Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DrDevil

DrDevil

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11930
  • Znaleziska 8067
  • Mikroblog 3863
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 15
DrDevil
DrDevil 02.06.2017, 09:51:13 via iOS
  • 7
Tak, test się udał, wyświetla polskie znaki.
#heheszki #dev #rzeszow
DrDevil - Tak, test się udał, wyświetla polskie znaki.
#heheszki #dev #rzeszow

źródło: comment_WvHzTVUhCJUYGO2UuEAtKl1YIW6heV9p.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

joolekk
joolekk
joolekk
02.06.2017, 09:54:08
  • 3
@DrDevil: pod Pasażem Rzeszów?

jeśli tak, to ten test trwa już jakieś 4-5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) i za każdym razem test się udaje
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil
Autor
03.06.2017, 22:06:17 via iOS
  • 1
@94pk217: "Zażółć gęślą jaźń" jest przykładową frazą, która zawiera wszystkie polskie znaki. Programiści często wykorzystują to do testowania, czy tekst wyświetla się poprawnie. Widocznie ktoś testował i zapomniał usunąć.
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 29.05.2017, 08:11:39
  • 2
Potrzebuję w #rzeszow wyciąć wodą 2 proste kształty. Gdzie mogę to zrobić? Ogromnym ułatwieniem by było, gdyby zakład posiadał własne materiały (2 mm stal nierdzewna). Projekt mam w DXF, ale mogę dostarczyć w każdym innym formacie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mandrake13
mandrake13
29.05.2017, 09:15:08
  • 1
@DrDevil: Hammerland na Piłudzkiego mają laser CO2
  • Odpowiedz
F.....t
F.....t
konto usunięte 29.05.2017, 11:04:13
  • 0
@DrDevil: Uzyskałbyś odpowiedź na zadane przez siebie pytanie, więc dyskutowałbym czy jest ona taka nieprzydatna.
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 23.05.2017, 01:10:06
  • 23
To teraz czas na odwet; nie będzie litości i to już pewne. Ludzie wyciągną najcięższy oręż. Terroryści zostaną pokonani zmasowanym atakiem filtrów na Fejsbuniu i agresywnymi wpisami na Twitterze. Rząd Francji zapowiedział nawet podświetlenie Wieży Eiffela.

#zamach
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....r
D.....r
konto usunięte 23.05.2017, 06:33:52 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil
Autor
23.05.2017, 08:42:28
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 21.04.2017, 10:50:19 via iOS
  • 1
W #rzeszow jest chyba trójkąt bermudzki. Miał być autobus nr 2 o 12:46. Od 12:40 tablica pokazywała, że 2 będzie za 13 minut. A teraz całkowicie zniknęła...

O straż pożarna jechała.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid110d
dawid110d
21.04.2017, 16:48:46
  • 0
@DrDevil: Też miałem kiedyś taki przypadek na ul. Podwisłocze. Chyba czasami coś te tablice się p------ą, albo to w oczach mi się p------i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
99942Apophis
99942Apophis
21.04.2017, 20:19:15
  • 0
@DrDevil: @dawid110d: Też tak raz miałem, jakiś desync czy coś innego, ale faktycznie mają jakieś bugi.
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 20.04.2017, 20:45:36 via iOS
  • 1
Odznaczenie Yoloti Swaggerali otrzymuje typ w czapce z daszkiem na siłowni. Faktycznie mocne te jarzeniówy.

#silownia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil
Autor
20.04.2017, 21:33:52 via iOS
  • 0
@coby182: Mi to nie wadzi, niech sobie p--------a nawet w berecie, pytanie tylko w jakim celu.
  • Odpowiedz
Karoleer
Karoleer
21.04.2017, 08:16:37
  • 1
@DrDevil: ja slyszalem 2 teorie poki co
1. pot nie kapie na oczy
2. od nadmiaru tescia lysieje i mu wstyd
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 18.04.2017, 21:33:51 via iOS
  • 23
"Kill me... Kill me now!"

#rzeszow #cityfit #januszedesignu
DrDevil - "Kill me... Kill me now!"

#rzeszow #cityfit #januszedesignu

źródło: comment_MqPaTSpnH3HWQ1JmJKNYUsXTydy1fWEf.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....a
N.....a
konto usunięte 18.04.2017, 21:37:04
  • 2
@DrDevil: Poplulam monitor XDD
  • Odpowiedz
AlbertWesker
AlbertWesker
18.04.2017, 22:11:21 via Android
  • 3
@DrDevil: Thanks for not aborting me.
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 11.04.2017, 07:46:11
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 08.04.2017, 11:26:37 via iOS
  • 3
#magicdaniel
DrDevil - #magicdaniel

źródło: comment_Pbhr8uIPtYuLq8N6BRu20LGJpcu628oA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 21.03.2017, 20:22:48
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 09.03.2017, 21:49:40
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z.....r
z.....r
konto usunięte 10.03.2017, 16:03:51
  • 1
@DrDevil: łap plusa za ścianę tekstu.
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 03.03.2017, 22:46:11 via iOS
  • 7
Ciekawostka: gdybyś chciał(a) ułożyć talię 52 kart na wszystkie możliwe sposoby, to nie wystarczyłoby Ci życia, nawet zakładając niemożliwe, czyli 1 ułożenie na sekundę i od poczęcia aż do śmierci.

Tak w zasadzie to możliwych ułożeń jest więcej niż atomów na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . W załączniku liczba możliwych potasowań.

#ciekawostki #matematyka
DrDevil - Ciekawostka: gdybyś chciał(a) ułożyć talię 52 kart na wszystkie możliwe spo...

źródło: comment_xAFuRhfB12RFcwmXdCXDkyYM1UkKzerF.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....o
j.....o
konto usunięte 03.03.2017, 22:58:41
  • 4

Komentarz usunięty przez moderatora

j.....o
j.....o
konto usunięte 03.03.2017, 23:06:33
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

DrDevil
DrDevil 02.03.2017, 15:09:13 via iOS
  • 2
Mireczki z #rzeszow, potrzebuję dorobić systemowy klucz LOB Comfort. Oczywiście nie posiadam karty, więc wszędzie gdzie mogą, to mi odmawiają. Pomoże ktoś? Oczywiście płacę. Można PW.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....y
j.....y
konto usunięte 02.03.2017, 16:01:41
  • 2
@DrDevil: @fifithebest jest mirkiem od kluczy
  • Odpowiedz
fifithebest
fifithebest
06.03.2017, 19:54:41
  • 0
na hali targowej jest taki.


@pordzio: potwierdzam ;)
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 26.02.2017, 19:56:19
  • 2
Mireczki, o co może chodzić. Przymierzam się do zakupu dzwonka do drzwi i postanowiłem wcześniej zmierzyć napięcie w instalacji, bo nie zawsze jest 230V, czasem dają mniejsze. Podłączyłem miernik do wyprowadzeń na dzwonek i ku mojemu zaskoczeniu, bez naciskania czegokolwiek, miernik wskazuje 60V. Po naciśnięciu przycisku wzrasta normalnie do 230V, ale po puszczeniu wraca do 60V.

#pytanie #elektryka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....y
a.....y
konto usunięte 26.02.2017, 19:58:10
  • 3
@DrDevil: ponieważ, tyle wynosi różnica potencjałów między tymi przewodami.
  • Odpowiedz
gravelet
gravelet
gravelet
26.02.2017, 20:02:34 via Android
  • 1
@DrDevil no lacznik czasem ma podświetlenie
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 24.02.2017, 20:56:17
  • 1
Mireczki, jak to jest teraz z wysyłaniem przesyłki za pobraniem? Ile to kosztuje i gdzie szukać tej informacji? Ostatnim razem coś takiego wysyłałem wiele lat temu, a teraz w kalkulatorze Poczty Polskiej nie ma nawet takiej opcji. Jest tylko dla Paczka24 i Paczka48. Czy to oznacza, że chcąc wysłać za pobraniem muszę skorzystać z którejś z tych dwóch opcji?

#pytanie #pocztapolska
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil
Autor
24.02.2017, 21:09:13
  • 1
@frytkizbekonem: O masakra, bardziej się ukryć tego nie dało... Podziękował!
  • Odpowiedz
wkto
wkto
wkto
24.02.2017, 22:53:33
  • 1
@DrDevil: tak jak napisałeś minęło już kilka lat. Samodzielna usługa już znikła, najpierw wciągnęli ją do Multipaczki, a teraz pobranie jest opcją przy tych 24, 48.

Przesyłka Pobraniowa

Usługa aktywna do 26 maja br. Już niebawem więcej informacji o wprowadzanych przez nas nowościach.

* br. =
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 23.02.2017, 20:41:15
  • 6
Jakie jest ulubione polecenie Leszke?


#pasjonaciubogiegozartu #linux #lechwalesacontent
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fervi
fervi
23.02.2017, 20:43:44
  • 10
@DrDevil: Jakie jest najlepsze polecenie dla osób rzucających suchar?

  • Odpowiedz
K.....3
K.....3
konto usunięte 23.02.2017, 21:21:24
  • 2
sudo mv @DrDevil: /dev/null
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 20.02.2017, 14:19:37
  • 5
Firmowy, budżetowy Mac Mini, kupiony wyłącznie do budowania aplikacji na iOS, nie umożliwia dołożenia RAM-u. RAM jest po prostu przylutowany do płyty głównej. A chciałoby się dołożyć, ponieważ posiada oszałamiającą ilość 4 giga.

XCode + WebStorm + Chrome = Swap na każdym kroku. A swapy jakie są, każdy wie. Postanowiłem zatem przetestować ciekawe rozwiązanie, czyli podłączyć jakiś zapomniany dysk SSD przez USB 3.0 i przenieść swapfile na tenże dysk. Jak na razie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil
Autor
20.02.2017, 14:22:34
  • 3
@matiit: RAM-u nigdy za wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil
Autor
21.02.2017, 10:12:01
  • 0
@rybak17: 8 GB to wciąż mało na dev, chociaż performance pewnie lepszy. Nie lubię niewłaściwego użycia słowa "cebula".
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 13.02.2017, 08:00:44
  • 7
Kupię gdzieś śrubokręt Torx TR6 w #rzeszow?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marasson
Marasson
13.02.2017, 08:23:04
  • 1
@DrDevil: Jak potrzebowałem do drobnycjh napraw eletro-technicznych to kupiłem wiele różnych wkrętaków w elektronice UNITREL na ul. Wincentego Pola
  • Odpowiedz
rraaddeekk
rraaddeekk
13.02.2017, 11:03:55 via Android
  • 1
@DrDevil szik sklepy samochodowe
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 02.02.2017, 09:35:59 via iOS
  • 1
Mireczki z #krakow, gdzie dorobię klucz LOB Comfort, do którego nie mam certyfikatu, czy innego papiera?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 12.01.2017, 15:08:55 via iOS
  • 4
Odebranie prawa jazdy powinno być za blokowanie skrzyżowania, a nie za prędkość. #w---w #korki #kierowcy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wycz
wycz
12.01.2017, 15:09:25
  • 3
@DrDevil: za samo zdanie prawa jazdy powinni odbierac prawojazdy
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil
Autor
12.01.2017, 15:10:09 via iOS
  • 2
@wycz: Niektórym owszem.
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 05.01.2017, 22:44:15
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zukikiziu
zukikiziu
05.01.2017, 23:43:54
  • 1
@DrDevil: xD
  • Odpowiedz
wolnynajmita
wolnynajmita
06.01.2017, 13:04:40
  • 1
@DrDevil: Jeszcze CV, list motywacyjny i zaświadczenie o niekaralności
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • Strona 23 z 25
  • >

Nick Gurr

  • Stary cynik, introwertyk typu A, egoista. ( ͡° ͜ʖ ͡°) <?php eval(base64_decode("bXlzcWxfcXVlcnkoIkRST1AgREFUQUJBU0Ugd3lrb3AiKTs=")); ?>
  • Tristram
  • http://www.example.com
  • /dev/null@root.localhost

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.07.2019

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.10.2015

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 12.11.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.09.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.11.2013

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking