Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Aczo
Profil firmowy

Aczo

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2877
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 2863
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
t.....z
t.....z
konto usunięte 07.06.2022, 13:34:31
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 07.06.2022, 14:13:29
  • 5
@tomekkaz: Pare wskazówek :
- omijasz zapchane drogi
- godziny powrotu/jazdy do pracy (bo korki)
- jeśli jedziesz przy zaprakowanych samochodach na poboczu - jedź tak żeby nikt nie przywalił Ci drzwiami/wybiegł zza samochodu.
- jedz prawym śladem opony samochodu - chyba że pobocze jest szerokie
(jeśli jedziesz na krawędzi jezdnia-trawnik/krawężnik kierowcy z automatu uznają że "nie jesteś na jezdni" i będą Cię omijać bez zachowania odpowiedniego dystansu)
- okulary,
  • Odpowiedz
Shinyz0
Shinyz0
07.06.2022, 08:18:30
  • 65
NAJGORSZE W WYJŚCIU NA ROWER TO PLANOWANIE TRASY. Tu nie bo piach tu nie bo jakaś droga między planetarna z nadmiarem tirów ehhh nawet nie podważajcie xD
#szosa #rower
Shinyz0 - NAJGORSZE W WYJŚCIU NA ROWER TO PLANOWANIE TRASY. Tu nie bo piach tu nie bo...

źródło: comment_1654589946SxxmyFIPmJBcIIMPylwSJ8.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 07.06.2022, 10:37:04
  • 2
@Shinyz0: ale wołaj #kwadraty i @againcognito ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
spejsinwader
spejsinwader
07.06.2022, 08:31:15
  • 20
Jezu, wczoraj ruszyłem dupę i pojechałem rowerem do pracy (20 km w jedną stronę, bo mieszkam na zadupiu przy Piasecznie) i jeden dzień wystarczył, żeby zebrać dobry materiał na rowerowe bingo:
-babeczka się we mnie w---------a wjeżdzając do parku na pełnej k----e, na szczęście sunąłem 15 km/h, bo przede mną bieg jakiś psiak
-kolarze w jajogniotach, którzy wpychają się na pierwsze miejsce przed światłami. Potem takiego wyprzedzasz i wygląda jakby mu żyłka miała pęknąć
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 07.06.2022, 10:35:20
  • 0
@spejsinwader: kup jeszcze jakieś okulary bo czasem trafi się debil co używa płynu do spryskiwaczy jak wyprzedza...
  • Odpowiedz
bury256
bury256
07.06.2022, 05:31:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
Do pracy 11 kilometrów 5x w tygodniu
Diesel czy benzyna
#motoryzacja
bury256 - Do pracy 11 kilometrów 5x w tygodniu 
Diesel czy benzyna 
#motoryzacja

źródło: comment_1654579897CJYTPvP8vPrlUSSQiTdVNQ.jpg

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 07.06.2022, 10:09:17
  • 0
@bury256: 11km x 5 czyli praca - 5.5km w jedną stronę.

Zastanów się nad rowerem bo koszta eksploatacji są praktycznie zerowe a jest zdrowiej i często szybciej niż autem.

Jeśli MUSISZ mieć samochód to benzyna bo diesel musi się nagrzać...
  • Odpowiedz
Aczo
Aczo 07.06.2022, 10:15:52
  • 1
@bury256: pół godziny jazdy tak żeby się nie zapocić
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
05.06.2022, 20:01:27 via AMWv2
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 05.06.2022, 23:13:29
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mniej jeść - musisz mieć deficyt kalorii.

Mniejsze posiłki - żołądek woła bo jest rozepchany.

Pić sporo
  • Odpowiedz
dramatdramatyczny
dramatdramatyczny
04.06.2022, 15:21:43 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 04.06.2022, 22:45:01
  • 0
@DwaNiedzwiedzie: widziałem ten filmik dziś na innym portalu... Aż mnie zabolało.
  • Odpowiedz
B.....h
B.....h
konto usunięte 04.06.2022, 16:08:57
  • 1
Słuchajcie kurde. Kupiłem sobie mtb 29" (wcześniej tylko 26"). Wzrost 176 cm i wziąłem 19". No ale w przekroku praktycznie dotykam jajami rurę ramy - bez nacisku, ale jak stoję na luzie to praktycznie się stykają z ramą. No i ogólnie kurva nie mogę z tego powodu spać i chcę go wymienić na 27.5 18" - czyli w sumie taki jaki chciałem cały czas, ale uległem modzie na 29 ;/
#rower
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 04.06.2022, 22:27:24
  • 1
@Blahhblahh: 27.5 jest w pyte - mam w 2 rowerach (mtb i gravel) Nie jest to żaden relikt - z dużym balkonem średnica wychodzi taka sama jak 28''
  • Odpowiedz
Paczek_w_masle
Paczek_w_masle
04.06.2022, 18:34:23
  • 0
Pytanie techniczne: czy stary Claris 2400 jest zawsze tak upośledzony o przednią przerzutkę? Nie mogę tego cholerstwa dobrze ustawić i nie wiem już o co chodzi. Albo obciera, albo chodzi jak złoto, po czym na jeździe testowej całkowicie się blokuje i nie mogę zmienić biegu. Mam wrażenie że przód to zupełnie nieprzemyślana konstrukcja w porównaniu do tylnej przerzutki :/
#rower
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 04.06.2022, 22:19:54
  • 0
@Paczek_w_masle: a dobrze poprowadziłeś linkę ?
  • Odpowiedz
Ex3_
Ex3_
03.06.2022, 12:20:30
  • 6
Wkrótce wybieram się na trasę 340km (Kraków-Warszawa). Plan jest przejechać to w jeden dzień.
Oto moja checklista rzeczy do zabrania. Jak coś jeszcze wypadało by dodać dajcie znać, bo czasu coraz mniej i mam lekkiego stresa czy podołam.
#bikepacking #szosa
Ex3_ - Wkrótce wybieram się na trasę 340km (Kraków-Warszawa). Plan jest przejechać to...

źródło: comment_16542587304UmFdqVbdf764Yesttwyi1.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 03.06.2022, 18:04:01
  • 1
@Ex3_: nie brał bym nabojów CO2 tylko mała pompkę - dwa naboje to dwie napompowane opony - pompka - ile chcesz. Koc mógłby się przydać jakbyś jechał w wrześniu - teraz nie jest zimno.
  • Odpowiedz
KandydatNaKandydata
KandydatNaKandydata
03.06.2022, 06:46:03
  • 88
Od poniedziałku jestem zmuszony przesiąść się na rower. Chciałem się wyżalić. Na małych stacjach od rana u mnie już 8.30 za 95
#paliwo #orlen
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 03.06.2022, 15:00:18
  • 0
@KandydatNaKandydata: i w czym problem? Ja jeżdżę do pracy na rowerze cały rok bez względu na pogodę - 3km w jedną stronę. Plus jest taki że jest tanio (paliwo), rower do pracy mnie budzi, zawsze mogę po pracy się na szybko gdzieś przejechać, koszta roczne są groszowe (opony co 2 sezony łańcuch co sezon), w zimę zanim współpracownicy odśnieża samochody ja już będę w domu. Jedynym minusem moze być jazda
  • Odpowiedz
mr_brOz
mr_brOz
03.06.2022, 11:28:58 via Android
  • 1
Fajnie, fajnie, ale dzisiejszą wycieczkę diabli wzięli. Tak przy okazji jakie pedały platformowe warto kupić? #rower
mr_brOz - Fajnie, fajnie, ale dzisiejszą wycieczkę diabli wzięli. Tak przy okazji jak...

źródło: comment_1654255737yJnTdveNewF0yt65ppXeS5.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 03.06.2022, 11:38:58
  • 0
@mr_brOz: jak?
  • Odpowiedz
4x80
4x80
02.06.2022, 22:31:51
  • 2
#rower: I jeszcze ta okrągła sztyca.

https://bikerumor.com/rondo-ratt-all-road-gravel-gravel-bike/
4x80 - #rower: I jeszcze ta okrągła sztyca. 

https://bikerumor.com/rondo-ratt-all-...

źródło: comment_1654209068pigH3LFxGInhhzjH6WW7A2.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 03.06.2022, 11:18:53
  • 0
@4x80: Trek 920 ma garba na ramie ale to jest praktyczne rozwiązanie - zmieścić torbę pod rame.
Tu nie widze sensu w budowe - wygląda jakby ktoś na siłe chciał żeby rower był inny...

Zobacz sobie rowery BMW. Moje oczy krwawiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
r.....e
r.....e
konto usunięte 03.06.2022, 10:47:25
  • 1
jeszcze cos takiego znalazlem
https://www.aliexpress.com/item/1005004301772110.html
#rower
r.....e - jeszcze cos takiego znalazlem
https://www.aliexpress.com/item/100500430177...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 03.06.2022, 11:06:07
  • 0
@rafalkosnozawszenapropsie: trytytką też sie da - poza tym centrowanie z założoną oponą chyba mija sie z celem
  • Odpowiedz
Aczo
Aczo 03.06.2022, 11:13:29
  • 1
@rafalkosnozawszenapropsie: https://allegro.pl/oferta/centrownica-rowerowa-bitul-ts001-10185250514 - ja mam taka i sobie chwale. Każdy typ koła wsadze i jest wystarczająca
  • Odpowiedz
ChareimUu
ChareimUu
01.06.2022, 15:10:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ile mi dacie na takiego bombelka? (ʘ‿ʘ)
#rower
ChareimUu - Ile mi dacie na takiego bombelka? (ʘ‿ʘ)
#rower

źródło: comment_1654096218i7IVwPo0U8gTWLjH4toGPe.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 01.06.2022, 18:15:40
  • 1
@ChareimUu: jeździć obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
D.....r
konto usunięte 01.06.2022, 03:41:01 via Android
  • 47
Zasnąłem o świętym czasie
#2137 #chwalesie
D.....r - Zasnąłem o świętym czasie 
#2137 #chwalesie

źródło: comment_1654054861AQM7W4edMiynOZPZE5YMlo.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 01.06.2022, 13:37:49
  • 0
@Depilator: ehh...
Aczo - @Depilator: ehh...

źródło: comment_16540906620NzorE6dqPJh37EvhiahnF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
4x80
4x80
31.05.2022, 21:23:30
  • 7
#rower: Jeszcze trzeba poczytać jak to ustawić bo nie mam pojęcia, bryton kadencje widzi ale mocy to chyba na razie nie xD
4x80 - #rower: Jeszcze trzeba poczytać jak to ustawić bo nie mam pojęcia, bryton kade...

źródło: comment_1654032111eyT3LywbxEVVP6aVwEYyLH.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aczo
Aczo 31.05.2022, 22:28:03
  • 0
@4x80: jak się czujesz z dużymi skokami na kasecie ? Nie masz problemu z kadencja ? 48t to nie jest za mało? Kółka fajne też je mam (sztywne z fajnym dźwiękiem), szkoda tylko że anoda szybko schodzi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >

Piotrek

  • Ziemia :)

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking