Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adece

Adece

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11977
  • Znaleziska 275
  • Mikroblog 11702
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 20
  • Dodane (30)
  • Komentowane (402)
  • Plusowane (11270)
Lujdziarski
Lujdziarski
1 godz. i 38 min temu
  • 43
#pokazkota #dziarskikacperek Mało ostatnio tostuje, bo nie mam siły. U kotków wszystko ok, ale u mnie nie. Choroba się nasiliła, a leków nie mam przy tej przewleklej chorobie i jest źle. Nie wiem czy się szpitalem nie skończy, trzymajcie się tam Mirki.
Lujdziarski - #pokazkota #dziarskikacperek Mało ostatnio tostuje, bo nie mam siły. U ...

źródło: 1000056239

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lujdziarski
Lujdziarski
Autor
1 godz. i 10 min temu via Android
  • 3
@moll: Trzeba chyba będzie, bo nawet spać nie idzie.
  • Odpowiedz
Shagot
Shagot
55 min temu via Wykop
  • 4
@Lujdziarski: zwiększyć ilość okładów z kitku!
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
2 godz. i 26 min temu
  • 144
To jest niesamowite w jakie g---o mogą uwierzyć pisowskie retardy gdy tylko dotyczy Tuska lub Platformy xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - To jest niesamowite w jakie g---o mogą uwierzyć pisowskie retardy gdy ty...

źródło: 1000028613

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miszczu90
miszczu90
2 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 81
@splinter96: ja myśloł, że łon gej
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
1 godz. i 50 min temu via Wypiek
  • 74
@splinter96 GEJ AJ
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
5 godz. i 32 min temu
  • 199
Dzień dobry dla mnie ETF S&P500, a dla Ciebie Radziu?
-co ty Damian pedał jesteś? Dwa razy śmieciuch z WIGa na grubym!!
-Ehh, niech bedzie

#cytatywielkichludzi #kapitanbomba #gielda
Rad-X - Dzień dobry dla mnie ETF S&P500, a dla Ciebie Radziu?
-co ty Damian pedał jes...

źródło: comment_G7Ui4z5NXb10e15E8kpB3a6eS5WXdout

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
5 godz. i 26 min temu via Android
  • 61
@Rad-X: obiecałem Twojej matce, że wyleczę Cię z homoseksualizmu.
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
5 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 36
@Rad-X: Po drugiej stronie lady stoi Omar i się śmieje z kebabiarzy
IlikeTrains - @Rad-X: Po drugiej stronie lady stoi Omar i się śmieje z kebabiarzy

źródło: 7ed0f687e0472442a9f07f637f3d4a04ceab97145409d123e246684cdf3bc84f

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
4 godz. i 41 min temu
  • 241
Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy i Białorusi. Zaprosiłem więc Swietłanę Cichanouską do Kijowa

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka
robertkk - Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy ...

źródło: hfdhffhdfdhfhdfhdh

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
4 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 90
@polski_polak_z_polski:
robertkk - @polskipolakz_polski:

źródło: hdffhdfhdfhdfhdfh

Pobierz
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
4 godz. i 14 min temu via Wypiek
  • 29
@robertkk grower ma juz jakieś nowe konto czy perm ban?
  • Odpowiedz
szychun
szychun
9 godz. i 1 min temu
  • 197
#polityka #bekazpisu a co to za nowe szambo wybija w pobliżu Balonowego?
szychun - #polityka #bekazpisu a co to za nowe szambo wybija w pobliżu Balonowego?

źródło: 1000018886

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Empirycznyracjonalista
Empirycznyracjonalista
8 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 187
@szychun: jak mnie jego parszywy ryj w-----a
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
8 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 73
@szychun: Zatrzymany 1,5 roku temu zaczął sypać?
https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/kolejne-zatrzymanie-ws-afery-w-funduszu-sprawiedliwosci-biznesmen-w-rekach-abw
  • Odpowiedz
vorky
vorky
7 godz. i 15 min temu
  • 316
Dobrą robote robicie pozdrawiam Mariusz z Brighton ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #heheszki #kanalzero #stanowski
vorky - Dobrą robote robicie pozdrawiam Mariusz z Brighton ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #he...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
7 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 4
@vorky: 🤣🤣🤣🤣
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
7 godz. i 7 min temu via Android
  • 67
@vorky: a teraz przepraszam, ale muszę wracać na halę bo kierownik da szmatą przez łeb i po premii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wrak_huopa
wrak_huopa
12 godz. i 40 min temu
  • 314
#spierdotrip Huop spędził dwie weekendowe nocki w lasach, no bo gdzie?
Pierwotny plan zakładał rozbicie się przy stawach, ale był tam taki syf i smród, że głowa mała. Poszedłem więc na sprawdzone starorzecze i mokradła. To były dobre miejsca na rozbicie namiotu, gotowanie żarełka i czytanie książki przy herbatce.

A potem przyszedł się wieczór i chmary komarów niczym 20 lat temu. Po zmroku przestały wściekle atakować... Za to obudziły się
wrak_huopa - #spierdotrip Huop spędził dwie weekendowe nocki w lasach, no bo gdzie?
P...

źródło: IMG-20260524-1

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrak_huopa
wrak_huopa
Autor
12 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 137
@wrak_huopa:
wrakhuopa - @wrakhuopa:

źródło: IMG-20260524-3

Pobierz
  • Odpowiedz
wrak_huopa
wrak_huopa
Autor
12 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 117
@wrak_huopa:
wrakhuopa - @wrakhuopa:

źródło: 20260524-2

Pobierz
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
wczoraj, 15:53:30
  • 26
dziś ledwo poszedłem po rower i nim wróciłem i już spaliłem się kolejny raz no ludzie kochani może z 2.5h na zewnątrz z czego sporo w cieniu i już spaliło ja już nie mam siły przez bycie białym człowiekiem przegrałem życie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wybryk_natury
wybryk_natury
wczoraj, 16:01:22 via iOS
  • 23
@vieniasn: spokojnie dziadzia już nie długo przestaniesz być białym człowiekiem
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
wczoraj, 16:15:15 via Wykop
  • 8
@vieniasn: zapas energii jest na chude czasy, jaki sens jest go używać w czasach dobrobytu?
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
wczoraj, 09:07:27
  • 190
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
wczoraj, 09:15:43 via Wykop
  • 132
@zjadlbym_kebaba: Oczywiście jak prezydentem Krakowa zostanie znowu ktos z PO albo Lewicy to kondziu akurat nic o tym nie wspomni bo bedzie zajęty jedzeniem robakow XD
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
wczoraj, 09:16:40 via Android
  • 155
@zjadlbym_kebaba: chłop chyba nie wie, że odwołanie obecnego prezydenta Krakowa nie powoduje z automatu, że zostanie nim jakis konfiarz.
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
przedwczoraj, 11:27:24
  • 1222
Tu ludzie płaczą, rzucają się pod koła, nie śpią całą dobę, smarki narodowego bohatera zlizują z asfaltu. Tymczasem w stanach dr anderson tylko czeka na przelew i zaaplikowanie niedziałającej terapii za kilkanaście milionów, za które przez następne pół roku będzie dymał modelki na jachcie i kawior popijał szampanem. Potem powrót, bo czekają pieniążki z następnej zrzutki od poliaków zorganizowanej przez łatwogeng na nieuleczalną chorobę xD
#latwogang
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
przedwczoraj, 12:01:55 via Wykop
  • 412
@Doberober: dosłownie. Też jestem tylko i wyłącznie za zrzutami na ULECZALNE choroby a nie eksperymenty medyczne z zerową szansą powodzenia.
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks
przedwczoraj, 12:38:11 via Wykop
  • 617
@Doberober generalnie ten chłopak udowadnia, że polski naród to w większości debile - wpłacili 282,7 mln zł na leczenie raka u dzieci, ale są przeciwni walce ze smogiem w Polsce, który tego raka powoduje. Główna bohaterka - Maja Mecan, cierpi na AML, które może być powodowane przez zanieczyszczenia powietrza:

https://dx.doi.org/10.2139/ssrn.4257623

Teraz wpłacają, żeby z dzieci zrobić króliki doświadczalne, bo terapia genowa trochę zwiększyła produkcję dystorfin, ale nie wykazała klinicznego efektu w 12 miesięcznej
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
przedwczoraj, 14:25:59
  • 1850
Przypomnienie: lek na który zbierane są pieniądze nazywa sie Elevidys i nie został on dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej z jednego powodu -


#latwogang
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
Autor
przedwczoraj, 14:29:12 via Wykop
  • 1366
@Epiktetlol: @mikau A SORRY PANOWIE ZAPOMNIAŁEM ZE NIEULECZALNĄ CHOROBE POKONAMY TYLKO SIŁĄ PRZYJAŹNI I ZBIURKOM NA 30 MLN
  • Odpowiedz
edenmar
edenmar
edenmar
przedwczoraj, 14:35:52 via Wykop
  • 1225
@olcayn: Tu jest Polska, tu najpierw organizujemy pospolite ruszenia i powstania, dopiero później ewentualnie zastanawiamy się nad konsekwencjami i sensownością podjętych działań ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
wczoraj, 06:55:12
  • 714
#krakow #gielda #referendum #heheszki
donttalktome - #krakow #gielda #referendum #heheszki

źródło: asni22

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
wczoraj, 06:58:16 via Wykop
  • 48
@donttalktome: bullisz dla Krakowa
  • Odpowiedz
SKYFander
SKYFander
wczoraj, 08:02:52 via Wykop
  • 216
@donttalktome:
* Ściszonym głosem między sobą: Jak ci się nie podoba to wracaj do Bochni.
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
wczoraj, 04:42:00
  • 796
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026, zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoysath
anoysath
Autor
wczoraj, 04:42:32 via Android
  • 87
Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

https://cdaction.pl/newsy/po-6-latach-przerwy-powracaja-mistrzostwa-polski-w-heroes-3-zapisy-wlasnie-ruszyly/

Proszę o plusiki dla zasięgu.
anoysath - Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy ...

źródło: 8737

Pobierz
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
wczoraj, 05:06:11 via Wykop
  • 19
@anoysath:

w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota


w tym tygodniu nie dam się nabrać, oszuście
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
wczoraj, 03:41:00
  • 301
#krakow #polska #polityka
kastrator2 - #krakow #polska #polityka

źródło: screenshot

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
wczoraj, 03:43:34 via Wykop
  • 230
@kastrator2: no nie dorośli a jeszcze bardziej nie dorośli politycy co im w domach kazali zostać
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
wczoraj, 03:44:18 via Android
  • 425
@kastrator2: demokracja jest fajna tylko wtedy, kiedy ludzie głosują po ich myśli.

To się niczym nie różni od pisowskiej "reasumpcji".

To jest dramat co tacy ludzie mają w głowach.
  • Odpowiedz
Nigarun
Nigarun
Nigarun
przedwczoraj, 19:07:02
  • 884
Majchrowski na antenie Polsat News: "Nie mówię, żeby nie zatrudniać znajomych. Mówię, żeby byli kompetenti"

xDDDDDDDDDDDDDD

#krakow #referendum #polityka
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieremek
Gieremek
przedwczoraj, 19:09:28 via Wykop
  • 799
@Nigarun: No i prawdę powiedział. Tymczasem Miszalski zatrudniał w ratuszu 19-latki z partyjnej młodzieżówki i Szczęsnego Filipiaka bez wykształcenia 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
przedwczoraj, 19:09:56 via Wykop
  • 1137
@Nigarun: ale w zasadzie powiedział prawdę: jeśli kompletujesz ekipę to w pierwszej kolejności szukasz wśród osób, które znasz najlepiej.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
przedwczoraj, 19:01:05
  • 362
#krakow #polityka
Nighthuntero - #krakow #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No_mad
No_mad
przedwczoraj, 19:02:20 via Wykop
  • 380
@Nighthuntero:
No_mad - @Nighthuntero:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Kalifornix
Kalifornix
Kalifornix
przedwczoraj, 19:09:50 via Wykop
  • 134
@No_mad: Zawsze bawi.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 12:54:31
  • 162
jak latem nie zakładacie pełnego garnituru na niedzielną mszę to mierni z was katolicy ᶘᵒᴥᵒᶅ
#polityka #bekazprawakow #bekazkatoli
splinter96 - jak latem nie zakładacie pełnego garnituru na niedzielną mszę to mierni ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 145257

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr-dawid
mr-dawid
przedwczoraj, 13:08:07 via Android
  • 178
@splinter96 nie jestem przesadnie religijny, ale zwiedzając świątynie w innych krajach zawsze starałem się dopasować ubiór do miejscowych zasad. Pełny garniak, gdy w cieniu 30 stopni to oczywiście przesada, ale co szkodzi założyć na godzinę długie spodnie?
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
przedwczoraj, 13:17:05 via Wykop
  • 369
@splinter96: Nie musisz się zastanawiać jaki strój założyć do kościoła jeśli w ogóle do niego nie pójdziesz
HrabiaTruposz - @splinter96: Nie musisz się zastanawiać jaki strój założyć do kościoł...

źródło: 1z3ftr

Pobierz
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
przedwczoraj, 13:50:15
  • 665
#stanowski #kanalzero #bekazpisu #polityka

To wpis z czasów, jak pan Krzysztof się jeszcze nie interesował polityką. Wtedy nikt nie musiał się podawać do dymisji, a służby wykonywały po prostu swoje obowiązki…
miki4ever - #stanowski #kanalzero #bekazpisu #polityka

To wpis z czasów, jak pan Krz...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
przedwczoraj, 13:51:17 via Wykop
  • 520
@miki4ever: To była inna sytuacja lewaku silniczku
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
przedwczoraj, 13:53:53 via Wykop
  • 81
@miki4ever:

To wpis z czasów, jak pan Krzysztof się jeszcze nie interesował polityką

Akurat wtedy zaczął się interesować polityką
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
przedwczoraj, 05:36:27
  • 244
5 lat zakazu wjazdu do RP za wjechanie autem pod morskie oko xDDD, od razu na krzesło elektryczne go posadźcie.
No ale przynajmniej konfedebrauniarze dymający na minimalnej będą zadowoleni, bo drugi ma gorzej.
#ukraina #polityka #morskieoko
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wraczek
Wraczek
Autor
przedwczoraj, 05:55:01 via Wykop
  • 186
@HipokratesHipokryta: Tylko nie jęcz, jak ty dostaniesz 5 lat zakazu wstępu na teren Niemiec, za wjechanie na skrzyżowanie na późnym żółtym.
  • Odpowiedz
Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
przedwczoraj, 06:37:56 via Android
  • 611
5 lat zakazu wjazdu do RP za wjechanie autem pod morskie oko xDDD, od razu na krzesło elektryczne go posadźcie.


@Wraczek: jak lubisz jak patocwelebryci plują ci na ryj to ciesz się dalej.
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
23.05.2026, 22:38:45
  • 586
Ekipa WK Dzik, która wpłaciła 5 mln zł na poprzednią akcję, widząca jak Piotrek pije Red Bulla i mówi, że Red Bull najlepiej na niego działa.
#latwogang
jutokintumi - Ekipa WK Dzik, która wpłaciła 5 mln zł na poprzednią akcję, widząca jak...

źródło: pobrane (9)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
23.05.2026, 22:40:14 via Wypiek
  • 46
@jutokintumi TO JEST NIEPOTRZEBNe CO MÓWISZ
  • Odpowiedz
lubie_milfy
lubie_milfy
lubie_milfy
przedwczoraj, 04:30:48 via Android
  • 102
@jutokintumi: no i co?
To była zbiórka charytatywna czy wykupienie reklamy?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 564
  • Strona 1 z 564
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking