#mecz myślałem, że będzie chociaż remis, z City. Niestety Odobert, Son, Tel i Sarr, nie potrafią kończyć, a nasza obrona nie potrafi bronić i gdyby nie Vicario, to byłoby więcej niż 0:1. Tak czy siak, ten mecz nie zdecyduje o utrzymaniu w PL, więc Focus na LE. #tottenham

MrFryteczka














