Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DeMax

DeMax

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5644
  • Znaleziska 952
  • Mikroblog 4692
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 27

4480

My tu gadu-gadu a ropa tanie.

My tu gadu-gadu a ropa tanie.

Najtańsza od czasu wojny cena baryłki Brent poniżej 80 dolców. Stanowisko ORLEN ?

pulutlukas
z
wykop.pl
dodany: 06.12.2022, 19:15:47
  • 199
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
DeMax
DeMax 06.12.2022, 21:09:57 via Android
  • -6
@Anox ok, tylko że za 1h pracy w DE kupie 7l litrów a pracuje na magazynie.
DeMax
DeMax 06.12.2022, 21:13:59 via Android
  • -1
@Chris_Karczynski no dzisiaj byłem na Shell i 1,75 bez centa
Loyalis
Loyalis
11.11.2022, 19:46:26
  • 296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 11.11.2022, 21:31:49 via Android
  • 8
@Kempes A mówiono że tak będą kacapskie sołdaty witane w Kijowie. Coś nie pykło
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax 11.11.2022, 20:21:26 via Android
  • 0
#hbomax
Jestem w Niemczech i siostra poratowała hasłem do HBO max, jednak jak chce się zalogować na telefonie to nie mogę bo wyskakuje że w DE jeszcze usługa nie dostępna i elo, jednak na lapku to już bez problemu przechodzę do strony z logowaniem i się loguje. Macie jakieś pomysły jak na telefonie przejść? Bo po kliknięciu sign in przerzuca mnie do google Play aby pobrać apke której nie ma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax
Autor
11.11.2022, 20:34:52 via Android
  • 0
@Ricostyczny myślisz Pan że Opera starczy?
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax
Autor
11.11.2022, 20:46:06 via Android
  • 0
Ja właśnie ściągnąłem te Nord vpn i nie działa
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax
Autor
11.11.2022, 20:46:32 via Android
  • 0
Łącze że że niby jestem w PL i dalej nic, przerzuca mnie do sklepu Google
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax
Autor
11.11.2022, 20:59:45 via Android
  • 0
@Flyhaba wiesz co, no nie wymyślam po co miał bynto robić? Ale naprawdę ani Nord ani ekspres ani ten wyżej darmowy mirasa nie ogarniają tematu.
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax
Autor
11.11.2022, 21:02:15 via Android
  • 0
A co zabawne lapek był podłączony do tego samego adresu IP, więc dlatego zdziwiony jestem
  • Odpowiedz
JacquesSpermiage
JacquesSpermiage
JacquesSpermiage
10.11.2022, 22:28:02
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 10.11.2022, 22:28:34 via Android
  • 0
Też żałuję Xd
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax 10.11.2022, 22:31:19 via Android
  • 0
Ale na FB siedzę cicho, i widzę te wysrywy dalej, tylko rzadziej. Ale są
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax 11.11.2022, 20:26:59 via Android
  • 0
@ish_waw nie wiedziałem.o takim czymś, nooo ciekawe ciekawe
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
11.11.2022, 09:58:45
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 11.11.2022, 10:34:23 via Android
  • 0
@wjtk123 wspieram Ukrainę, ale... xD
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax 11.11.2022, 10:45:21 via Android
  • 0
Przepraszam, skrót myślowy. Chodzi mi o to że za każdym razem jak wojsko Ukraińskie odnosi jakiś sukces to pojawiają się trole które negują mówiąc że: 1) dopiero się zacznie
2) to taktyczny odwrót
3) doborowe wojska dopiero docierają na linie frontu
4) uwaga putler ma atom
  • Odpowiedz
G.....r
konto usunięte 10.11.2022, 22:40:46 via Android
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 10.11.2022, 22:41:39 via Android
  • 9
Spokojnie, właśnie dostają instrukcje i koło 12 zacznie się wysryw do potęgi entej.
  • Odpowiedz

341

Polska oczami profesora Akademii Dyplomatycznej MSZ Rosji

Pokaż treści 18+

Polska oczami profesora Akademii Dyplomatycznej MSZ Rosji

Chciałabym podzielić się podcastem skupiającym się na artykule profesora Akademii Dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji, w którym roztacza wizję zakusów imperialnych Polski, która planuje wchłonąć zachodnią Ukrainę. Artykuł pochodzi z prasy branżowej, co tylko dodaje pikanterii.

Andromeda_YT
z
youtube.com
dodany: 05.11.2022, 14:24:42
  • 33
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
DeMax
DeMax 05.11.2022, 18:01:48 via Android
  • 12
http://www.wielkarzeczpospolita.net/
DeMax
DeMax 05.11.2022, 19:53:38 via Android
  • 0
@onenice Gdy byłem w gimnazjum to czytaliśmy tam informacje czy felietony, i swego czasu dużo zabawy ta strona nam dostarczała.
yosemitesam
yosemitesam
12.10.2022, 18:16:12
  • 933
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 12.10.2022, 19:41:22 via Android
  • 0
@PiersKurczaka a przy lądowaniu? Bo od góry to też się narusza przestrzeń danego kraju. Nie wiem.... Za dużo myślenia... (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax 12.10.2022, 19:49:09 via Android
  • 0
@DeMax no bo jak to? Na przykład strefa powietrzna Czech jest 10km w górę? Tak? Gdzie jest granica między tym co czeskie a tym co "wszystkich"? Koleś w rakiecie lądując np. w Libercu to nie będzie miał odprawy paszportowej więc go to nie obowiązuje.
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax 13.10.2022, 06:46:20 via Android
  • 0
@Polinik XD no bo co innego, ebane urzędniki
  • Odpowiedz
B.....n
B.....n
konto usunięte 09.10.2022, 19:52:08
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 09.10.2022, 20:53:49 via Android
  • 0
@BayzedMan tylko tak myślę, że Ukr za długo była w strefie wpływów Rziji. I jeśli nawet coś mieli to pewnie zostało sprzedane czy wywiezione np dla Owsiaka xd
Oczywiście liczę na to że mają i to będzie wystarczający straszak na pomysły debili z Kremlu
  • Odpowiedz
MichelDeProteina
MichelDeProteina
08.10.2022, 20:37:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 08.10.2022, 21:53:32 via Android
  • 1
@mroczny_dzyndzel oby wisiał, ale w Hadze
  • Odpowiedz
K.....k
K.....k
konto usunięte 02.10.2022, 03:32:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1662
K.....k

źródło: comment_1664681560Q19v2mlHPxAW5JuH1yca7L.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 02.10.2022, 11:56:24 via Android
  • 0
Gorzej jak w mały palec u nogi przyk* to już jest apogeum.
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax 30.09.2022, 09:45:57 via Android
  • 0
#wedkarstwo
Jak nazwać to coś? Spiner?
DeMax - #wedkarstwo
Jak nazwać to coś? Spiner?

źródło: comment_1664531157brWnhIHMd6UfZJIoqpBA7L.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax
Autor
30.09.2022, 09:49:17 via Android
  • 1
Dziękuję Panowie.
Temat uważam za zamknięty.
  • Odpowiedz
sipcabej
sipcabej
sipcabej
30.09.2022, 08:30:01
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 30.09.2022, 08:33:34 via Android
  • 0
Najpierw chciał bym z nim porozmawiać, aby zobaczyć czy sam w te bzdury wierzy. I czy naprawdę życie ludzie dla niego nie jest ważne oraz czy tylko liczą się cele do zrealizowania... Czy naprawdę jest tak wyprany z emocji do swoich. Ja nie rozumiem tego
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax 30.09.2022, 08:34:24 via Android
  • 0
A potem szubienica
  • Odpowiedz
galgal
galgal
14.09.2022, 17:25:45
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 14.09.2022, 22:25:13 via Android
  • 0
@galgal u mnie na wyspach bardzo często i popularne jest to stwierdzenie, o ruskim guwnie. Oczywiście są osoby którym to przeszkadza i mówią toporne ale, synek jak to szloooo (ale to promil)
  • Odpowiedz

584

Białorusin z Warszawy szerzy nienawiść do Ukrainy i propagandę antyukraińską

Pokaż treści 18+

Białorusin z Warszawy szerzy nienawiść do Ukrainy i propagandę antyukraińską

Niemal każdy jego filmik z kanału "Dostawcy Wrażeń" jest nacechowany nienawiścią do Ukrainy, potrafi wręcz publikować filmiki oczerniające Ukraińców mieszkających w Polsce z innych kanałów. Gość podobno pochodzi z Białorusi. Podpisuje się jako @arciom_dubski

aleksc
z
youtube.com
dodany: 12.09.2022, 13:18:16
  • 134
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    bialorus
DeMax
DeMax 12.09.2022, 18:17:43 via Android
  • -1
@aleksc uff mam chwilę aby obejrzeć jego twórczość, zanim spadnie z rowerka ten jakże zatroskany o los polski kacap ha tfu!
DrumnBassArena
DrumnBassArena
12.09.2022, 11:10:32
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 12.09.2022, 12:34:08 via Android
  • 1
@siddhariha-cautama o chłopie, nawet ja tak naszego języka nie kaleczę
  • Odpowiedz
DeMax
DeMax 12.09.2022, 12:36:18 via Android
  • 1
Nic a nic
  • Odpowiedz
levzor
levzor
11.09.2022, 12:00:01
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeMax
DeMax 11.09.2022, 12:02:10 via Android
  • 0
LiveUAmap w ogóle pokazuje że tam już nie ma Ruskuf
  • Odpowiedz

1993

Karzeł gotuje bigos ze złości. Ceny gazu dalej lecą w dół, dzisiaj -13%

Pokaż treści 18+

Karzeł gotuje bigos ze złości. Ceny gazu dalej lecą w dół, dzisiaj -13%

Na nic groźby zbrodniarza, ceny gazu w Europie nadal spadają. Jeżeli Europa przetrwa zimę, karzeł nie będzie miał już czym szantażować Europy.

konto usunięte
z
theice.com
dodany: 07.09.2022, 18:03:48
  • 156
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    europa
  • #
    gaz
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
DeMax
DeMax 07.09.2022, 18:44:17 via Android
  • 75
@Aleale2 W ogóle to jak by miało to wyglądać? Tak pytam czysto hipotetycznie. Tak jak na ich filmie od Gazprom? Co oni zrobili bym z tym nadmiarem? Musieli by pozamykać odwierty, ludzie by stracili pracę... Ale oni są krótkowzroczni.
DeMax
DeMax 07.09.2022, 19:11:58 via Android
  • 2
@neizd https://www.dailymail.co.uk/news/article-11185617/Gazprom-releases-sinister-video-showing-worker-turning-gas-supplies-Europe-freezing.html#v-2302009334335322239

Tam kilka linijek w dół.
DeMax
DeMax 07.09.2022, 21:22:27 via Android
  • 0
@ZbawcaMirko oby
DeMax
DeMax 07.09.2022, 21:24:58 via Android
  • 0
@neizd znaczenie Niemców jest flash wysokie i będzie, tak uważam. Ale niech im się d--y trzęsą
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • Strona 7 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.05.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking