Mireczki jak to teraz jest wczoraj byłem szczepiony jakbym dostał jakiejś tam gorączki powyżej 37.6 a chciałbym wejść na mecz Lecha kupiłem już wejściówki to jak pokaże karteczkę że wczoraj byłem szczepiony to wpuszcza czy nie ma już pomiaru temperatury przed bramka #ekstraklasa
Nadalem paczkę w sobotę wieczorem przez paczkomat a więc kurier powinien już ją wyciągnąć mimo wszystko ciągle mam status nadano przez paczkomat jak u was to wygląda jak w ten sposób nadajecie paczki ile średnio czekacie na wyciągnięcie paczki przez kuriera #inpost
@OCIEBATON: W ogóle to co gra isner na serwisie to nie ma na tą chwilę lepszego zawodnika w serwowaniu karlovic nie te lata a Opelka lekko gorzej serwuje chociaż się zrobił bardzo mobilny jak ostatnio ogladalem
Mi chodziło bardziej pod kątem asów zgodzę się Opelka ma ciężki do odbioru i dwójka zawsze wali te kickowane serwisy ciężkie do odbioru w Rzymie to świetnie funkcjonowało ale w asach ostatnimi czasy jednak lepszy był Isner
"Ambasador został poproszony o opuszczenie Białorusi w ciągu 24 godzin. Cały personel dyplomatyczny i administracyjno-techniczny ambasady został również poproszony o opuszczenie Białorusi w ciągu 48 godzin. Zostać na miejscu ma jeden pracownik administracyjno-techniczny, który zajmie się budynkiem".
@zjerycha: Bo sie niemiecka policja w------a jakies 3lata temu i razem z europolem gnoja Handel internetowy i darknetowy Jak tylko moga. Najpiekniejszy dreammarket zamkneli i otwierali sami podobne, aby wychwytywac handlarzy
- Nasza współpraca produkcyjna i licencyjna z Netflixem to jedna kwestia, a druga to „netfliksowski" sposób konsumpcji mediów. Uważam, że jest przyszłością i bardzo dużą szansą dla Telewizji Polskiej. Chcemy mieć quasi netfliksowską ofertę konsumpcji mediów - zapowiada Jacek Kurski, prezes TVP.
zawiesiliśmy możliwość gry w fifa ultimate team na tym urządzeniu Rozumiem że na wszystkie konta które były używane jest perm ??? Sprzedawałem trochę monet ale bana dostałem może max raz na rynek . Próbowałem logować się na web spoiw ale tam mi się kółko kręci i kręci a nie mam narazie jak sprawdzić czy na innej konsoli konto zadziala #fut
@Dazed: wydaje mi się, że widziałem podobny wpis na reddicie i konta były poblokowane do czasu zalogowania się na nie z innej konsoli. Ban na urządzenie rzecz jasna zostawał.
Mam dylemat. Nie wiem kogo wybrać na napad. Kupiłem Butragueno 87 ale nie jestem przekonany do jego niskiego wzrostu małej siły i 3* sztuczek. Myślę nad zmianą na Torresa 88 albo Sukera 90 (miałem 87 i był spoko). Co byście polecili? Pograć jeszcze butragueno i się do niego przekonać, bo mało nim grałem czy zmienić? #fut
@RzK1985: grałem długo torresem mid na poziomie 1 dr i w lw miał średnia goli gdzieś 1.8 po 200 meczach zawodnik zajebisty jak się gra z kontry główki też genialne lepsze od Ronaldo tylko podania kuleja
To co wydarzyło się w Pabianicach, SKANDAL przez duże S!!! Można by powiedzieć takie czasy nastały, że szpitale nie przyjmują pacjentów ze względu na koronawirusa. Duża liczba zgonów nie jest spowodowana bezpośrednio przez COVID-19 tylko przez "okrojony" stan służby zdrowia...
Panowie Jaja jak berety Wczoraj trafilem Davies z druzyny roku w paczce za 50k od razu nie zastanawiajac sie sprzedaje bo nie bardzo pasuje mi do skladu ale karta ogolnie mega wiec wystawielm poszedl za 2.4 miliona dzisiaj wchodze na konto a tutaj ze kupilem monety i zabrali mi wszystkie :D cos da sie z tym zrobic czy juz przepadlo ? #fut
Warto do tego składu zrobić Cannavaro z SBC za Ramosa? Mam w klubie jakieś 200k około 20 kart ovr +85 i się zastanawiam czy go robić czy czekać na jeszcze inne SBC? #fut
#ekstraklasa