Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

408

Przerażające

Pokaż treści 18+

Przerażające

A to dopiero się zaczęło. Waga ~37kg, zasięg bez ładunku: ~20km

bialy100k
bialy100k
z
youtube.com
dodany: 29.11.2025, 01:02:21
  • #
    wojna
  • #
    robotyka
  • #
    technologia
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Pokaż 18+

Black mirror - Metalhead
Blymyzystyfy
z youtu.be
  • 39
Dostęny w polsce za jedyne 123k zł
Oskar79PL
z drony.net
  • 21

Komentarze (167)

najlepsze

f1aSh
f1aSh
30.11.2025, 09:59:17 via Wykop
  • 5
Nie wiedziałem że polska Unitra ma chiński oddział produkujący roboty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FELIX90
FELIX90
30.11.2025, 00:59:13 via Wykop
  • 5
Skoro ten gość przy 175 i takiej sylwetce waży 100 kg, to ten robot ma z 5 km zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ilahinefes
Ilahinefes
Ilahinefes
29.11.2025, 23:28:22 via Wykop
  • 5
Ciekawe co będzie się działo, kiedy chiński i amerykański będą musiały przejść wąskim przejściem idąc w przeciwnych kierunkach i któryś będzie musiał ustąpić ?

Przerażające qurestvo. Na pewno zostanie wykorzystane do kontrolowania ludzi.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cecebumbum
Cecebumbum
Cecebumbum
29.11.2025, 14:39:32 via Wykop
  • 5
Póki co nie gryzą.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kopacz_Rowow
Kopacz_Rowow
29.11.2025, 22:39:03 via Wykop
  • 11
@Cecebumbum: I nie będą. Będą strzelać, kroić i wybuchać.
  • Odpowiedz
Riolet
Riolet
Riolet
29.11.2025, 22:27:21 via Wykop
  • 4
AI, zakop
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bialy100k
bialy100k
Autor
29.11.2025, 23:10:29 via Wykop
  • 6
@Riolet: Mam spore wątpliwości czy AI. Klawiatur oglądał poprzednie wersje "na żywo" - a to było pół roku temu. Oczywiście, że sprawny montaż i reklama - ale jednak. Wyżej ktoś wrzucał link, że są już do kupienia w Polsce.
bialy100k - @Riolet: Mam spore wątpliwości czy AI. Klawiatur oglądał poprzednie wersj...
  • Odpowiedz
kuss115
kuss115
30.11.2025, 00:44:21 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

subnoise
subnoise
29.11.2025, 10:24:17 via Wykop
  • 4
Gdy w gazetach pojawiły się pierwsze reklamy automobili, też były "przerażające" :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bialy100k
bialy100k
Autor
29.11.2025, 11:48:17 via Wykop
  • 9
Gdy w gazetach pojawiły się pierwsze reklamy automobili, też były "przerażające" :)


@subnoise: Pojazdy nie były w założeniach stricte produktem podwójnego (cywilne i militarne) zastosowania. "Przerażanie" było wynikiem szoku kulturowo-technologicznego i mitów ("taka szybkość nas zabije!"). Tu przy autonomicznych robotach natychmiastowo pojawia się wątek militarno-policyjny. Wystarczy wejść w komentarze materiału. Już nawet sama nazwa produktu "Stellar Hunter" nawiązuje do tego, początkowe big-dog zresztą były tworzone właśnie w celu wsparcia wojska).
  • Odpowiedz
January-zwiedza-szpary
January-zwiedza-szpary
30.11.2025, 08:29:22 via Android
  • 6
@subnoise i co, szury w sprawie automobili nie miały racji?

- liczba wypadków śmiertelnych
- liczba poszkodowanych
- wpływ na środowisko
- degradacja
  • Odpowiedz
plimplam
plimplam
plimplam
30.11.2025, 07:57:33 via Wykop
  • 3
tak sobie wyobrażam drogę starego do szkoły
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jarek_P
Jarek_P
30.11.2025, 09:06:49 via Wykop
  • 1
@plimplam: no co ty, rwącej rzeki ani jednej to nie było.
  • Odpowiedz
HusainAbdul
HusainAbdul
HusainAbdul
30.11.2025, 04:12:38 via Wykop
  • 3
Zastawia mnie trochę dlaczego nikt jeszcze na te czworonożne roboty nie zaczął zakładać karabinów i kamer 360, do tego operator z okularami vr 360 i ukraina ma rozwiązany problem z niedoborem żołnierzy. Można też takiego robota wyposażyć w 20 kg trotylu i wysłać na pozycję przeciwnika. imo nie długo zobaczymy takie wynalazki na froncie i rewolucja będzie podobna jak z dronami fpv
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dbc4razy
dbc4razy
dbc4razy
30.11.2025, 07:38:25 via Wykop
  • 3
@HusainAbdul: na razie są droższe od szeregowców, ale to rzeczywiście kwestia czasu
  • Odpowiedz
plyty_chodnikowe
plyty_chodnikowe
30.11.2025, 21:33:16 via Wykop
  • 0
niedługo, nieuku.


@paliwoda: niedługo to cię stary lał nahajką będzie jak wróci z huty
  • Odpowiedz
bartsecond
bartsecond
bartsecond
29.11.2025, 23:31:24 via Wykop
  • 3
Już to przewidzieli w Black Mirror
https://youtu.be/BDP9jA6k_UE?si=CGtXdcZL2YLO3Sga
bartsecond - Już to przewidzieli w Black Mirror
https://youtu.be/BDP9jA6k_UE?si=CGtXd...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JacekPiekar
JacekPiekar
30.11.2025, 15:36:08 via Wykop
  • 2
To jest niesamowite a nie przerażające.
JacekPiekar - To jest niesamowite a nie przerażające.

źródło: stupid-forest-gump

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 2 z 6
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4335
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3203
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3105
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2671
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2368
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #usa
  • #iran
  • #izrael
  • #polska
  • #heheszki
  • #trump
  • #militaria
  • #russiahateclub
  • #bliskiwschod
  • #ruskieonuce
  • #geopolityka
  • #historia
  • #nato
  • #ciekawostki
  • #palestyna

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking