Ma ktoś z was taki problem, że w sytuacjach stresowych nieopamiętanie przełykacie ślinę? Potrafię to robić nawet długo po takiej sytuacji jak już zostanę sam ze swoimi myślami. Jakieś rady jak sobie z tym poradzić? #psychiatria #nerwica #psychologia
@N0vember tylko u mnie jest to strasznie nasilone, ja po prostu co 2 sekundy mam odruch połykania śliny i nie potrafię tego powstrzymać, typowo na tle nerwicowym. Wiadomo, że takie coś jest dosyć charakterystyczne dla stresowych sytuacji i każdy miał pewnie takie uczucie suchości i częstsze przełykanie, ale u mnie jest to 10-krotnie zintensyfikowane niż normalnie. Czuję się z tym po prostu bardzo głupio bo na pewno jest to widoczne
@hniedziela546: skąd info, że legalizacja powoduje spadek spożycia? Wygooglowałem jak to wygląda w stanach i znalazłem badania, że użycie trawy wzrosło o 25%
@soshiu: zacznij od ogarnięcia diety i regularnym uprawianiu sportu. Zastanów się jakie masz pasje i je rozwijaj lub znajdź, jeżeli ich nie masz. Psychiatra, psycholog, ale przede wszystkim praca sam ze sobą i stałe przekraczanie strefy komfortu