Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

591

Urząd Marszałkowski za roczny najem samochodu płaci ponad 100 tys. zł

Urząd Marszałkowski za 4 letni najem samochodu wraz z serwisowaniem zapłaci ponad 526 tys. zł. To ponad 10 tys. zł miesięcznie, Województwo Kujawsko-Pomorskie w żaden sposób jednak nie zyskuje prawa do tego samochodu.

Portalkujawski
Portalkujawski
Portalkujawski
z
portalkujawski.pl
dodany: 24.02.2025, 14:22:13
  • #
    kujawskopomorskie
  • #
    piotrcalbecki
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Nie mają dostępu do morza. Ale marszałek chce zbudować jacht za 12 mln
tomek750430
z money.pl
  • 7

Komentarze (78)

najlepsze

IvanBarazniew
IvanBarazniew
IvanBarazniew
24.02.2025, 15:41:51 via Wykop
  • 193
Ma ktoś łeb do interesu. Coś mi się zdaje, że taksówki by wyszły taniej.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fat-cartman
fat-cartman
24.02.2025, 16:53:02 via Wykop
  • 76
@IvanBarazniew: Dla obywatela tak, dla wojewody nie
  • Odpowiedz
mariusz5891
mariusz5891
24.02.2025, 18:07:38 via Wykop
  • 10
@fat-cartman: Wojewoda to jest w urzędzie wojewódzkim, a nie marszałkowskim
  • Odpowiedz
slx2000
slx2000
24.02.2025, 16:42:25 via Wykop
  • 89
Specyfikacja pewnie taka, że tylko jedno auto ją spełnia :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maniek-maniewski
maniek-maniewski
maniek-maniewski
24.02.2025, 17:57:19 via Wykop
  • 49
@slx2000: na szczęście kuzyn ministra ma firmę sprzedającą samochody na Polskę i oni tam mają akurat taki model, że spełnia te wyśrubowane wymogi jako jedyna firma w Polsce.
  • Odpowiedz
repoo
repoo
25.02.2025, 09:54:30 via Wykop
  • 2
@slx2000: kluczowy był rozstaw osi wynoszący 2841 mm z tolerancją +-1mm
  • Odpowiedz
Pankracy666
Pankracy666
24.02.2025, 17:54:10 via Wykop
  • 42
W ogóle idea najmu samochodu to jakiś paraliżujący mózg fikołek. wywalisz w przypadku lepszej fury jakieś 300tys i po paru latach umowy nie masz nic, ani kasy ani fury. Coś dla geniuszy...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
24.02.2025, 18:15:17 via Wykop
  • 27
@Pankracy666: a co ich to obchodzi, przecież to na koszt podatnika
  • Odpowiedz
Dupa01
Dupa01
Dupa01
24.02.2025, 18:21:25 via Wykop
  • 20
i po paru latach umowy nie masz nic, ani kasy ani fury. Coś dla geniuszy...


@Pankracy666: chyba żartujesz. To jest publiczna kasa. Wynajmujesz auto od "kuzyna", a płacisz od podatnika. Zyski dzielicie między sobą, więc im drożej wynajmujesz tym lepiej... i oczywiście po paru latach masz z tego górkę szmalu. Tacy to geniusze socjalizmu. Na nasz koszt oczywiście :(

Dlatego im mniej socjalizmu w kraju tym lepiej. Jak najmniej urzędników,
  • Odpowiedz
masshacker
masshacker
masshacker
24.02.2025, 16:00:29 via iOS
  • 33
Pracowalem na studiach w wypozyczalni, taki wynajem to LTR. Jak to jakas duza wypozyczalnia, to w ramach umowy najprawdopodobniej po 2 latach fura do wymiany na nowa, dwa: pelna obsluga serwisowa po stronie wynajmujacego, trzy: pewnie jakas tlusta fura. Na moje oko cena taka normalna rynkowo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marek_s80
marek_s80
marek_s80
24.02.2025, 18:12:24 via Wykop
  • 58
@masshacker: tylko po co im tłusta fura? Urzędnik maks co powinien mieć to skoda superb
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
24.02.2025, 18:18:03 via Wykop
  • 51
@marek_s80: fabie nie superba,
  • Odpowiedz
bylemtampotwierdzam
bylemtampotwierdzam
bylemtampotwierdzam
24.02.2025, 18:28:14 via Wykop
  • 30
Marszałek Piotr Całbecki to szkodnik i przeszkoda w rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego. Ostatnio była afera że zamawiał jacht pełnomorski z budżetu województwa, a w tym miesiącu likwiduje kolejną instytucję w Bydgoszczy. Większość budżetu województwa dla torunia i ochłapy dla reszty. Kilkanaście nowych instytucji w toruniu i same likwidacje w Bydgoszczy. Czujecie ten absurd? Ten szkodnik sukcesywnie blokuje środki dla największej aglomeracji województwa (2x większej niż toruńskiej) i przenosi instytucje i pieniądze z miasta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bylemtampotwierdzam
bylemtampotwierdzam
bylemtampotwierdzam
24.02.2025, 19:20:23 via Wykop
  • 0
@Strachsiebac: nie jestem @mickpl żeby poświęcić kilka godzin dziennie i temat nie jest tak nośny jak mieszkania, a marszałka się nie wybiera.
  • Odpowiedz
bylemtampotwierdzam
bylemtampotwierdzam
bylemtampotwierdzam
24.02.2025, 19:40:40 via Wykop
  • 0
Ogólnie to polecam ten fanpage. Agregując problemy województwa stal się on repozytorium decyzji marszałka całbeckiego
https://fb.com/metropoliabydgoska
  • Odpowiedz
iron_fox2
iron_fox2
24.02.2025, 17:10:04 via Wykop
  • 13
i dzięki temu nikt się nie czepiał, że urząd kupił jakiś luksusowy samochód, bo wszystko na wynajem :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dupa01
Dupa01
Dupa01
24.02.2025, 18:22:01 via Wykop
  • 1
@iron_fox2: i jeszcze zarobił pod stołem.
  • Odpowiedz
marek_s80
marek_s80
marek_s80
24.02.2025, 18:22:54 via Wykop
  • 1
@iron_fox2: Ale się zrąbało bo wydało się ile wydają na wynajem, a był taki dobry plan
  • Odpowiedz
concierge
concierge
24.02.2025, 18:04:22 via Wykop
  • 12
no i co z tego ? I tak ich wybierzecie znowu w następnych wyborach
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paliwoda
paliwoda
25.02.2025, 07:24:00 via Wykop
  • -1
I tak ich wybierzecie znowu w następnych wyborach


@concierge: Społeczeństwo nie wybiera marszałków, nieogarze.
  • Odpowiedz
MarianoaItaliano
MarianoaItaliano
24.02.2025, 18:21:33 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MarianoaItaliano
MarianoaItaliano
24.02.2025, 20:02:08 via Wykop
  • 1
@Karol12341234: No czytałem :D Ale po 7 latach pracy w budżetówce (4 lata szpital, 3 lata uniwerek) nic mnie już nie zdziwi :D
  • Odpowiedz
Karol12341234
Karol12341234
Karol12341234
24.02.2025, 20:27:18 via Wykop
  • 2
@MarianoaItaliano: a mnie jednak dziwi skala rozpierd... Kasy.
  • Odpowiedz
b.....o
konto usunięte 24.02.2025, 17:24:26 via Wykop
  • 3
Urząd płaci xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Johny777
Johny777
Johny777
24.02.2025, 20:37:47 via Android
  • 2
Ciekawe kto z rodziny wynajmuje...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3475
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3120
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2940
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2765
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
2520
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #bydgoszcz
  • #torun
  • #przeszlosc
  • #kolej
  • #konstelacjedobrychmiejsc
  • #polska
  • #wloclawek
  • #swiecie
  • #kryminalne
  • #ciekawostki
  • #lodzkie
  • #grudziadz
  • #perlapulnocy
  • #starozytnosc
  • #policja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking