Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Allansky
Allansky

Allansky

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2417
  • Znaleziska 1594
  • Mikroblog 823
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 43
  • Dodane (18)
  • Komentowane (67)
  • Plusowane (738)
KebabZSosemTrzepanym
KebabZSosemTrzepanym
25.05.2026, 14:59:49
  • 5
Paradoksalnie to ta lepa na ryj zniszczyła zycie Kuby gdyby wtedy nie poszło Viralem miał by tak po tych 500/1000 widzów na strimie stały spokojny dochód i taki Konopsky bo o nim nie nagrywał całych odcinków bo by mu sie to nie klikało #ajemge1
KebabZSosemTrzepanym - Paradoksalnie to ta lepa na ryj zniszczyła zycie Kuby gdyby wt...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinJase
MarcinJase
26.05.2026, 06:47:42 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

Gerox
Gerox
Gerox
26.05.2026, 20:48:38 via Wykop
  • 1
@KebabZSosemTrzepanym: Zwykła lepa na ryj miała zrobić z kogoś sławnego ? Nie doceniasz Kubusia
  • Odpowiedz
operatorkatapulty
operatorkatapulty
operatorkatapulty
25.05.2026, 15:10:19
  • 5
https://www.youtube.com/watch?v=QtJ3CovNp6s to też był dobry live ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ajemge1
operatorkatapulty - https://www.youtube.com/watch?v=QtJ3CovNp6s to też był dobry live...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paniswiata
paniswiata
27.05.2026, 12:45:01 via Wykop
  • 2
@operatorkatapulty: "NIE ZAPOMINAJ ŻE JESTEŚ NA RANDCE ZE MNOMMMM" (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Allansky
Allansky
Allansky 31.05.2026, 17:25:17 via Wykop
  • 1
@operatorkatapulty: Piękne to były czasy. Oglądałem to na żywo
  • Odpowiedz
madap24488
madap24488
madap24488
24.05.2026, 21:14:00
  • 7
Smutne, ze ani jednej gwiazdeczce nie chciało się ogarnąć na spontanie jakiegoś koncertu nawet z przenośnego głośnika, by chłopak po przyjeździe mógł odpocząć. Zamiast tego musiał jeszcze się dwie godziny produkować, bo nikt nawet nie miał pomysłu co dalej...

Gdzie przyjaciel bedopies? Mógł wpaść i coś zagrać.

Ech

#latwogang
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
24.05.2026, 21:16:12 via Wykop
  • 9

Komentarz usunięty przez moderatora

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
24.05.2026, 21:24:20 via iOS
  • 9
@madap24488: Bedi już przytulił melony z poprzedniej zbiórki
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
feelingr8
24.05.2026, 11:19:11
  • 441
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
24.05.2026, 11:20:43 via Wykop
  • 346
@feelingr8: Plusik, widać napracowanko xD
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
feelingr8
Autor
24.05.2026, 11:31:28 via Wykop
  • 131
Podczas przerwy na stacji paliw w Toruniu zgromadziło się ponad 14 samochodów (tyle widać na nagraniu).
Pewnie było więcej.

Zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od 29 stycznia 2026r. przy niezgłoszonym do urzędu gminy spotkaniu motoryzacyjnym w którym bierze udział 10 lub więcej samochodów (pojazdów mechanicznych) obowiązują kary (min. 2000 zł) lub ograniczenia wolności.

Art. 52aa. §
feelingr8 - Podczas przerwy na stacji paliw w Toruniu zgromadziło się ponad 14 samoch...

źródło: Clipboard-4

Pobierz
  • Odpowiedz
El_Kamilos23
El_Kamilos23
14.05.2026, 07:18:31
  • 49
Instytut Danych Z Pupy prosi o uzupełnienie ankiety w celu weryfikacji zamożności Wykopu. Dziękuję.
#finanse #nieruchomosci #ekonomia #ciekawostki #ankieta

Ile masz oszczędności? (PLN)

  • 0-1000 8.8% (485)
  • 1000-5000 5.5% (304)
  • 5000-15000 9.2% (505)
  • 15000-30000 11.9% (654)
  • 30000-100000 20.9% (1149)
  • Ponad 100000 33.9% (1858)
  • (Jestem na minusie:]) 9.7% (530)

Oddanych głosów: 5485

  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
14.05.2026, 08:29:16 via Wykop
  • 80
@PanKapibara: To ci daje pojęcie o tym jak typowy Polak funkcjonuje - gorzej niż zwierzę. Teoria wielkich liczb powoduje że potem 70 milionów na wybory kopertowe i 100 miliardów na elektrownię atomową to są dla nich podobnie "duże pieniądze". W kontekście oszczędności widzimy to tutaj.
  • Odpowiedz
CharytatywnyTroll
CharytatywnyTroll
14.05.2026, 08:35:17 via Wykop
  • 139
@El_Kamilos23: Nice try, urzędzie skarbowy.
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
29.04.2026, 15:05:36
  • 2313
Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, nawet nie zrobiłeś mi dobrego dnia, a dobry cały tydzień. Przywiózł mi banknoty z oceanicznego państwa Vanuatu o nominałach od 200 do 5000 vatu wykonane w całości z plastiku (polimeru), oraz zarąbisty magnes z wizerunkami banknotów i monet. Zawsze marzyłem je posiadać w kolekcji, ale przez 14 lat zbierania banknotów z całego świata jakoś nigdy nie miałem okazji ich zdobyć, ponieważ w
IbraKa - Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, n...

źródło: 1000059579

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:12:34 via Android
  • 394
@IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty element po prawej stronie, oraz muszelke. Wszystkie nominały oprócz 2000 vatu posiadają element ułatwiający osobom niewidomym w postaci wypukłych kropek
IbraKa - @IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty elemen...

źródło: 1000059580

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:14:17 via Android
  • 363
@IbraKa: przezroczyste elementy
IbraKa - @IbraKa: przezroczyste elementy

źródło: 1000059582

Pobierz
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
05.04.2026, 11:49:33
  • 1572
#warszawa #marketing #hehe

100 letni powstańcy już się ustawiają w kolejce po zapieksa XXL z szarpaną wołowiną z sosem Mad Dog 357 Plutonium No. 9 (9 mln SHU)
ROTTE_N - #warszawa #marketing #hehe

100 letni powstańcy już się ustawiają w kolejce...

źródło: 1000026245

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
05.04.2026, 11:53:16 via Wykop
  • 863
@R_O_T_T_E_N: a ponoć kazdy polak z rańca ma w majtkach powstańca? Moze tym tropem pójść
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
05.04.2026, 12:10:53 via Wykop
  • 587
@niezawysoki: d--a powstańca z rańca picrel
JajkaNieMajaBialek - @niezawysoki: d--a powstańca z rańca picrel

źródło: obraz_2026-04-05_141048998

Pobierz
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
02.04.2026, 10:37:46
  • 3341
Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa mająca na celu uwolnienie Cieśniny Ormuz byłaby nierealna.
Oskarżył prezydenta Stanów Zjednoczonych, Trumpa, o podważanie NATO poprzez wyrażanie wątpliwości co do zobowiązań USA.
Macron dodał, że wojna nie może zapewnić trwałego rozwiązania problemu nuklearnego Iranu i że decyzja o wypowiedzeniu wojny Iranowi została podjęta wyłącznie przez Amerykanów i Izraelczyków, a nie przez Europejczyków.
#usa #izrael #iran #irak
gerwazy-oko - Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa m...

źródło: photo_2026-04-02_12-32-21

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KsiegowyWampira
KsiegowyWampira
02.04.2026, 10:39:45 via Wykop
  • 2445
@gerwazy-oko: To jest niezwykle ciekawe zjawisko, bo zawsze wydawało mi się, że Macron i Francja to raczej odklejeni są, a od czasu wojny z Ukrainą okazuje się, że Macron jest sprawnym politykiem z dobrymi pomysłami. Plus jego wypowiedzi i stanowiska wskazują, że Francja chciałaby się stać numerem 1 w Europie.
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
Autor
02.04.2026, 10:42:07 via Wykop
  • 1245
@KsiegowyWampira: tez przyznam ze macronek i francja mi imponuje pod wieloma wzgledami
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
19.03.2026, 08:11:30
  • 2910
Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska negocjuje dołączenie do brytyjsko-włosko-japońskiego programu samolotu VI generacji GCAP. Oczywiście nie jako równorzędny partner, ale jako finansujący i przyszły podwykonawca. Jest to przełomowa informacja, na wielu płaszczyznach:
- Polska jako państwo zaczyna myśleć 10-20 lat naprzód,
- nie chcemy już tylko kupować gotowych produktów, ale chcemy też inwestować w najbardziej zaawansowane programy wysokich technologii,
- angażujemy się w europejskie programy zbrojeniowe.

Z militarnego punktu widzenia
wjtk123 - Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska ne...

źródło: gcap

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
19.03.2026, 08:28:54 via Wykop
  • 1046
@wjtk123: I to jest dobry kurs pod warunkiem, że społeczeństwo mamione eurosceptycyzmem, a nawet polexitem, nie wybierze sobie prawicowego rządu. Jak ważnym jest uświadamianie zmieniającej się równowagi sił na arenie międzynarodowej i porzucenie romantycznej wiary o USA jako obrońcy Europy środkowo wschodniej przed Rosją, bo zaraz Amerykanie będą musieli skupić się na Chinach, a już teraz mają ambaras z Iranem. USA pozostanie największym sojusznikiem jeśli Amerykanie nie wybiorą sobie namaszczonego
  • Odpowiedz
KokainowyStforek
KokainowyStforek
19.03.2026, 08:53:57 via Wykop
  • 388
@5KYN3T: Tylko lewicowe rządy nas uratują. Te same które jeszcze kilka lat temu chciały nas rozbrajać, o innych debilizmach nie wspominając.
  • Odpowiedz
Czyjatoja
Czyjatoja
Czyjatoja
15.03.2026, 07:41:00
  • 2549
#safe #nawrocki #wojsko
Czyjatoja - #safe #nawrocki #wojsko

źródło: 1000017046

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
15.03.2026, 07:44:42 via iOS
  • 238
@Czyjatoja: leć w gorące XDDD
  • Odpowiedz
krakenoslaw
krakenoslaw
krakenoslaw
15.03.2026, 08:29:18 via Wykop
  • 158
@PanAlbert: a jak mogły być to kibol mem zawetowal
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
07.03.2026, 05:10:53
  • 1265
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Petururururu
Petururururu
Petururururu
07.03.2026, 06:38:19 via Wykop
  • 35
@Sonny86: ministerstwo podnioslo alert wylacznie dla iranu.
  • Odpowiedz
BenAli
BenAli
07.03.2026, 06:58:23 via Android
  • 194
ministerstwo podnioslo alert wylacznie dla iranu.


@Petururururu: co nie zmienia faktu, że dorośli ludzie powinni nauczyć się ponosić konsekwencje swoich decyzji
  • Odpowiedz
ntdc
ntdc
06.03.2026, 07:49:40
  • 671
XD

#rozowepaski #humorobrazkowy
ntdc - XD

#rozowepaski #humorobrazkowy

źródło: 1000012618

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
06.03.2026, 07:55:29 via Wykop
  • 509
@ntdc: scena 1: sama ścina włosy jakimś nożem
scena 2: idealnie wystylizowana fryzura
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko
06.03.2026, 09:17:33 via Wykop
  • 582
@ntdc: silniejsza postać kobieca zawsze przypomina chłopa ale to my jesteśmy mizoginami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PeriodFromVaginax9
PeriodFromVaginax9
06.03.2026, 05:16:09
  • 1088
#humorobrazkowy #heheszki
PeriodFromVaginax9 - #humorobrazkowy  #heheszki

źródło: 217ac5783fae335862949f55b07a48c42073cad21d66bcd481a1a1bd7e2cfd4c

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troloking
troloking
06.03.2026, 06:21:08 via Wykop
  • 82

Komentarz usunięty przez moderatora

dominowiak
dominowiak
06.03.2026, 06:27:37 via Wykop
  • 271
Może wyłączyli prąd w trollowni, przelewy nie doszły. Jedno jest pewne od razu na wykopie przyjemniej gdy nie ma nawet na sekundę tego j------o bydła.


@troloking: ty widziałeś swój nick? XD
komentujesz r---------o prawackiego memeska powtarzanego co jakiś czas przez dareczków i mariuszków i zachwycasz się, że lewakom wyłączyli prąd? XDDDD
  • Odpowiedz
dron-z-nieba
dron-z-nieba
dron-z-nieba
03.02.2026, 17:30:55
  • 306
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boomzilla
Boomzilla
03.02.2026, 17:31:38 via Wykop
  • 38
@dron-z-nieba: wiedziałem obie te rzeczy

ale tylko jedną usilnie wypierałem
  • Odpowiedz
thority
thority
03.02.2026, 17:32:30 via Wykop
  • 322
@dron-z-nieba: ja mam inne wrażenie po lekturze tagu:
wykopki są oburzone tymi akcjami z dziećmi i rozbawione, że ich przekonania o dorosłych kobietach się sprawdziły.
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
01.03.2026, 09:44:08
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wypranytyp
Wypranytyp
01.03.2026, 09:46:31 via Wykop
  • 1
@vantablank: Rel
  • Odpowiedz
Allansky
Allansky
Allansky 01.03.2026, 09:47:33 via Wykop
  • 1
@vantablank: Bo chodzi o to żeby gonić króliczka
  • Odpowiedz
Kingside
Kingside
01.03.2026, 07:26:06
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gwiazdozbior
gwiazdozbior
gwiazdozbior
01.03.2026, 08:17:53 via Wykop
  • 2
@Kingside: Będą p-------ć o Polce, której samolot się spóźnił 3h w Dubaju
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
01.03.2026, 07:16:07
  • 4
#iran #izrael
To co teraz, rząd na uchodztwie? Ciekawe czemu nie robił miedzylądowania w Rumuni
bn1776 - #iran #izrael
To co teraz, rząd na uchodztwie? Ciekawe czemu nie robił miedz...

źródło: Screenshot_20260301_080328_com.android.chrome

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrEvil2137
DrEvil2137
DrEvil2137
01.03.2026, 07:22:33 via Wykop
  • 2
@bn1776: bo by aresztowali tego obrzydliwego morderce
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
01.03.2026, 07:23:05
  • 757
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
01.03.2026, 07:38:40 via Wykop
  • 202
@marcelus: starczyłaby, a ze żyła w religijnym zamordyzmie to nie ma wybujałych oczekiwań.
Piękna
  • Odpowiedz
Barte_q
Barte_q
Barte_q
01.03.2026, 08:33:04 via Wykop
  • 78
@marcelus: mojq kobita to ukrainka, ojciec iranczyk, uroda/figura 10 na 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 37
  • Strona 1 z 37
  • >

Adolf

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.05.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking