#inpost Da się przekierować paczkę kurierską do paczkomatu? Dostałem maila z inpostu z linkiem do przekierowania, ale tam można przekierowac tylko do sąsiada
@Dax13 Jeśli w tym linku możesz przekierować tylko do sąsiada, to możesz tylko do sąsiada. To gdzie można przekierować zależy od usługi wykupionej przez nadawcę albo od wagi paczki.
Czy alior wprowadził jakieś nowe opłaty za powiadomienia sms? Wczoraj stargalo mi opłatę z konta pod tytułem: pobranie opłaty okresowej za powiadomienia sms #aliorbank
mam to samo! wczoraj byłem w banku i zmieniałem konto na jakże osobiste. podobno gdzieś można to w aplikacji wyłączyć.. ale do tego żadnych szczegółów. wynika z tego ze wszystkim włączyli.. u mnie 30 gr @edit: w tabeli opłat dla konta jakże osobistego to 50 gr...
Opłaty za smsy automatyczne - niezlecone przez klientów - naliczyły się błędnie. Jeżeli w Twoim przypadku pobraliśmy opłatę za sms, który nie został przez Ciebie zlecony, otrzymasz wkrótce zwrot na konto.
Szukam routera mobilnego do samochodu. Głównie zależy mi na tym aby włączał się po podaniu napięcia. Jest coś innego oprócz Huawei CarFi, bo nie chcę aby mi router wystawał z gniazda zapalniczki. #sieci #motoryzacja #routery #siecikomorkowe
@BooB: @RobaxX: no mi właśnie chodzi o tańsze rozwiązanie. Wystarczyl by mi uzywany mobilny routerek wrzucony do schowka, no ale nie chce mi się go za każdym odpaleniem samochodu ręcznie załączać
Mirki, czy podczas deszczu park funkcjonuje normalnie? Bo wybieram się w tym tygodniu z daleka i widzę że nadają opady deszczu a do przejechania mam 400km więc szkoda było by zobaczyć tylko zamkniętą bramę na wejściu (╯︵╰,) #energylandia
@Dax13: Wczoraj chyba od świtu padało - normalnie park się otworzył. Koło 15.30 zaczęła się istna ulewa - park działał normalnie do godziny zamknięcia (18.00). Więc raczej się nie masz co martwić.
Z okazji upałów chciałem się pobawić starym zasilaczem ATX i ogniwem peltiera. Jednak pojawił się problem z zasilaniem. Ogniwo podpinam pod wtyczkę PCI-E zasilacza ATX która wg. tabliczki znamionowej ma dopuszczalną obciazalnosc 18A, więc jest to spory zapas jak na ogniwo które potrzebuje ok 5A. Jednak zasilacz uruchamia się tylko na ok 1 sekundę po czym się wyłącza. Czym to jest spowodowane? Aktywuje się jakieś zabezpieczenie przeciążeniowe? Gdy podpinam ogniwo na linię 5V
Jak po wpisaniu numeru vin na stronie autodna mam taki wynik to znaczy że samochód nie był serwisowany w autoryzowanych serwisach? Sprzedawca ma niby książkę serwisową, ale po wpisaniu vinu na autodna wychodzi że nie ma żadnych wpisów odnośnie historii auta
@Dax13: Jarek dobrze prawi. Jeśli masz blisko to możesz podjechać i sprawdzić historie w ASO. Jeśli tam było auto serwisowane powinna być dostępna historia wraz z przebiegami i informacjami o wymianach eksploatacyjnych lub gwarancyjnych. Często jak pogadasz dobrze, to takie sprawdzenie w ASO da się ogarnąć za darmo:)
Jak dostałem informację że moja paczka opuści dzisiaj (tj. W niedzielę) paczkomat o godzinie 13 bo mija czas odbioru to od razu jest blokowana o tej godzinie? Bo wątpię że ją ktoś zabierze w niedzielę #inpost #paczkomaty
Czy zakupy w strefie bezcłowej muszą mi się zmieścić do bagażu podręcznego i spełniać limit wagowy, czy mogę je sobie spakować w oddzielną siatkę / reklamówkę i wnieść do samolotu? #ryanair
@Dax13: przecież strefę bezcłową masz po odprawie czyli już po dążeniu bagażu, poza Tym w tej strefie wszystkie sklepy pakują do swoich reklamowek i na lajcie wnosisz wszystko do samolotu oddzielnie
Mircy, mam podpięty do routera dysk twardy na USB i na moim PC z Windows 10 pokazuje się w lokalizacjach sieciowych, mogę przeglądać wszystkie foldery, kopiować ale nie mogę nic z dysku usunąć. Problem jest tylko na windzie 10 bo na innym PC z Windowsem 7 mogę bez problemu usuwać pliki z tego dysku sieciowego. Jak to ogarnąć na Windows 10? #windows #windows10 #informatyka
Próbował może ktoś odpalić zremasterowaną wersję Borderlands GOTY Enhanced na monitorze 144HZ? U mnie po ustawieniu w opcjach gry rozdzielczości FullHD i 144Hz ustawiania się nie zapisują :( #borderlands #pcmasterrace
@Dax13: sam nie testowałem, ale na Reddicie widziałem z tym wątek i podobno ustawienie się zapisuje, tylko źle wyświetla w opcjach. Sprawdź, czy na pewno nie działa 144Hz.
@Dax13: ja odpaliłem. Na dzień dobry launcher powiedział mi że nie spełniam wymagań, potem gra uparcie przestawiała się na low. Ale da się ręcznie ustawić i śmiga tylko przy każdym uruchomieniu jest reset do low, 60hz i najniższej rozdzielczości. Czekam na patcha zwłaszcza że gra ma jakiś memleak i fpsy spadają im dłużej jest odpalona.
#gearbest