Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam miniserie #motocykloweminy
Moze komus z tagu #motocykle zaoszczedze km i czasu ktore ja stracilem.
Zatem przestrzegam/informuje:

http://olx.pl/i2/oferta/kawasaki-z1000-CID5-IDfN7JD.html

Mialem kilka Z1000 tak wiec wiedziałem na co patrzec...
Specjalnie wybralem drozszego z1000 z tego rocznika bo nie mam czasu jezdzic ogladac padak.

-wersja usa
-cieknie z uszczelki pokrywy zaworow (standard, spodziewalem sie)
-sporo odpryskow na ogonie
-bak malowany, byl zielony widac pod korkiem
-prawy zacisk wyglada mi na malowany, ma wyraznie inny odcien
-wydechy hmm sporo plam i syfu na nich
-opona tyl do wymiany czyt. spalona do drutow nie da rady na niej wrocic tak wiec odbior tylko bus/przyczepa (sprzedajacy opusci na opone)
-sprzeglo grzechocze
-polka gorna mocno wytarta

wiecej nie chcialo mi sie ogladac.
Moze komus zaoszczedze czasu.
  • 13
@syrena_elektro: spora ilosc moto mi sie przewinela a do z1000 mialem sentyment. Jezdzilem nim przed wyjazdem za granice. Za granica tez na codzien kupilem Zeta i po powrocie jako ktores moto tez sie trafil :) teraz potrzebuje moto do jezdzenia na codzien a torowke na weekendy i pomyslalem ze Zet idealnie sie sprawdzi na przebiegu 100-150km dziennie
@urwis69: nie wiem czym jeździłes wcześniej. Ja miałem sv650, a teraz dużego zeta sx i różnicy przy przesiadce nie czułem zbytnio, aczkolwiek 40 kg musi być gdzieś czuć. wyszło to na torze gdzie dużo ciężej jest przerzucić szybko motocykl z jednej strony na drugą. Ale i tak bym nie zamienił już, wygodny się zrobiłem chyba :p chociaż po ostatniej przejazdzce kumpla f4i, gdzie czułem się jak na rowerze z możliwością nieograniczonego