Wpis z mikrobloga

Panowie Jaja jak berety Wczoraj trafilem Davies z druzyny roku w paczce za 50k od razu nie zastanawiajac sie sprzedaje bo nie bardzo pasuje mi do skladu ale karta ogolnie mega wiec wystawielm poszedl za 2.4 miliona dzisiaj wchodze na konto a tutaj ze kupilem monety i zabrali mi wszystkie :D
cos da sie z tym zrobic czy juz przepadlo ?
#fut
  • 11
@bart0sz: platforma pc jak oni to wykrywaja ? w ciagu faktycznie 2h z 100k zrobilem 2.6 miliona dzis wstalem zadowolony a tu komunikat ze zabieraja wszystko xD i wez czlowieku graj w ta gre
@Ney2k: #!$%@? wie jak działa ich bot. 2 miesiące temu przelałem w ciągu 3h 800k na kartach specjalnych vidala i perisica i 0 bana. Na tym samym koncie 3tyg temu kupiłem fifa pointsy przez google play na telefonie za 400zł mając podpiętą kartą bankomatową, pootwierałem paczki trafiając szrot, a następnie poprosiłem o refunda xD zwrócili mi normalnie hajs, w grze 0 bana, 0 czyszczenia monet, żadnego ostrzeżenia, nic. Więc chyba po
@Ney2k: Niestety ale już nie odzyskasz monet, choć z ciekawości sprawdź czy masz dostęp do rynku transferowego. Generalnie to albo zerują monety, albo je zostawiają i blokują rynek na koncie. Bejot miał podobne przygody na PC - https://youtu.be/bgsjRkcGgb8 żadne tłumaczenia, czy to że regularnie wbija Top 100 nie pomogły.