Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko225
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dandy

Dandy

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1220
  • Znaleziska 199
  • Mikroblog 1021
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 8
Z.....k
konto usunięte 15.11.2019, 19:23:13
  • 1
#bieganie #ankieta

Biegam po 10km w sporej śląskiej aglomeracji, dookoła same "familoki" (takie stare budynki z cegły, gdzie pali się byle gównem/nieumiejętnie) i generalnie ilość syfu który wdycham jest ogromna.

Myślę nad maską przeciwsmogową, i ta ankietka pomoże mi dokonać wyboru.
Myślę np. nad Xiaomi Airwear
Z.....k - #bieganie #ankieta

Biegam po 10km w sporej śląskiej aglomeracji, dookoła...

źródło: comment_FyOcWqLWiyoyEoo4Q6yDUq1CKxwOsjlV.jpg

Pobierz

Maska antysmogowa podczas biegania:

  • Używam i sprawdza się świetnie 10.4% (8)
  • Używam z przymusu jednak komfort treningu spada 18.2% (14)
  • Nie używam - to pic na wodę 27.3% (21)
  • Nie używam, bo jest to niewygodne 33.8% (26)
  • Inne (komentarz) 10.4% (8)

Oddanych głosów: 77

  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 15.11.2019, 19:41:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zuchwaly_Pstronk: ja mam repsola Urban, filtr węglowy i HEPA. Gdyby nie fakt, że mam lekka brodę (przez co maska nie przylega do twarzy) i ogólnie jakoś słabo dopasowana jest - to byłoby ok. Więc nie kupuj w ciemno tylko idź do sklepu i przymierz
  • Odpowiedz
Dandy
Dandy 09.11.2019, 08:42:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
Jak w Maku zamawianie herbatę i dacie "personalizuj" to możecie wybrać wszystkie smaki i wtedy dostaniecie 5 torebek xD
#protip #mcdonalds
Dandy - Jak w Maku zamawianie herbatę i dacie "personalizuj" to możecie wybrać wszyst...

źródło: comment_mHNPzGFDHbyM8JJ9d9zYe5dKeygB2Pnw.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy
Autor
09.11.2019, 20:35:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Achuaz: ja dostałem wszystkie
  • Odpowiedz
Dandy
Dandy
Autor
09.11.2019, 20:54:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powiedz: z tego co wiem to nie
  • Odpowiedz
Dandy
Dandy
Autor
09.11.2019, 23:45:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Picasso7: w macu na świętokrzyskie w wwa?
  • Odpowiedz
Dandy
Dandy
Autor
12.11.2019, 22:25:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Achuaz: to niech naprawią xD według mnie można się kłócić - na zamówieniu są wszystkie.
  • Odpowiedz
Dandy
Dandy 09.11.2019, 08:39:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Halo! Przyznać się, która to?
#tinder
Dandy - Halo! Przyznać się, która to?
#tinder

źródło: comment_7z9iBKk7ZDDAT4yyBHUNSdk5scalnUWY.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....n
L.....n
konto usunięte 09.11.2019, 08:45:55
  • 2
@Dandy: raczej który to xD
  • Odpowiedz
K.....y
K.....y
konto usunięte 09.11.2019, 08:46:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Dandy: obstawiam kolejny projekt społeczny jakiegoś przegrywa
  • Odpowiedz
O.....a
O.....a
konto usunięte 08.11.2019, 17:49:04
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 08.11.2019, 18:13:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ozja: daj spokój, masz całe życie przed sobą. W twoim wieku też byłem przegrywem
  • Odpowiedz
Goglez
Goglez
08.11.2019, 16:51:01
  • 0
Pozwolę sobie zapytać raz jeszcze;
Mam monitor LG 34GK950F podłączony kablem DP i jedyna dostępna częstotliwość to 60Hz. Poprzedni monitor (ten sam model) miał do wyboru 120 i 144hz, a po wymianie tego nie mam. Wszystko to samo (kabel też), skąd ten problem?
Dwa razy usuwałem sterowniki z DDU, mam najnowsze, jakiś sterownik i program producenta monitora też instalowałem i nic. Monitor poprawnie wykrywa DP w wersji 1.4. Wyłączyłem komputer, podmieniłem monitory
Goglez - Pozwolę sobie zapytać raz jeszcze;
Mam monitor LG 34GK950F podłączony kable...

źródło: comment_uqDpSWKFeCgMusYdykuu1nI79YRT1YMH.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 08.11.2019, 16:56:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goglez: głupi pomysł, poszperaj może w ustawieniach monitora? Skoro jedyna zmienna to monitor - to tam bym szukał.
  • Odpowiedz
tomjar
tomjar
04.11.2019, 12:57:18
  • 1
#mieszkanie #nieruchomosci
czy to normalne ze szukajac mieszkania na sprzedaz posrednik mi odpisuje cos takiego?
Jutro o godz. XXXXXXX ades XXXX
Prosze wziasc ze soba dowod osobisty do spisania umowy posrednictwa.
Pozdrawiam

Czyli ze ja jako ogladajacy mieszkanie musze jakas umowe podpisac? ktos cos?...?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 04.11.2019, 13:03:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomjar: tak, chodzi o to że jak będziesz chciał je kupić to tylko przez pośrednika.
  • Odpowiedz
b.....o
b.....o
konto usunięte 31.10.2019, 21:49:32
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 31.10.2019, 22:05:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blablaelotrzydwazero: skąd jesteś?
  • Odpowiedz
Dandy
Dandy 31.10.2019, 22:08:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blablaelotrzydwazero: daleko :( chciałem cię wyciągnąć i pogadać.
  • Odpowiedz
Dandy
Dandy 31.10.2019, 22:21:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kevin_sam_w_piwnicy: ma rację, polać mu.
  • Odpowiedz
Burzuazja
Burzuazja
27.10.2019, 16:05:15 via Android
  • 0
Jeśli anulowalem coś kilka sekund po kupnie, to aliexpress mi to bezproblemowo zwróci?
Dziwna sprawa bo chciałem coś kupić za około 15 zł a nagle na końcu wyskoczyło mi ponad 200 zł... A niechcacy kliknąłem, pobrało kasę z konta i minute później to anulowalem na aliexpress
#aliexpress
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 27.10.2019, 16:35:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Burzuazja: nie zwrócą, miałem podobnie. To podstęp majfrenda. Za 2 tygodnie ci wyśle i odrzuci twoją prośbę o zwrot pieniążków. Powód: Item already sent
  • Odpowiedz
Dandy
Dandy 24.10.2019, 11:07:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, ktoś może polecić jakies fajne sosiwo do wszystkiego?
Kończę właśnie Dzikiego Billa Habanero X. Na ostrość spoko, mogłoby być lekko ostrzejsze.
Nic z dużą ilością octu, fajnie jakby były nuty hinduskie, mango? Curry?

#ostrezarcie #ostresosy
Dandy - Mirki, ktoś może polecić jakies fajne sosiwo do wszystkiego? 
Kończę właśnie ...

źródło: comment_gReX1XtWFoJEMKqSBs6oQ6eVClXciuw0.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy
Autor
24.10.2019, 11:49:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rdy: dzięki, kupiłem oba :) jak przyjdą to dam znać czy dobre.
  • Odpowiedz
HalpMePLIS
HalpMePLIS
18.10.2019, 11:26:06 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 18.10.2019, 11:30:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HalpMePLIS: masz fontanny, Kopernika, dwa horror house'y, można pojeździć na hulajnogach... Wszystko zależy od tego w jakim jesteście wieku i co lubicie....
  • Odpowiedz
Typeria
Typeria
Typeria
10.10.2019, 11:49:41
  • 784
Długo oczekiwany pewniaczek 10/10 - bierzcie i jedzcie z tego wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#typeria #bukmacherka #pokazkupon #typybukmacherskie #reprezentacja #pilkanozna
Typeria - Długo oczekiwany pewniaczek 10/10 - bierzcie i jedzcie z tego wszyscy ( ͡° ...

źródło: comment_axFzR86KU7o1AgYQNoNcMwR6RjZYEwXT.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 10.10.2019, 15:00:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Typeria: też obstawiłem, jak przegram to wisisz kebsa
Dandy - @Typeria: też obstawiłem, jak przegram to wisisz kebsa

źródło: comment_iDJ2W1VJEjPoyxB9QIGgI8nZue99kTsb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wygryw_z_wyboru
Wygryw_z_wyboru
14.08.2019, 12:21:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Odebrałem dzisiaj osobiście dekanty od @Minishcap
Polecam, wszystko legit no i sam @Minishcap to spoko gość. Dzięki!
#perfumy
Wygrywzwyboru - Odebrałem dzisiaj osobiście dekanty od @Minishcap
Polecam, wszystko l...

źródło: comment_yc5PTAwjDDBt4ruqyq4ErsBGbi2zGe12.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 14.08.2019, 17:31:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dymass: @Minishcap też chętnie się dowiem :)
  • Odpowiedz
RezonatorKwarcowy
RezonatorKwarcowy
18.07.2019, 05:24:33
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 18.07.2019, 05:26:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RezonatorKwarcowy: wygląda jak warping
  • Odpowiedz
Dandy
Dandy 18.07.2019, 05:36:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RezonatorKwarcowy: a jaką temperaturę na dyszy masz?
  • Odpowiedz
mazowiecki12
mazowiecki12
10.07.2019, 12:48:14 via Android
  • 444
#warszawa
Wyrzucajcie propozycje gdyby dzielnica Warszawy była człowiekiem.

Praga północ
mazowiecki12 - #warszawa
Wyrzucajcie propozycje gdyby dzielnica Warszawy była człowie...

źródło: comment_bvYHrtXpNGoPr4nmg23Lue2WjbTGjtY2.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 10.07.2019, 14:41:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Służewiec
Dandy - Służewiec

źródło: comment_PK2ovAGbUZQoddWfRZ6gs28U7UTPKXQf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Spajkodron3000
Spajkodron3000
17.06.2019, 10:50:47 via Android
  • 1
Kupię stacjonarnie w jakiejś drogerii kosmetyki z Golden Rose?
#kosmetyki
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dandy
Dandy 17.06.2019, 10:58:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: masz sklepy stacjonarne: https://goldenrose.pl/point_of_sale.html
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 3 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.10.2011

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking