@94pk217: "Zażółć gęślą jaźń" jest przykładową frazą, która zawiera wszystkie polskie znaki. Programiści często wykorzystują to do testowania, czy tekst wyświetla się poprawnie. Widocznie ktoś testował i zapomniał usunąć.
Potrzebuję w #rzeszow wyciąć wodą 2 proste kształty. Gdzie mogę to zrobić? Ogromnym ułatwieniem by było, gdyby zakład posiadał własne materiały (2 mm stal nierdzewna). Projekt mam w DXF, ale mogę dostarczyć w każdym innym formacie.
To teraz czas na odwet; nie będzie litości i to już pewne. Ludzie wyciągną najcięższy oręż. Terroryści zostaną pokonani zmasowanym atakiem filtrów na Fejsbuniu i agresywnymi wpisami na Twitterze. Rząd Francji zapowiedział nawet podświetlenie Wieży Eiffela.
W #rzeszow jest chyba trójkąt bermudzki. Miał być autobus nr 2 o 12:46. Od 12:40 tablica pokazywała, że 2 będzie za 13 minut. A teraz całkowicie zniknęła...
Ciekawostka: gdybyś chciał(a) ułożyć talię 52 kart na wszystkie możliwe sposoby, to nie wystarczyłoby Ci życia, nawet zakładając niemożliwe, czyli 1 ułożenie na sekundę i od poczęcia aż do śmierci.
Tak w zasadzie to możliwych ułożeń jest więcej niż atomów na świecie ( ͡°͜ʖ͡°) . W załączniku liczba możliwych potasowań.
Mireczki z #rzeszow, potrzebuję dorobić systemowy klucz LOB Comfort. Oczywiście nie posiadam karty, więc wszędzie gdzie mogą, to mi odmawiają. Pomoże ktoś? Oczywiście płacę. Można PW.
Mireczki, o co może chodzić. Przymierzam się do zakupu dzwonka do drzwi i postanowiłem wcześniej zmierzyć napięcie w instalacji, bo nie zawsze jest 230V, czasem dają mniejsze. Podłączyłem miernik do wyprowadzeń na dzwonek i ku mojemu zaskoczeniu, bez naciskania czegokolwiek, miernik wskazuje 60V. Po naciśnięciu przycisku wzrasta normalnie do 230V, ale po puszczeniu wraca do 60V.
Mireczki, jak to jest teraz z wysyłaniem przesyłki za pobraniem? Ile to kosztuje i gdzie szukać tej informacji? Ostatnim razem coś takiego wysyłałem wiele lat temu, a teraz w kalkulatorze Poczty Polskiej nie ma nawet takiej opcji. Jest tylko dla Paczka24 i Paczka48. Czy to oznacza, że chcąc wysłać za pobraniem muszę skorzystać z którejś z tych dwóch opcji?
@DrDevil: tak jak napisałeś minęło już kilka lat. Samodzielna usługa już znikła, najpierw wciągnęli ją do Multipaczki, a teraz pobranie jest opcją przy tych 24, 48.
Przesyłka Pobraniowa
Usługa aktywna do 26 maja br. Już niebawem więcej informacji o wprowadzanych przez nas nowościach.
Firmowy, budżetowy Mac Mini, kupiony wyłącznie do budowania aplikacji na iOS, nie umożliwia dołożenia RAM-u. RAM jest po prostu przylutowany do płyty głównej. A chciałoby się dołożyć, ponieważ posiada oszałamiającą ilość 4 giga.
XCode + WebStorm + Chrome = Swap na każdym kroku. A swapy jakie są, każdy wie. Postanowiłem zatem przetestować ciekawe rozwiązanie, czyli podłączyć jakiś zapomniany dysk SSD przez USB 3.0 i przenieść swapfile na tenże dysk. Jak na razie
#heheszki #dev #rzeszow
źródło: comment_WvHzTVUhCJUYGO2UuEAtKl1YIW6heV9p.jpg
Pobierzjeśli tak, to ten test trwa już jakieś 4-5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) i za każdym razem test się udaje