Eigerstand Eigerstand wczoraj, 16:51:36 3 + Ah yes, rano krach tysiąclecia, a po południu pompa pokoleniowaCzyli dzień jak co dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)#gielda
damer135 damer135 wczoraj, 16:54:57 via Wykop 1 + @Eigerstand: dzień jak codzień wciąż się dzieje giełdy cud
tellet tellet wczoraj, 17:01:44 via Wykop 0 + @Eigerstand: najważniejsze to sprzedać rano w panice i kupić wieczorem w amoku, jak wytrawna makrela + sól i aromat dymu wędzarniczego
Czyli dzień jak co dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda