Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

296

Inwestycje w kryptowaluty będą nielegalne? Jest pomysł, jak wprowadzić w życie

Inwestycje w kryptowaluty będą nielegalne? Jest pomysł, jak wprowadzić w życie

ZBP chce zakazu inwestycji w kryptowaluty. I już są pomysły, jak taki zakaz mógłby wyglądać. Blokowanie przelewów do giełd.

Marcinowy
Marcinowy
z
cashless.pl
dodany: 01.12.2017, 08:57:03
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    kryptowaluty
  • #
    bitcoin
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Czym różni się spekulacja od inwestycji?
Neto
z youtube.com
  • 3

Komentarze (206)

najlepsze

a.....0
a.....0
konto usunięte 01.12.2017, 09:00:01
  • 161
say what?! hahahaha ale ich piecze pierścień :D
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marcinowy
Marcinowy
Autor
01.12.2017, 09:06:52
  • 49
@amok70: A daj spokój, to jest dramat.
  • Odpowiedz
k_suchy
k_suchy
k_suchy
02.12.2017, 03:11:11
  • 26
@amok70: Spokojnie, pojawią się pośrednicy finansowi, albo każdy założy sobie konto EUR w Szwajcarii (ok 20 CHF/mc) i za darmo SEPĄ będzie przelewy robił...
  • Odpowiedz
DeusVultV
DeusVultV
01.12.2017, 21:17:47
  • 36
DeusVultV

źródło: comment_aHOZK59rke6eGdnCVQAaxkKJOJ2lSuv2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LordDarthVader
LordDarthVader
02.12.2017, 07:32:13
  • 35
Czyli wychodzi na to że Polak to jednak tylko taki "podczłowiek"? Nic mu nie wolno prócz pracy w europejskich montowaniach, jazdy zużytymi szrotami, ubierania się w ciucholanidzie, chodzenia do kościoła w niedzielę zamiast na zakupy. Jak go nie stać ma brać kredyt a nie dorabiać na kryptowalutach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HowardLovecraft
HowardLovecraft
01.12.2017, 09:10:39
  • 30
Czego kontrolować odgórnie, obłożyć podatkiem i na czym chciwej łapy położyć nie można to jest nielegalne i trzeba zakazać. Niech te pazerne hieny giną w piekle!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

miszczu90
miszczu90
02.12.2017, 07:49:00
  • 4
@HowardLovecraft: Ministerstwo chce nadążyć za postępem, a nawet nie wiedzą jak daleko się odsuwają od XXIwieku i niestety, nie wykorzystują szansy, to znaczy myślą, że wykorzystują. Bardzo możliwe, że jeszcze kilka takich innowacji jak internet, krypto-waluty, automatyzacja, to będzie coś, co kiedyś wreszcie wywróci ten bolszewicki porządek, gdzie ministerstwo dusi obcasem obywatela
  • Odpowiedz
WesolySromek
WesolySromek
WesolySromek
02.12.2017, 08:40:01
  • 1
automatyzacja


@miszczu90: Roboty już chcą opodatkować. Dobrze, że za makra i inne automatyzujące pracę skrypty nikt się jeszcze nie zabrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bitcoholic
bitcoholic
01.12.2017, 09:25:11
  • 29
Poza tym nawet jeśli w tym śmiesznym kraju coś takiego się wydarzy to przy cenie $50k czy nawet mniejszej dla niektórych hodlerów nie będzie problemem raz na jakiś czas wybrać się na parę dni np. do Panamy czy gdzie tam i spieniężyć kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy dolarów. Podejrzewam że nie trzeba będzie aż tak daleko - celuję też w Cypr lub wysepki na kanale La Mache w razie czego.
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bitcoholic
bitcoholic
01.12.2017, 09:35:53
  • 28
@skiter: no nie gotówkę tylko na konto otwarte w jednym z tych krajów. Może nawet na firmę wydmuszkę. Otworzyć spółkę na Cyprze to nie jest rocket science.
  • Odpowiedz
Marcinowy
Marcinowy
Autor
01.12.2017, 10:17:22
  • 30
Jak wyplacasz po 200zl dziennie, to spoko, gorzej jak chcesz miec wieksza ilosc gotowki naraz :) - Nie znam bankomatu ktory wyplaca po np 1000zl dziennie, moze jest gdzies taki (chyba tylko w budynku sejmu/senatu), ale nie slyszalem o takim ;p


@skiter: Wiele razy wypłacałem więcej niż 1000zł w jednej transakcji w bankomacie Euronetu w Biedrze :P
  • Odpowiedz
WaveCreator
WaveCreator
02.12.2017, 09:10:54
  • 16
( ͡° ͜ʖ ͡°)
WaveCreator - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_prpKVcvifc53im7JOFq6GtzTU29AV9UY.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

a.....a
a.....a
konto usunięte 02.12.2017, 10:39:31
  • -2
@WaveCreator: Jak to powiedział pastor Chojecki: MAOWIECKI - SZKODNIK Z PIEKŁA RODEM O_O
  • Odpowiedz
rales
rales
02.12.2017, 07:38:02
  • 11
W Skandynawii planują wprowadzić bitcoiny jako walutę, w Polsce ją zakazać.

Ech, jak w lesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kszyh
Kszyh
01.12.2017, 09:21:05
  • 11
A jak chcą powstrzymać przesyłanie BTC do giełd, handel nimi i wypłatę PLAN/USD? Chyba tego nie przemyśleli.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marcinowy
Marcinowy
Autor
01.12.2017, 09:56:38
  • 12
@Kszyh: Chcą zablokować wpłaty i wypłaty z kont bankowych na giełdy krypowalut.
  • Odpowiedz
RobertKowalski
RobertKowalski
01.12.2017, 23:34:47
  • 23
Chcą zablokować wpłaty i wypłaty z kont bankowych na giełdy krypowalut.


@Marcinowy: zablokują... w PL... a Czesi wpiszą sobie do konstytucji że posadanie BTC to prawo przyrodzone każdego obywatela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
B.....r
B.....r
konto usunięte 01.12.2017, 09:13:13
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kargaroth
Kargaroth
02.12.2017, 01:25:52
  • 11
@BonnyBear: powód jest wiadomy. Nie mogą sobie dodrukować waluty na zawołanie w ilości hurtowej, przez co nie mają kompletnie nad nią kontroli.
  • Odpowiedz
BillyB
BillyB
01.12.2017, 21:28:04
  • 10
Czyli lepiej żeby powstała szara strefa pośredników którzy umożliwią przelanie kasy na giełdę, niż czerpanie korzyści z podatków. W Polsce jak w lesie...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RobertKowalski
RobertKowalski
01.12.2017, 23:40:07
  • -1
@BillyB: klasyk Testo miał rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tutkarz
tutkarz
tutkarz
02.12.2017, 09:25:36
  • 2
@BillyB: jeszcze gorzej - oni chyba w ogole nie pomysleli ile banki bedzie kosztowac wyszukiwanie takich podmiotow. I na koniec koszty pokryje obywatel w imie ochrony banksterskich interesow.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3518
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
2995
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2622
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
1848
Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury
Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury
1674
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking