Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale niektore typiary z tindera to jest rzyg. Umowilem sie z taka jedna na onsa i po lodzie nawet zebow nie umyla, nie przyniosla sobie recznika swojego i moim sie wycierala, a najbardziej to mnie #!$%@? jak w trakcie powiedziala ze moge wlozyc bez gumy.
Juz kilka takich przypadkow mialem.

#tinderowki #tinder #seks #rozowepaski
  • 12
  • Odpowiedz
@msea940:

to tylko dowodzi temu, że ludzie korzystający z ONS to brudasy i zwyczajnie ludzie, którzy nie potrafią pohamować swoich zwierzęcych popędów
  • Odpowiedz
  • 3
@xydeN-: ale musisz od razu wyzywac innych, tych ktorzy maja powodzenie u przeciwnej plci?
Wiem ze majac 174 cm wzrostu ciezko o ten pierwszy raz, ale seks to normalna ludzka potrzeba i tyle. Tak samo jak jedzenie i picie. Nie rob z siebie takiego Nikoli Tesli od razu
  • Odpowiedz
@msea940: Klasyka. Jak tylko wyjdzie #!$%@? ręcznik i pościel na dziecięce 90oC do pralki, wylewasz butelkę wody z której piła i zostajesz z kacem i przekonaniem że no more
  • Odpowiedz
Jak tylko wyjdzie #!$%@? ręcznik i pościel na dziecięce 90oC do pralki


@marcus777: Bardzo dużo to zmieni jak już mu #!$%@?ła berło bez gumy z połykiem. Zostaje tylko zdrowaś mario żeby nie miała nic poważnego.
  • Odpowiedz
@marcus777: No może jak zrobi jakiś program z 90* w zmywarce to ten rytuał pozwoli mu przestać myśleć, że skoro laska nie dba o higienę, to tak jakby stykał się utasem z facetem, któremu robiła to wczoraj. Najważniejsze to za dużo nie myśleć. xD
  • Odpowiedz