:31
  • 0
@ciasteczkowy_otwur: nie wiem, czy piszesz na serio, czy tylko żartujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Amelcio
Amelcio
Amelcio
24.08.2022, 12:27:44
  • 0
#commodore64
#commodore #staregry Cześć Maniacy :) Mam pytanie. Na Commodore była kiedyś gra tekstowa ekonomiczna po Polsku gdzie zdobywało się planety handlowało itd. Pamiętam że strasznie mnie to mocno wciągnęło, teraz pobrałem sobie emulator i bardzo bym sobie w tą grę pobrał. Pamiętam że za dzieciaka całymi dniami w to grałem. Pamiętacie może jak ta gra się nazywała i czy można ją pobrać? Pamiętam że tło
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 24.08.2022, 12:53:27
  • 0
@Amelcio: myślałem, że Supremacy, ale to po polsku chyba nie wyszło
  • Odpowiedz
Czyste_Buty
Czyste_Buty
23.08.2022, 17:21:29 via iOS
  • 0
Mam ziomusia biednego jak mysz kościelna, a ja mam calkiem sporo gierek na STEAM, czy jest mozliwosc podzielenia się? Tak, wiem że mogę zalogowac się na jego PC itd. Ale to spowoduje ze gdy on bedzie grał, to ja nie mogę wejść. Chce być dobry ziomuś, ale też bym sobie pograł :D nawet nie chodzi o gry online, ale mam taki skyrim czy gothic ze steama i muszę byc online aby pograć?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 23.08.2022, 18:13:38
  • 0
@handballer: nic się nie zmieniło
  • Odpowiedz
Grajox3
Grajox3
Grajox3
21.08.2022, 12:41:01
  • 4
Białe na posunięciu matują w jednym. Widzi ktoś rozwiązanie?

#szachy #grybezpradu #zagadka
Grajox3 - Białe na posunięciu matują w jednym. Widzi ktoś rozwiązanie?


#szachy #...

źródło: comment_1661085655CFE9MiAKICYMHkMzxKnEgm.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 21.08.2022, 14:57:22
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Red_Ducc
Red_Ducc
21.08.2022, 09:45:20
  • 1
Mirki, czy Hero Siege to gra pod typowe solo, ewentualnie co-op ze znajomymi? Czy jeśli wolę grać z ludźmi, to po prostu dołączam do jakiegoś lobby i to wszystko mi się zapisuje?
#steam #herosiege
Red_Ducc - Mirki, czy Hero Siege to gra pod typowe solo, ewentualnie co-op ze znajomy...

źródło: comment_1661075118DU37p3uhWujEQdFhULp79V.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 21.08.2022, 10:55:41
  • 1
@Red_Ducc: takie Diablo 2. Możesz bawić się z ludźmi, ale samemu też idzie i jak chcesz powalczyć o miejsce w rankingu to minimum interakcji z innymi to handel.

Ew. możesz grać typowy SP, ale to tak jak w D2 - raczej sensu nie ma.
  • Odpowiedz
c.....5
konto usunięte 20.08.2022, 21:43:47
  • 1
#szachy
jak sie n-----e to lepiej mi wychodzi bullet. Tyle jezeli chodzi o forme "szachow" dla debili
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 20.08.2022, 22:24:43
  • 2
@cptyossarian765: bo się nie stresujesz. Zluzuj tak generalnie to nie będziesz musiał chlać, żeby lepiej grać
  • Odpowiedz
Elitar
Elitar
Elitar 19.08.2022, 17:47:09
  • 0
Gra w to ktoś wciąż ? Jak r------ć Boss Rash z 1 bronią ? W internecie można znaleźć strategię Porta + Game killer, ale kompletnie nie rozumiem jak to ma działać. Próbowałem też wziąć Pungale, bo startuje z 2 broniami (a po ewolucji jest jedna), ale o ile Endar nie był problemem, to później Drowner zaczął trochę stresować i fala golemów zwieńczyła dzieło.
#vampiresurvivors
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
19.08.2022, 18:13:31
  • 1
@Elitar: Ja zrobiłem tak jak na filmiku i bez problemu pykło.
Krs90 - @Elitar: Ja zrobiłem tak jak na filmiku i bez problemu pykło.
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
17.08.2022, 04:51:46 via Android
  • 492
#gry #nostalgia #staregry #rpg
SaintWykopek - #gry #nostalgia #staregry #rpg

źródło: comment_1660711905RVEru2oLXiHCnls0gJJ8iD.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elitar
Elitar
Elitar 17.08.2022, 10:09:56
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • Strona 18 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.05.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking