Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bander22
Bander22

Bander22

Dołączył 14 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31104
  • Znaleziska 17222
  • Mikroblog 13882
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 132

461

Uber się ugiął. Kierowcy muszą mieć licencje

Uber się ugiął. Kierowcy muszą mieć licencje

Uber w Polsce zobowiązuje kierowców do wyrobienia licencji na krajowy przewóz osób samochodem osobowym. Za szybkie dodanie w aplikacji dokumentu partnerom będzie przyznawana jednorazowa premia w wysokości 3500 zł.

andrzejek1989
z
bankier.pl
dodany: 15.06.2018, 10:23:45
  • 209
  • #
    polska
  • #
    uber
  • #
    technologia
Bander22
Bander22
Bander22 15.06.2018, 20:00:16
  • 6
#uber w Katowicach to jakiś dramat od pewnego czasu -zamawiasz rano ubera wyszukuje ci z konńca miasta(wiem nie mogą być wszędzie).....czekasz....czekasz......jedzie jest o 3 minuty od miejsca docelowego i nagle przelosowanie i uber będzie za 40 minut z innego miejsca --jak ktoś by chciał to wszystko mam w historii ... miałem tak już z 5 razy po kiego przyjmują takie zlecenia,że człowiek czeka czeka i nagle okazuję się że musisz
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bander22
Bander22
Bander22 16.06.2018, 06:53:50
  • 1
@srogie_ciasteczko: ja to rozumiem,ale po oczekiwaniu 20 min. na kierowcę to chyba niezbyt w porządku,że aplikacja przełącza cie na innego kierowcę i znowu czas oczekiwania 20 min....
Mr_Lucius
Mr_Lucius
02.06.2017, 19:01:58
  • 112
Warszawski wieżowiec Prudential uchwycony w momencie trafienia niemiecką haubicą. 28 sierpnia 1944 rok.
--> #wojnanadzis <--
#historia #ciekawostki #iiwojnaswiatowa #warszawa
Mr_Lucius - Warszawski wieżowiec Prudential uchwycony w momencie trafienia niemiecką ...

źródło: comment_dgvILL5Ab5cWmXXyEvdJKu7k9Hf4GwHQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bander22
Bander22
Bander22 02.06.2017, 19:08:11
  • 1
@Mr_Lucius: zaciekawiło mnie to zdjęcie dzięki,byłem jakis czas temu na koncercie na Torwarze, pózniej w ibis hotel i zaciekawiło mnie, że z okna widziałem wielką reklamę Prudentiala ma to jakis związek z tym zdjęciem czy to tylko przypadek
  • Odpowiedz
GearBest_Polska
GearBest_Polska
11.05.2017, 07:42:37
  • 4527
Mirki gdyby ktoś chciał dostać Xiaomi Redmi 4X to mamy kolejne #rozdajo. Oczywiście nie ma obowiązku brania udziału, ale może znajdzie się ktoś komu przyda się nowy telefon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O TELEFONIE
Xiaomi Redmi 4X 4G Smartphone to 5 calowy smartfon z ekranem HD i 8-rdzeniowym procesorem Snapdragon 435 o taktowaniu 1.4 GHz. Na pokładzie tego telefonu znajduje się również 2GB pamięci RAM oraz 16GB ROM. Bateria w
GearBestPolska - Mirki gdyby ktoś chciał dostać Xiaomi Redmi 4X to mamy kolejne #rozd...

źródło: comment_46RXvrj4p6198PDAKLfhTQMO3ORebjnm.jpg

Pobierz
  • 1267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bander22
Bander22
Bander22 11.05.2017, 07:50:53
  • 1
@GearBest_Polska: Xiaomi vacuum robot
  • Odpowiedz
Storczycki
Storczycki
Storczycki
02.05.2017, 13:46:15 via iOS
  • 2
Powiedzcie mi mięsaki, czy te odkurzacze #ilife dają radę? Czy lepiej dołożyć do odkurzacza xiaomi który skanuje pokój. Popsuł mi się mój odkurzacz i jak mam kupować nowy za 200 to dorzucę trochę oszczędności i niech sam sprząta. Który model jest najlepszy ? #aliexpress #xiaomi
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bander22
Bander22
Bander22 02.05.2017, 15:22:42
  • 0
@Storczycki: obydwa odkurzacze dobrze się sprawują jeśli chodzi o samo odkurzanie jeśli chodzi o model V7 posiada on turboszczotkę więc do dywanów jest lepszy,za X5 przemawia filtr Hepa oraz wycieranie na mokro (podłogi to nie umyje,ale zbierze kurz na mokro) x5 moim zdaniem jezdzi bardziej "spokojnie" nie dobija do przeszkód tak jak v7 chociaz nie wiem czy z moim było wszystko ok od początku.
  • Odpowiedz

7

Kliknij tutaj i wesprzyj Pomóżmy Jackowi! | Artur Pabis na

Kliknij tutaj i wesprzyj Pomóżmy Jackowi! | Artur Pabis na

Jacek Pogrzeba to młody pracowity człowiek o wielkim sercu i jeszcze większej pasji do motoryzacji. Od lat z wielkim zaangażowaniem i oddaniem restaurował i naprawiał pojazdy, spełniał motoryzacyjne marzenia wielu ludzi. Nigdy nie opuścił nikogo w potrzebie, zawsze służył pomocą i poradą....

Bander22
z
pomagam.pl
dodany: 09.03.2017, 08:21:31
  • 0
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    pomagam

1

W Katowicach powstała pierwsza stacja ładowania samochodów

Na stacji Orlen przy ul. Murckowskiej w Katowicach powstało miejsce, gdzie można ładować elektryczne samochody. Nietypowa stacja jest gotowa.

Bander22
z
katowice.wyborcza.pl
dodany: 02.01.2017, 12:23:24
  • 0
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki

0

Kocham Polskę !

No i każdy zapłaci.....!

Bander22
z
wykop.pl
dodany: 18.02.2016, 19:02:40
  • 0
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    polityka

0

Zizi Bełt Damian proszę Cię

Pokaż treści 18+

Zizi Bełt Damian proszę Cię

Damian proszę Cię...........

Bander22
z
youtube.com
dodany: 09.02.2016, 18:22:47
  • 3
  • #
    polska
  • #
    patologia
  • #
    heheszki

10

Motocyklista zostaje przygnieciony dystrybutorem na stacji paliwowej

Motocyklista zostaje przygnieciony dystrybutorem na stacji paliwowej

kierowca samochodu się zapomniał przez co ucierpiał motocyklista

marhew-111-
z
liveleak.com
dodany: 15.11.2015, 12:59:58
  • 2
  • #
    swiat
  • #
    motocykle
  • #
    samochody
  • #
    wypadek
  • #
    kierowca
  • #
    idiota
  • #
    pech
Bander22
Bander22
Bander22 15.11.2015, 16:40:17
  • 0
Dobrze, że kask miał ....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pogop
pogop
06.10.2015, 19:03:17 via Android
  • 2
Mam w domu królika i pogryziony przezeń kabel od zasilacza. Ratowalem go taśmą izolacyjną, ale niestety już przestał łączyć. Kabel jest wykonany w technologii oplotu, co dodatkowo studzi moje druciarskie zapędy. Jest jakaś opcja, żeby ten kabel elegancko wymienić, wlutować nowy i mieć z głowy?

#komputery #laptopy
pogop - Mam w domu królika i pogryziony przezeń kabel od zasilacza. Ratowalem go taśm...

źródło: comment_vH5rRFTBJlIb9Bssvgf6xe5Wvc3ljLuD.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bander22
Bander22
Bander22 06.10.2015, 19:06:35
  • 0
@pogop: na przyszłość polecam https://www.google.pl/search?q=oplot+kabli&oq=oplot+kabli&aqs=chrome..69i57j0l5.3164j0j4&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8
  • Odpowiedz
sprzedam_nerke
sprzedam_nerke
30.09.2015, 21:38:57
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bander22
Bander22
Bander22 03.10.2015, 13:42:06 via Android
  • 0
#adrian #reklama
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 4 z 5
  • >
  • Katowice

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.08.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia