Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

49

Kredożercy

"Jestem od dzieciństwa uzalezniona od jedzenia kredy, zwykłej szkolnej, z wiekiem jak chwytało mnie takie wewnętrzne rozdygotanie, schrupałam sobie kawałek i sie uspokajałam to już trwa kilkadziesiąt lat"

nicR
nicR
nicR
z
choroby.biz
dodany: 13.11.2010, 15:45:52
  • #
    nauka
  • #
    medycyna
  • #
    chemia
  • #
    biologia
  • #
    kreda
  • #
    kredozercy
  • #
    uzaleznienie
  • 24
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (24)

najlepsze

T-DeX
T-DeX
13.11.2010, 17:48:14
  • 18
Oni tak na powaznie, czy po prostu troluja lepiej od 4chana?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arcn
arcn
13.11.2010, 18:10:06
  • 23
@T-DeX: Nie dowiesz się jak nie spróbujesz chrup chrup.
Raffael
Raffael
14.11.2010, 14:56:17
  • 0
@T-DeX: Biorąc pod uwagę, że człowiek jest praktycznie wszystkożercą to raczej na poważnie. Zresztą, co w tym złego że jedzą kredę? Po prostu przeciętny człowiek nie postrzega kredy jako pożywienie i tyle. Dla mnie np. mózgi zwierząt nie są jedzeniem, dla innych są.

Mnie w podstawówce odbiło i z paroma kumplami żuliśmy papier. Najbardziej lubiłem kartki w kratkę, smakowały trochę jak wafelki takie jak do lodów.

A właśnie miałem napisać,
niepokonany
niepokonany
14.11.2010, 14:07:20
  • 3
Ja przez wszystkie lata mojej edukacji nałogowo jadłem gumki do ścierania (uprzednio dokładnie przeżuwając), ponadto uwielbiałem gryźć (jakkolwiek to głupio zabrzmi) kłami gumowe uchwyty od długopisów i wszystkie możliwe miękkie plastiki - co zresztą zostało mi do dziś, dlatego kupuję do biura wyłącznie w całości metalowe długopisy, nie potrafię jednak odpuścić plastikowym kapslom od wody mineralnej i coca-coli...

Teraz mi głupio.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....7
p.....7
konto usunięte 13.11.2010, 20:29:28
  • 2
Ja tynk ze ściany jadłem taki wewnętrzny spod farby jak już farbę zdrapałem to dalej było czyściutki tyk smaczny był.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

supertomek
supertomek
13.11.2010, 23:46:56
  • 1
Aż mnie ciarki przeszły...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Quacky
Quacky
14.11.2010, 15:28:29
  • 0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pica
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BioZ
BioZ
14.11.2010, 21:08:23
  • 1
@Quacky: To jest straszne, przecież można czkawki dostać.

A mukofagia jest chyba dość powszechna.

http://www.youtube.com/watch?v=ocT4O27onec
Quacky
Quacky
14.11.2010, 18:40:11
  • 0
@Raffael: Mnie zastanawia aerofagia O.o
koszernyrozum
koszernyrozum
14.11.2010, 05:47:35
  • 0
Wow. Nigdy nie myślałem o jedzeniu kredy. Czy to jest smaczne?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

caiuscosades
caiuscosades
14.11.2010, 10:40:50
  • 6
@koszernyrozum: Wydaje mi się, że może być niekoszerna.
shisho
shisho
14.11.2010, 13:51:13
  • -1
Było:

http://www.wykop.pl/link/217283/jedzenie-kredy-rozmowa-ludzi-od-tego-uzaleznionych/

;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krzyfiej
krzyfiej
14.11.2010, 00:20:10
  • -2
slyszalem o tym. podobno ma to zwiazek z anemia
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krissmon
Krissmon
14.11.2010, 12:19:25
  • -1
@krzyfiej: osoby z anemią powinny jeść pożywienie z dużą ilością żelaza, a w kredzie nie ma żelaza... ; ) jest za to wapno, a to nie ma nic wspólnego z anemią.
EdebedE
EdebedE
13.11.2010, 22:07:25
  • -2
Kiedyś małe dzieci jadły wapno ze ścian.

Oznaka braku witamin. Ot co. Nigdy rodzice wam nie opowiadali o takich sytuacjach ?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

oldgamesfan
oldgamesfan
oldgamesfan
13.11.2010, 23:34:00
  • 13
@EdebedE: Nie brak witamin, a po prostu brak wapnia.
Raffael
Raffael
14.11.2010, 14:51:00
  • 2
@Lukas77986: Eee tam będziesz jakieś chemiczne podróbki magnezu łykać/pić. Gryź i przeżuwaj to: http://www.polmag.pl/media/magnesium.jpg !
Bolerro
Bolerro
14.11.2010, 11:29:19
  • -3
Jaja se k#!#a robią? o.O
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4459
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
2536
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2547
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
2383
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
2232
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #zainteresowania
  • #biologia
  • #technologia
  • #liganauki
  • #historia
  • #kosmos
  • #fizyka
  • #medycyna
  • #swiatnauki
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #polska
  • #astronomia
  • #zdrowie
  • #swiat

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking