Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Domier
Domier

Domier

Dołączył 13 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 869
  • Znaleziska 721
  • Mikroblog 148
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
  • Dodane (12)
  • Komentowane (81)
  • Plusowane (55)
Domier
Domier
Domier 14.05.2021, 16:53:23 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....d
N.....d
konto usunięte 14.05.2021, 17:34:06
  • 1
@Domier: Teoretycznie na granicy lądowej powinien przejść nawet test po polsku, bo mają płacony dodatek za umiejętność zrozumienia dokumentów w języku kraju, z którym graniczą. Teoretycznie respektują tylko testy PCR nie starsze niż 72 godziny, ale w praktyce te antygenowe też przechodzą. Dodatkowo oczywiście ubezpieczenie medyczne pokrywające skutki leczenia covida.
  • Odpowiedz
megawonsz9
megawonsz9
18.05.2021, 04:54:06
  • 0
@lastro: za PCR jadąc na Ukrainę zapłaciłem 500zł, ile będzie kosztować test i jaka jest procedura powrotna, to jeszcze nie wiem dokładnie, bo jeszcze jestem na Ukrainie
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier 28.01.2018, 19:57:55 via iOS
  • 217
Zima i zimno to zaprezentuje jeden z moich projektow. Trochę jakby #caferacer - 1978 Honda cb550
#motocykle #motocykleboners #honda
Domier - Zima i zimno to zaprezentuje jeden z moich projektow. Trochę jakby #caferace...

źródło: comment_qYlBNSSE1mtrQ6VGHyudA4JJlY1uXku0.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domier
Domier
Domier
Autor
28.01.2018, 20:47:01 via iOS
  • 3
@Domier: (。◕‿‿◕。) petarda

zmieniłbym tylko tą płaską kanape na krótki zadupek (i schował w niego aku)

jak z dostępnością części silnikowych do takiej cb ?

@liwa12: zadupki już mi się trochę znudziły a ze motocykl miał wyglądać jak wyciągnięty z szopy po 20 latach to jakoś taka kanapa mi bardziej leżała :) trochę ja jeszcze poprzecieram i przybrudzę.
Co do części
  • Odpowiedz
cobaltBlue
cobaltBlue
28.01.2018, 21:00:55
  • 12
@Domier: Głupie pytanie, ale czy mógłbyś powiedzieć jaki to budżet jest?
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier 01.12.2016, 20:20:56 via iOS
  • 1
#youtube nie zasne dzis jak ktos nie przypomni mi kto robil takie mega konkretne kompilacje filmikow? Chodzilo mniej wiecej o zbior najbardziej odjechanych filmikow. Zadne karmy, wypadki ani nic takiego. Ktos cos?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

x.....x
x.....x
konto usunięte 01.12.2016, 20:22:48
  • 0
@Domier: Tadeusz Drozda jakieś 22 lata temu w TV
  • Odpowiedz
stern24
stern24
01.12.2016, 20:25:55
  • 0
@Domier: failarmy
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier 23.09.2016, 17:19:35 via iOS
  • 18
#motocykle jak ktos nie chce robic wycieczek po kraju i wracac z niczym to zapraszam. Sprzedam mojego 05' Triumph Speed Triple 1050. Brakuje mi budzetu na nowa torowke ktora jest teraz priorytetem
Domier - #motocykle jak ktos nie chce robic wycieczek po kraju i wracac z niczym to z...

źródło: comment_WW62p2xjYj8mpReVxkKj6wiExsPQNkYQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BajerOp
BajerOp
23.09.2016, 17:27:22
  • 6
@Domier: piękna maszyna
  • Odpowiedz
M.....L
M.....L
konto usunięte 23.09.2016, 18:21:33 via iOS
  • 4
@Domier: ?
M.....L - @Domier: ?

źródło: comment_YDNRquxLrXbE8YegSSwHRWyqNsYBxk99.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier 18.06.2016, 22:25:05 via iOS
  • 5
#motocykle #motocykloweminy odcinek 2

http://olx.pl/i2/oferta/kawasaki-z1000-CID5-IDg1GM1.html#:9e127704f1

Mialem nie opisywac ale spojrzalem jeszcze raz w ogloszenie i przeczytalem: "stan idealny/igla"...
Nie mowie ze moto zlom ale jezeli ktos oczekuje bdb stanu to moze zaoszczedze mu drogi:
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stitch
Stitch
18.06.2016, 22:36:44
  • 5
@Domier: co do kierownicy to trochę beka, bo znam 10 osób ktore wymienialo na renthale i sprzedalo orgi w p---u, na co trzymać zlom?
ogolnie spoko, ale ten arument mnie rozwala.

wszelakie orgi części od swojego moto tez sprzedaje w p---u, a jak jakis malkontent sie znajdzie na to, to tylko jego problen.
  • Odpowiedz
t.....u
t.....u
konto usunięte 18.06.2016, 23:28:54
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier 17.06.2016, 19:11:34 via iOS
  • 3
Rozpoczynam miniserie #motocykloweminy
Moze komus z tagu #motocykle zaoszczedze km i czasu ktore ja stracilem.
Zatem przestrzegam/informuje:

http://olx.pl/i2/oferta/kawasaki-z1000-CID5-IDfN7JD.html

Mialem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domier
Domier
Domier
Autor
17.06.2016, 19:28:23 via iOS
  • 3
@syrena_elektro: spora ilosc moto mi sie przewinela a do z1000 mialem sentyment. Jezdzilem nim przed wyjazdem za granice. Za granica tez na codzien kupilem Zeta i po powrocie jako ktores moto tez sie trafil :) teraz potrzebuje moto do jezdzenia na codzien a torowke na weekendy i pomyslalem ze Zet idealnie sie sprawdzi na przebiegu 100-150km dziennie
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier
Autor
17.06.2016, 19:45:18 via iOS
  • 3
@syrena_elektro: lzejsze moto mam do z-----------a :) ludzie narzekaja na to ze stalowa waga i ciezkie moto ale dla mnie jest mega poreczne. Wymiarami tez mi pasuje bo teraz wszystko takie filigranowe. Nie widze zbytnio alternatywy zwlaszcza ze Kawasaki jest mi najblizsze

@urwis69: ja rozwazam nowszy model tylko ze wzgledu na brak ladnych 03-06. 90% zajechane.
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier 27.03.2016, 21:17:03 via iOS
  • 44
Przewietrzylem dzis 30-latka. Pierwsza jego podroz po ponad 10 latach stania i kilku miesiacach przywracania do sprawnosci #motocykle
Domier - Przewietrzylem dzis 30-latka. Pierwsza jego podroz po ponad 10 latach stania...

źródło: comment_RAMg2VA4NtH2CWEcssgLQrM67ywXxMA6.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kalboy92
kalboy92
28.03.2016, 07:14:49
  • 2
@Domier: masz więcej zdjęć tego sprzętu?
Najlepiej przed i po remoncie :)
  • Odpowiedz
barteck
barteck
28.03.2016, 08:02:14
  • 2
@Domier: miałem Ci ja kiedyś gpxa... Poczciwe kawałsraki ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiłem jak miało 35000 mil, sprzedałem jak miało 62000 mil. Ile to się o jeździłem ;)
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier 06.11.2015, 15:49:48 via iOS
  • 1
Co ten język to ja nie...
Domier - Co ten język to ja nie...

źródło: comment_D0ebFzz87efWYIkqe7wX8BkIiSWSgjpw.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazyleuszek
bazyleuszek
06.11.2015, 16:00:21
  • 0
@Domier: pomaluj paznokcie na zolto, nie brzmialoby tak egzotycznie
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier 06.11.2015, 13:07:10
  • 1
@laptopygdynia: http://allegro.pl/dell-e6220-i5-2-5ghz-128ssd-hdmi-win7-3miasto-fv23-i5752945552.html
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domier
Domier
Domier 04.10.2015, 16:22:02 via iOS
  • 8
Wzialem sie za jesienne porzadki. czekam na spora dostawe z usa tak wiec kolekcja troche sie powiekszy. Gdyby komus zalegalo cokolwiek do NES'a to chetnie odkupie. Preferowane NTSC

#nintendo #nes #retro #konsole
Domier - Wzialem sie za jesienne porzadki. czekam na spora dostawe z usa tak wiec kol...

źródło: comment_P9xvZKhFwmzcP49m3TXTHJalkTsfy1Kx.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pacjent
Pacjent
04.10.2015, 16:23:27
  • 0
@Domier: Bogacz je*&ny.
  • Odpowiedz
Goofas
Goofas
05.10.2015, 14:44:45 via Android
  • 0
@Domier: zazdrooo
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier 11.02.2015, 11:30:31
  • 3
Mirky z elektryki jestem noga totalna tak wiec prosze o proste wyjasnienie.

z akumulatora ( w motocyklu ) chce zasilic swiatlo przod i tyl ( led'y, tyl ze swiatlem stop )

domyslam sie ze powinienem dac jakis przekaznik/bezpiecznik? jezeli tak to na plusie czy masie? bezposrednio za aku? Instalacja bez zadnego ladowania, w sumie dzialajaca niezaleznie od moto tak wiec musze zrobic prosta wiazke.

#elektryka #amator #kableboners
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dm0wsk1
dm0wsk1
11.02.2015, 11:31:16
  • 3
@Domier: na plusie
  • Odpowiedz
Wyrewolwerowanyrewolwer
Wyrewolwerowanyrewolwer
11.02.2015, 11:40:21
  • 2
@Domier: Bezpiecznik nie zaszkodzi raczej. Przekaźnik może być, jeżeli chcesz mieć jakiś włącznik. Ew. wystarczy sam włącznik wpięty w obwód.
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier 10.02.2015, 09:34:31
  • 59
chwale sie! radosc mnie rozpiera bo w koncu moto poskladane do konca. Troche to trwalo ale warto. Czeka juz na pierwsza przejazdzke tylko pogoda troche stopuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle #supermoto #ktm
Domier - chwale sie! radosc mnie rozpiera bo w koncu moto poskladane do konca. Troche...

źródło: comment_ARrk84U4QLcN7C2IJBbcnn7hYiFDVsAi.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....1
n.....1
konto usunięte 10.02.2015, 09:40:38
  • 1
a to nie jest excz homo?
  • Odpowiedz
Domier
Domier
Domier
Autor
10.02.2015, 13:06:20
  • 1
@test12345: jezeli nie przeraza Cie wymiana oleju co ok 500km, regulacja zaworow co druga wymiane i ogolnie spore koszty utrzymania to do 15k fajne sm kupisz wyczynowe. Jezeli chcesz cos mniej problematycznego przejrzyj forum.supermoto.pl sporo tematow co wybrac i nie wpieprzyc sie w ciagle serwisowanie

@heedefed: zawieszenie przerobione pod sm, tyl amor akcesoryjny pod sm, sprzeglo antyhopping, kola to wiadomo, hebel przod beringer + 310mm i mnostwo mniejszych
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.06.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.06.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking