Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dax13

Dax13

Dołączył 13 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5481
  • Znaleziska 61
  • Mikroblog 5420
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 66
Dax13
Dax13 30.12.2019, 09:55:39
  • 0
korzystał ktoś z opcji 30 dniowego okresu na zwrot? nie robią problemów z oddaniem kasy?
#gearbest
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eredin
Eredin
30.12.2019, 10:09:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dax13: Jeżeli nie otworzyłeś opakowania i mogą wysłać komuś innemu jako nowy to oddadzą na luzie
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 14.12.2019, 15:52:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Udało się komuś zablokować reklamy na Xiaomi Mi Mix 2S na Romie miuipolska?

#mix2s #android
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dax13
Dax13 08.12.2019, 11:12:34
  • 0
Dejcie kod.
Może być nawet dla nowych (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@PizzaPortal #pizzaportal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dax13
Dax13 01.12.2019, 18:16:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#inpost
Da się przekierować paczkę kurierską do paczkomatu?
Dostałem maila z inpostu z linkiem do przekierowania, ale tam można przekierowac tylko do sąsiada
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dax13
Dax13
Autor
01.12.2019, 18:24:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matpiotr: strona inpostu mówi co innego (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Dax13 - @Matpiotr: strona inpostu mówi co innego (╯°□°)╯︵ ┻━┻

źródło: comment_lJSwPAgOfGKiQ8CNBnXGQ1XrR6qi4PC3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
E.....a
konto usunięte 01.12.2019, 18:29:08 via Android
  • 0
@Dax13 Jeśli w tym linku możesz przekierować tylko do sąsiada, to możesz tylko do sąsiada. To gdzie można przekierować zależy od usługi wykupionej przez nadawcę albo od wagi paczki.
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 18.10.2019, 18:53:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ma ktoś problem z wolnym pobieraniem apek że sklepu play po najnowszej aktualizacji xiaomi.eu?
#xiaomi #miui10 #mix2s
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dax13
Dax13 01.10.2019, 17:08:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy alior wprowadził jakieś nowe opłaty za powiadomienia sms? Wczoraj stargalo mi opłatę z konta pod tytułem: pobranie opłaty okresowej za powiadomienia sms
#aliorbank
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saojen
saojen
02.10.2019, 06:52:43
  • 0
mam to samo! wczoraj byłem w banku i zmieniałem konto na jakże osobiste. podobno gdzieś można to w aplikacji wyłączyć.. ale do tego żadnych szczegółów. wynika z tego ze wszystkim włączyli.. u mnie 30 gr
@edit: w tabeli opłat dla konta jakże osobistego to 50 gr...

@Dax13: jak dasz radę to wyłączyć daj znać!
  • Odpowiedz
AliorBankSA
AliorBankSA
02.10.2019, 08:08:07
  • 0
Opłaty za smsy automatyczne - niezlecone przez klientów - naliczyły się błędnie. Jeżeli w Twoim przypadku pobraliśmy opłatę za sms, który nie został przez Ciebie zlecony, otrzymasz wkrótce zwrot na konto.
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 17.09.2019, 12:36:40
  • 0
Szukam routera mobilnego do samochodu. Głównie zależy mi na tym aby włączał się po podaniu napięcia. Jest coś innego oprócz Huawei CarFi, bo nie chcę aby mi router wystawał z gniazda zapalniczki.
#sieci #motoryzacja #routery #siecikomorkowe
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dax13
Dax13
Autor
17.09.2019, 12:59:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BooB: @RobaxX: no mi właśnie chodzi o tańsze rozwiązanie. Wystarczyl by mi uzywany mobilny routerek wrzucony do schowka, no ale nie chce mi się go za każdym odpaleniem samochodu ręcznie załączać
  • Odpowiedz
Mirek_Official
Mirek_Official
17.09.2019, 16:05:37 via Android
  • 0
@Dax13 https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/smart-car
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 02.09.2019, 07:03:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, czy podczas deszczu park funkcjonuje normalnie? Bo wybieram się w tym tygodniu z daleka i widzę że nadają opady deszczu a do przejechania mam 400km więc szkoda było by zobaczyć tylko zamkniętą bramę na wejściu (╯︵╰,)
#energylandia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelSynTadeusza
PawelSynTadeusza
02.09.2019, 19:01:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dax13: byłem we wtorek, jak leje jest ok, jak burza włączają
  • Odpowiedz
piotrr_
piotrr_
piotrr_
03.09.2019, 10:33:03
  • 1
@Dax13: Wczoraj chyba od świtu padało - normalnie park się otworzył. Koło 15.30 zaczęła się istna ulewa - park działał normalnie do godziny zamknięcia (18.00). Więc raczej się nie masz co martwić.
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 09.08.2019, 21:33:11
  • 0
Gdzie najlepiej kupić baterię do Redmi 4X? Te z Allegro opisane jako ORYGINALNE za 30zł tak średnio za mną przemawiają...
#xiaomi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rybak_fischermann
rybak_fischermann
09.08.2019, 21:47:17
  • 1
@Dax13: http://dragon-tt.com/xx.aspx?id=1120
  • Odpowiedz
SwiatBaterii
SwiatBaterii
12.08.2019, 06:58:02
  • 0
@Dax13: kiedyś testowaliśmy i pisaliśmy na blogu o tych "oryginalnych" z Allegro. Nie warto :)
https://blog.swiatbaterii.pl/wymiana-baterii-w-telefonie/
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 16.07.2019, 10:54:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Są jacyś Mirkowie z #radom?
Może mi ktoś powiedzieć czy parking przy dworcu PKP jest płatny w weekendy?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dax13
Dax13
Autor
16.07.2019, 11:13:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aksal89: a można bilety dzienne lub dwudniowe czy to nalicza godzinowo wszystko?
  • Odpowiedz
aksal89
aksal89
16.07.2019, 11:33:50
  • 2
@Dax13: jest dobowy za 15 zeta. Teraz widzę, że nakłamałem - 7 dni w tygodniu od 6 do 22 jest płatne parkowanie https://echodnia.eu/radomskie/radom-na-dworcu-kupisz-bilet-postojowy-juz-tylko-w-parkometrze/ar/12427120

A ten darmowy Kolei Mazowieckich faktycznie jest zastawiony i trzeba dużo szczęścia.
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 25.06.2019, 13:46:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Używał ktoś może karty vodafone uk w Turcji? Bo ponoć działa roaming w pakiecie pay as you go
#turcja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dax13
Dax13 22.06.2019, 14:10:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z okazji upałów chciałem się pobawić starym zasilaczem ATX i ogniwem peltiera.
Jednak pojawił się problem z zasilaniem.
Ogniwo podpinam pod wtyczkę PCI-E zasilacza ATX która wg. tabliczki znamionowej ma dopuszczalną obciazalnosc 18A, więc jest to spory zapas jak na ogniwo które potrzebuje ok 5A. Jednak zasilacz uruchamia się tylko na ok 1 sekundę po czym się wyłącza.
Czym to jest spowodowane? Aktywuje się jakieś zabezpieczenie przeciążeniowe?
Gdy podpinam ogniwo na linię 5V
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartiprog
bartiprog
22.06.2019, 14:18:55
  • 2
@bartiprog: @Dax13:
bartiprog - @bartiprog: @Dax13:

źródło: comment_txJ1276ISkrafF7w1j309PdoQnUs6s7s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bocian3
bocian3
bocian3
22.06.2019, 14:20:58
  • 1
@Dax13: Zasilacze bez obciążenia potrafią płatać figle. Wepnij jeszcze coś do niego.
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 06.05.2019, 17:19:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak po wpisaniu numeru vin na stronie autodna mam taki wynik to znaczy że samochód nie był serwisowany w autoryzowanych serwisach?
Sprzedawca ma niby książkę serwisową, ale po wpisaniu vinu na autodna wychodzi że nie ma żadnych wpisów odnośnie historii auta

#motoryzacja #seat #autodna #vin
Dax13 - Jak po wpisaniu numeru vin na stronie autodna mam taki wynik to znaczy że sam...

źródło: comment_uWZSP2XNpoqO1HppbteFI5Z0GLMYBW4E.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avrice
avrice
avrice
06.05.2019, 19:01:35
  • 0
@Dax13: Jarek dobrze prawi. Jeśli masz blisko to możesz podjechać i sprawdzić historie w ASO. Jeśli tam było auto serwisowane powinna być dostępna historia wraz z przebiegami i informacjami o wymianach eksploatacyjnych lub gwarancyjnych. Często jak pogadasz dobrze, to takie sprawdzenie w ASO da się ogarnąć za darmo:)
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny
07.05.2019, 01:28:17
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

Dax13
Dax13 29.04.2019, 09:24:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest jakiś serwis IPTV w którym można wykupić pakiet przez premium sms?
#iptv
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dax13
Dax13
Autor
30.04.2019, 09:15:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johnmorra: no chodzi mi o to żeby spożytkować kasę którą mam na koncie prepaid a taki pakiet tv by mi się przydał raz na jakiś czas
  • Odpowiedz
johnmorra
johnmorra
johnmorra
30.04.2019, 09:17:15 via Android
  • 0
@Dax13

Hmm to nie wiem. Moze do supportu do nich napisz. Albo wyslij smsa na loterie w rmfie :p
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 28.04.2019, 08:12:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak dostałem informację że moja paczka opuści dzisiaj (tj. W niedzielę) paczkomat o godzinie 13 bo mija czas odbioru to od razu jest blokowana o tej godzinie? Bo wątpię że ją ktoś zabierze w niedzielę
#inpost #paczkomaty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cukrowydamian
cukrowydamian
28.04.2019, 08:18:04 via Android
  • 0
Zaczaj się koło paczkomatu i obserwuj
  • Odpowiedz
MichalQ20
MichalQ20
28.04.2019, 10:15:15 via Android
  • 2
@Dax13 skrytka nie jest blokowania. Teraz rozpoczyna się wyścig, kto będzie pierwszy, ty lub kurier ten wyciągnie paczkę.
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 23.04.2019, 07:44:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy zakupy w strefie bezcłowej muszą mi się zmieścić do bagażu podręcznego i spełniać limit wagowy, czy mogę je sobie spakować w oddzielną siatkę / reklamówkę i wnieść do samolotu?
#ryanair
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murzyniasty
murzyniasty
murzyniasty
23.04.2019, 07:53:00 via Android
  • 1
Możesz w oddzielną siatkę.
  • Odpowiedz
BiesONE
BiesONE
BiesONE
23.04.2019, 08:22:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dax13: przecież strefę bezcłową masz po odprawie czyli już po dążeniu bagażu, poza Tym w tej strefie wszystkie sklepy pakują do swoich reklamowek i na lajcie wnosisz wszystko do samolotu oddzielnie
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 20.04.2019, 11:45:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#smiesznykotek #heheszki #takaprawda
Dax13 - #smiesznykotek #heheszki #takaprawda

źródło: comment_opvtjsCrCfcCHCh5YjoTaDMk6xfW0seR.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hu-nows
hu-nows
20.04.2019, 13:33:10
  • 1
@Dax13:
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 08.04.2019, 07:40:19
  • 0
Mircy, mam podpięty do routera dysk twardy na USB i na moim PC z Windows 10 pokazuje się w lokalizacjach sieciowych, mogę przeglądać wszystkie foldery, kopiować ale nie mogę nic z dysku usunąć.
Problem jest tylko na windzie 10 bo na innym PC z Windowsem 7 mogę bez problemu usuwać pliki z tego dysku sieciowego.
Jak to ogarnąć na Windows 10?
#windows #windows10 #informatyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dax13
Dax13
Autor
08.04.2019, 08:05:58
  • 0
@cysiekw: użytkownik z prawem zapisu do dysku to admin
  • Odpowiedz
cysiekw
cysiekw
08.04.2019, 08:08:32
  • 0
@Dax13: dodajesz użytkownika i jego hasło oraz lokalizacje zasobu w poświadczeniach https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4026814/windows-accessing-credential-manager
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 06.04.2019, 11:34:20
  • 1
Próbował może ktoś odpalić zremasterowaną wersję Borderlands GOTY Enhanced na monitorze 144HZ? U mnie po ustawieniu w opcjach gry rozdzielczości FullHD i 144Hz ustawiania się nie zapisują :(
#borderlands #pcmasterrace
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yojo2
yojo2
06.04.2019, 11:36:25
  • 1
@Dax13: sam nie testowałem, ale na Reddicie widziałem z tym wątek i podobno ustawienie się zapisuje, tylko źle wyświetla w opcjach. Sprawdź, czy na pewno nie działa 144Hz.
  • Odpowiedz
keton22
keton22
06.04.2019, 11:37:40
  • 1
@Dax13: ja odpaliłem. Na dzień dobry launcher powiedział mi że nie spełniam wymagań, potem gra uparcie przestawiała się na low. Ale da się ręcznie ustawić i śmiga tylko przy każdym uruchomieniu jest reset do low, 60hz i najniższej rozdzielczości. Czekam na patcha zwłaszcza że gra ma jakiś memleak i fpsy spadają im dłużej jest odpalona.
  • Odpowiedz
Dax13
Dax13 09.03.2019, 14:20:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Przewracają się bo się nie żegnają przed skokiem
#skoki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Strona 18 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking