Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

122

Chiny, czyli...

... czego się nie robi dla olimpiady (niemiecka satyra)

liberta
liberta
z
youtube.com
dodany: 13.04.2008, 02:00:33
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    chiny
  • #
    olimpiada
  • #
    satyra
  • 23
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (23)

najlepsze

mivus
mivus
13.04.2008, 07:51:32
  • 14
przydaly by sie napisy
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kakomatik
kakomatik
kakomatik
13.04.2008, 22:39:23
  • 4
Kanciaty niemiecki humor ale dobry. Gdybym wiedział jak dodać, to bym dodał ;) Tak z pamięci (słabej dość) na samym końcu: w następnym tygodniu - świetnie - popularne naparzanie tybetańskich mnichów stanie się dyscyplina olimpijską.

Jak przekonasz miłych wujków z IOC (PKOL)? Albo dajesz coś na podreperowanie emeryturki, albo drobiazg na wspomożenie gospodarki, albo odrobinę przytulanek - wiadomo, albo zaproszenie na tradycyjną chińską imprezę sportową na nowym stadionie olimpijskim. Któż mógłby odmówić?
nitas
nitas
14.04.2008, 01:13:34
  • 2
IOC to http://en.wikipedia.org/wiki/International_Olympic_Committee albo po polsku http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowy_Komitet_Olimpijski
marwinek
marwinek
13.04.2008, 23:01:38
  • 5
http://bartoszweglarczyk.blox.pl/2008/04/Sexy-Beijing.html
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jaceks
jaceks
jaceks
13.04.2008, 06:53:32
  • 5
nie patyczkuja sie, pojechali po calosci
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eooo
eooo
eooo
27.04.2008, 17:24:20
  • 0
Lepszy nasz postkomunistyczny.
MarkII
MarkII
MarkII
14.04.2008, 10:00:00
  • -4
Chyba jestem 'czerstwy', bo ten post-nazistowski humor mnie w ogóle nie śmieszy...
shqvarny
shqvarny
14.04.2008, 09:23:42
  • 4
szkoda, że zabrakło takich informacji jak:

- połowa mieszkańców Pekinu w trakcie igrzysk będzie miała prawo do jazdy samochodem w dni parzyste, druga połowa tylko w nieparzyste (wszystko po to, by ograniczyć smog, który czasami uniemożliwia oglądanie nawet tarczy księżyca)

- większość robotników i osób urodzonych poza Pekinem na czas igrzysk zostanie odesłana... ekhm... będzie miała możliwość powrotu w rodzinne strony (wyliczono, że napływowi najwięcej plują, więc poza wszędobylskimi spluwaczkami trzeba użyć bardziej tradycyjnych
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misiopysio
misiopysio
misiopysio
14.04.2008, 10:40:26
  • 3
wykopaliscie to tylko dlatego ze jest fajny filmik i muzyczka? przyznac sie biegiem kto w ogole zrozumial o czym oni tam mieszkają?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kakomatik
kakomatik
kakomatik
14.04.2008, 11:46:33
  • 3
Tak nisko cenisz erudycję współwykopowiczów? Misiupysiu...
C.....k
C.....k
konto usunięte 13.04.2008, 22:27:33
  • 3
jadą tak po komisji olimpijskiej ale oni przecież właśnie dzięki temu, że wybrali chiny zwrócili uwagę całego świata na ten kraj i na problem chiński.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

powi
powi
powi
13.04.2008, 22:55:56
  • 18
to chyba przez przypadek im wyszło...
biger
biger
biger
19.04.2008, 13:28:48
  • 2
Nit za bardzo nie chce krytykować Chin, bo to obecnie obok U.S.A najpotężniejsze państwo świata, które praktycznie kontroluje większość rynków, całą Europę i Amerykę zalewają towary wyprodukowane w Chinach przy pomocy taniej siły roboczej. To nie jest tak, że nikt na to nie zwraca uwagi, po prostu zdecydowana większość państw jest po prostu uzależniona ekonomicznie od Chin i jest im nie na rękę krytykować co tam się dzieje. Sama opinia publiczna musi
BlackHawk
BlackHawk
14.04.2008, 14:25:23
  • 1
Zakopać ten niemiecki szit!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slabiak
slabiak
slabiak
14.04.2008, 11:40:18
  • 1
Tylko czekac na smieszne filmiki z zamieszek w Kenii, czy Darfuru...

No ale o to chodzilo wlodarzom wykopu chyba, srednia krajowa sie bawi! Hurrraa!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

v.....t
konto usunięte 13.04.2008, 22:52:21
  • 1
Tak było zawsze, tylko teraz się to nasiliło. Poza tym media bardziej kontrolują ten kraj...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CKUreprezent
CKUreprezent
CKUreprezent
14.04.2008, 08:16:52
  • 0
ruff mich an, ich bin daine oma !

niemiecki język = ZUUOOOO
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kakomatik
kakomatik
kakomatik
14.04.2008, 09:30:32
  • 4
ZUO w czystej postaci.

Dr. Faust - Panzerfaust : )
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3264
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3137
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3067
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3042
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2902
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #zdrowie
  • #pilkanozna
  • #mecz
  • #ciekawostki
  • #polska
  • #heheszki
  • #tenis
  • #bieganie
  • #rozrywka
  • #igrzyskaolimpijskie
  • #siatkowka
  • #paryz2024
  • #dieta
  • #sportywalki
  • #boks

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking